Adi Dobre, Evenimentul Zilei

1634 articole publicate pe Evenimentul Zilei 52 in ian. 2013
31 ian. 2013 Meci SUPERB pe "Emirates" la concurenţă cu "El Clásico". Chelsea, egalată în minutul 90+5!
31 ian. 2013 Real - Barca 1-1. Supermeci pe "Bernabéu" în primul "El Clásico" al anului
31 ian. 2013 Gest SENZAȚIONAL al lui Puyol. Asta e DIFERENȚA dintre fotbalul românesc și cel din Vest
31 ian. 2013 TRANSFER: Maxim a semnat cu Stuttgart. "Totul s-a petrecut foarte rapid"
31 ian. 2013 La 31 de ani, Marius Niculae s-a întors la Sporting
31 ian. 2013 Copil deschide balul în Cupa Davis
31 ian. 2013 Hănescu: „Cifre și informații scoase din context”
30 ian. 2013 Un galez va arbitra debutul "stejarilor" în CEN
30 ian. 2013 Lotul Australiei pentru amicalul cu România
30 ian. 2013 Napoli l-a transferat pe portughezul Rolando
30 ian. 2013 Moroşanu și-a aflat adversarul din "sferturile" piramidei K-1 de un milion de dolari
29 ian. 2013 Stângă: „N-a fost handbal, a fost măcel!”
28 ian. 2013 Novak Djokovici a cucerit Australian Open şi a intrat în istorie
28 ian. 2013 2012, anul revenirii BMW în DTM
28 ian. 2013 Oprița s-a transferat în Mordovia
28 ian. 2013 Balotelli își încheie aventura la Manchester City. Jucătorul-problemă revine în Serie A
28 ian. 2013 Chivu ne liniștește: "Nu este o accidentare gravă"
28 ian. 2013 Rednic a mai luat un fost dinamovist la Standard Liege
28 ian. 2013 Fotbal european: Barcelona - Osasuna, 5-1. Messi a dat recital. În Italia, Chivu a marcat pentru Inter
28 ian. 2013 Handbal: Spania e din nou campioană mondială. Toate rezultatele de la CM
28 ian. 2013 În plină criză, BMW scrie istorie
27 ian. 2013 Se întâmplă doar la Cupa Africii pe Națiuni. Fază UNICĂ în istoria fotbalului | VIDEO
27 ian. 2013 Australian Open: Novak Djokovici îl învinge pe Andy Murray și intră în ISTORIE
27 ian. 2013 Vitesse - Ajax 3-2. Meci de senzație la Arnhem, unde gazdele au revenit de la 0-2
25 ian. 2013 Invitaţi de marcă la Cupa Ligii la handbal
25 ian. 2013 Oana Manea: „Mă retrag de la naţională”
25 ian. 2013 Lucian Bute, tot mai aproape de un meci de titlu mondial la București
24 ian. 2013 "Amical": Oltchim a dat de pământ cu naționala României
24 ian. 2013 VESTE ȘOC: O "galactică" s-a retras de la echipa națională
24 ian. 2013 Demonstrație de forță a lui Novak Djokovici. Sârbul "l-a demolat" pe David Ferrer
24 ian. 2013 Monica Niculescu boicotează naţionala de tenis
24 ian. 2013 Noi acuzații în "Cazul Karabatici"
23 ian. 2013 Demisie în handbalul românesc
21 ian. 2013 Adrian Mutu a fost înger și demon pentru Ajaccio
21 ian. 2013 Djokovici, victorie cu emoţii
20 ian. 2013 Kelly Pavlik a decis să se retragă. "De ce să risc să am probleme medicale"
20 ian. 2013 „RĂZBOI” în Olanda: AJAX - FEYENOORD 3-0. Demonstrație de forță a adversarei Stelei în Europa League
20 ian. 2013 FOTBAL EUROPEAN: FC Valencia - Real Madrid 0-5, AS Roma - Inter Milano 1-1
20 ian. 2013 Vezi cum a ratat Mutu penalty VIDEO
20 ian. 2013 Mai multe maşini electrice pentru români
20 ian. 2013 Peterhansel a câştigat Raliul Dakar
20 ian. 2013 Gheorghe Tadici s-a făcut din nou de râs. Selecţionerul a sărit la gâtul unui arbitru
19 ian. 2013 Lupii Bucureşti, învinşi la scor de Bath
19 ian. 2013 Meci nebun la Zalău. Tadici, eliminat. Meci frumos şi azi la Braşov
18 ian. 2013 Guardiola și Raul, în aceeași barcă
18 ian. 2013 Cea mai frumoasă pugilistă din lume își apără titlul mondial la Galați
16 ian. 2013 MECI AMICAL: STEAUA - CELTIC 1-2. „Roș-albaștrii” au pierdut prima partidă din 2013 | VIDEO
16 ian. 2013 Bute trebuie să-și caute adversar. Froch a bătut palma cu Mikkel Kessler