Adina Osan, News.ro

1847 articole publicate pe News.ro 35 in apr. 2024
17 apr. 2024 Handbal feminin: CSM Bucureşti, victorie în deplasare cu Gloria Bistriţa; victoria, dedicată Cristinei Neagu
17 apr. 2024 Baschet feminin: CSM Constanţa, victorie cu FCC Baschet UAV Arad şi în al doilea meci din finala Ligii Naţionale
16 apr. 2024 Handbal masculin: CSM Constanţa, Dinamo Bucureşti şi CSM Bucureşti s-au calificat în semifinalele Cupei României
16 apr. 2024 Baschet masculin: Campioana U BT Cluj, prima semifinalistă a Ligii Naţionale, după 3-0 la general cu Dinamo Bucureşti
16 apr. 2024 Handbal: Tatăl Cristinei Neagu a decedat; CSM Bucureşti: Strângem rândurile alături de căpitanul nostru!
15 apr. 2024 Baschet feminin: CSM Constanţa - FCC Baschet UAV Arad, scor 72-65, în primul meci din finala Ligii Naţionale
14 apr. 2024 Volei masculin: Arcada Galaţi – Corona Braşov, în finala Diviziei A; Dinamo şi Rapid vor juca pentru bronz
14 apr. 2024 Handbal masculin: Potaissa remizează cu campioana Dinamo Bucureşti în primul meci din Turda Arena
14 apr. 2024 Handbal feminin: România, înfrângere în amical cu multipla campioană Franţa
14 apr. 2024 Baschet masculin: CSO Voluntari, victorie cu CSU Sibiu în primul meci din play-off
13 apr. 2024 Baschet masculin: Paris Basketball a câştigat BKT EuroCup, competiţie în care U BT Cluj a ajuns până în sferturi
13 apr. 2024 Meciul de handbal Potaissa Turda – Dinamo Bucureşti va inaugura, duminică, noua sală din Turda, de 3.165 locuri
13 apr. 2024 Volei masculin: Campioana Arcada Galaţi, prima finalistă a Diviziei A
11 apr. 2024 Volei feminin: CSO Voluntari s-a calificat în finala Diviziei A, unde o aşteaptă campioana Volei Alba Blaj
11 apr. 2024 Baschet masculin: CSM Oradea conduce pe CSM Constanţa cu 2-0 la general, în primul tur din play-off
10 apr. 2024 Volei feminin: Campioana Volei Alba Blaj, prima finalistă a Diviziei A
10 apr. 2024 Volei masculin: Campioana Arcada Galaţi, învinsă în a doua partidă a semifinalelor Diviziei A de Dinamo Bucureşti
10 apr. 2024 Baschet masculin: U BT Cluj şi FC Argeş Piteşti, victorii la debutul în faza play-off a Ligii Naţionale
10 apr. 2024 Volei masculin: Şi Corona Braşov a pierdut meciul 2 din semifinalele Diviziei A
10 apr. 2024 Baschet masculin: Bakken Bears - CSO Voluntari, scor 85-81, în finala European North Basketball League
09 apr. 2024 Baschet masculin: CSO Voluntari, victorie cu Liege Basket şi va juca finala European North Basketball League
09 apr. 2024 Baschet feminin: Campioana Sepsi, eliminată în semifinalele Ligii Naţionale; finala, între CSM Constanţa şi FCC Baschet UAV Arad
07 apr. 2024 Handbal feminin, CE2024: România, victorie cu Grecia şi încheie neînvinsă preliminariile
06 apr. 2024 Volei feminin: Rapid Bucureşti – Volei Alba Blaj, scor 0-3, în semifinalele Diviziei A
06 apr. 2024 Volei feminin: CSM Târgovişte – CSO Voluntari, scor 1-3, în semifinalele Diviziei A
06 apr. 2024 Baschet masculin: Programul meciurilor din faza play-off, turul I
06 apr. 2024 Volei masculin: Rapid Bucureşti, înfrângere pe teren propriu cu Corona Braşov, în primul meci din semifinalele Diviziei A
06 apr. 2024 Volei masculin: Arcada Galaţi, victorie cu Dinamo Bucureşti, în primul meci din semifinalele Diviziei A
06 apr. 2024 Polo: Steaua Bucureşti - CN Sabadell, scor 5-6, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup
04 apr. 2024 Baschet masculin: U BT Cluj, victorie în prelungiri în derby-ul cu CSM Oradea şi intră în play-off neînvinsă
04 apr. 2024 Handbal feminin, CE2024: România, calificată deja la turneul final, rămâne neînvinsă şi după meciul cu Bosnia
03 apr. 2024 Handbal masculin: Dinamo Bucureşti - Skjern Handbold în 23 şi 30 aprilie, pentru un loc în semifinalele European League
03 apr. 2024 Baschet masculin: Finală franceză în BKT EuroCup, între Paris Basketball – JL Bourg – Beşiktaş; U BT Cluj a ajuns în sferturi
02 apr. 2024 Handbal feminin: Campioana CSM Bucureşti şi vicecampioana Rapid, duel în semifinalele Cupei României
02 apr. 2024 Handbal masculin: Dinamo Bucureşti s-a calificat în sferturile European League, fază în care va juca cu Skjern Handbold