Adina Oşan, Pro Sport

590 articole publicate pe Pro Sport 29 in ian. 2012
31 ian. 2012 România îşi va afla adversarele de la turneul preolimpic în 19 februarie
28 ian. 2012 România, învinsă în ultimul meci de la Europenele de polo! Naţionala şi-a îndeplinit obiectivul: clasarea la turneul preolimpic
28 ian. 2012 Ei cum pot? Serbia, două finale europene şi una la Australian Open în aceeaşi zi
25 ian. 2012 Danemarca, a patra semifinalistă la CE de handbal masculin
24 ian. 2012 Liga Balcanică: BC Timişoara - Rilski Sportist 80-69
23 ian. 2012 Eliodor Voica este noul antrenor al naţionalei masculine de handbal: "Trebuie să luptăm pentru România"
23 ian. 2012 România, a cincea înfrângere la CE de polo din Olanda! Tricolorii vor juca pentru locurile 7-12
22 ian. 2012 Toni Alexe, comemorat la meciul dintre CSU Ploieşti şi CSM Oradea
22 ian. 2012 CSM Satu Mare, medalie de bronz în Liga Europei Centrale
18 ian. 2012 Unic şi Dinamo, eliminate în 16-imile Challenge Cup la volei feminin
18 ian. 2012 Remat Zalău, victorie în ultimul meci din grupa B a Ligii Campionilor
17 ian. 2012 Dinamo Bucureşti, eliminată în 16-imile Challenge Cup la volei
17 ian. 2012 7 parade, 14 goluri! Luminiţa Huţupan-Dinu a făcut show în cele 23 de minute jucate la revenire
17 ian. 2012 Tomis Constanţa, înfrângere la ultimul meci din grupa D a Ligii Campionilor
17 ian. 2012 Dinamo Bucureşti, eliminată în 16-imile Challenge Cup la volei masculin
15 ian. 2012 "Am mai ratat încă o şansă de a juca la CM!" Analiza lui Vasile Stângă, după înfrângerea din Belarus
14 ian. 2012 CEN: Meciul România-Portugalia se va juca la Piatra Neamţ
11 ian. 2012 Oltchim, prima victorie oficială în 2012! Brăila, prima înfrângere a sezonului
10 ian. 2012 Gaz Metan Mediaş, eliminată în sferturile Cupei României
08 ian. 2012 CSM Târgovişte a câştigat Cupa României la baschet feminin
08 ian. 2012 România a câştigat Turneul "Mihat Hantal Memorial", din Turcia
08 ian. 2012 Vărzaru a câştigat Cupa Danemarcei
07 ian. 2012 Sportul Studenţesc, prima finalistă a Cupei României la baschet feminin
06 ian. 2012 Oltchim şi U Jolidon, victorii în primele meciuri la turneul din Turcia
06 ian. 2012 BC Timişoara a învins pe CSU Ploieşti în manşa tur a sferturilor de finală ale Cupei României
05 ian. 2012 Se întâmplă în România! Paralimpic umilit la un cinema din Cluj: a fost pus să plece cu un lift de marfă şi uitat în parcarea subterană
04 ian. 2012 Huţupan, aproape de o revenire! Voina: "Cel mai important este să poată!"