Adina Oşan, Pro Sport

590 articole publicate pe Pro Sport 39 in oct. 2014
30 oct. 2014 Gimnasta Larisa Iordache, locul 2 la Turneul Memorial Arthur Gander din Elveţia
29 oct. 2014 FOTO | România - Kosovo, scor 36-24, în primul tur preliminar al CE de handbal masculin din 2018
29 oct. 2014 Banvit - CSU Ploieşti, scor 81-66, în al treilea meci din grupa E a Eurocup la baschet masculin
29 oct. 2014 Radnicki Kragujevac - CSM Oradea, scor 13-8, în turul trei al Ligii Campionilor la polo
19 oct. 2014 U BT Cluj - CSM Oradea, scor 94-60, în ultimul meci din etapa a III-a a Ligii Naţionale de baschet
19 oct. 2014 CSM Oradea s-a calificat în turul trei al Ligii Campionilor la polo
19 oct. 2014 Ştiinţa Bacău s-a calificat în turul trei al Cupei EHF la handbal masculin
19 oct. 2014 Naţionala de handbal masculin se reuneşte luni pentru primele două meciuri din preliminariile CE din 2018
18 oct. 2014 Ştiinţa Bacău-OCI Lions, scor 34-29, în turul doi al Cupei EHF la handbal masculin
18 oct. 2014 CSM Oradea-ASC Duisburg, scor 15-11, în turul doi al Ligii Campionilor la polo
18 oct. 2014 Transfer stelar pentru campioana Asesoft. Ploieştenii au adus un jucător cu 427 prezenţe în NBA
18 oct. 2014 Potaissa Turda s-a calificat în turul trei al Cupei EHF la handbal masculin
17 oct. 2014 Fosta handbalistă Carmen Amariei a născut un băiat la o clinică din Cluj-Napoca
17 oct. 2014 CSM Oradea-OSC Budapesta, scor 7-12, în turul doi al Ligii Campionilor la polo
17 oct. 2014 Campioana HCM Constanţa, învinsă de Poli Timişoara, în etapa a IX-a a Ligii Naţionale la handbal
16 oct. 2014 Corina Căprioriu, medalie de aur la Grand Prix-ul de judo de la Taşkent
15 oct. 2014 Krasni Volgograd - CSU Ploieşti, scor 75-81, în primul meci din grupa E a Eurocup la baschet masculin
13 oct. 2014 Baschetbalistul american Curtis Millage a fost transferat de U BT Cluj
13 oct. 2014 CSM Oradea, două victorii şi trei înfrângeri la Turneul Memorial "Engin Bora" la polo
12 oct. 2014 Bucharest Team, învinsă în semifinalele turneului de baschet FIBA 3x3, de la Tokyo
12 oct. 2014 CSM Satu Mare-Universitatea Cluj, scor 80-57, în ultimul meci din etapa a 4-a la baschet feminin
12 oct. 2014 România - Rusia s-a terminat 31-33, în ultimul meci amical de handbal feminin, de la Oradea
12 oct. 2014 CSM Bucureşti, Penicilina Iaşi, CSM Târgovişte şi CSM Lugoj, în sferturile Cupei la volei feminin
11 oct. 2014 Junior Fasano-Potaissa Turda, scor 27-28, în turul doi al Cupei EHF la handbal masculin
10 oct. 2014 CSU Ploieşti, victorioasă în reeditarea finalei din sezonul trecut. 90-73 în deplasarea de la CSM Oradea
08 oct. 2014 Gorbicz, prea puternică. Naţionala României, înfrângere în faţa Ungariei. Fetele lui Tadici au rezistat doar o repriză
08 oct. 2014 Aihan Omer, noul antrenor al naţionalei de handbal masculin
07 oct. 2014 Adversarele României în preliminariile europene ale Ligii Mondiale la polo
06 oct. 2014 HC Odorhei-Ştiinţa Bacău, scor 27-27, în ultimul meci al etapei a VII-a a Ligii Naţionale de handbal
04 oct. 2014 Cristian Băţagă s-a calificat în finală la individual-compus, la CM de gimnastică de la Nanning
04 oct. 2014 Echipa masculină de gimnastică a României a ratat calificarea în finală, la CM de la Nanning
04 oct. 2014 BC Timişoara - Steaua Bucureşti, scor 75-85, în prima etapă a Ligii Naţionale de baschet masculin
02 oct. 2014 CSU Ploieşti s-a calificat în sferturile Cupei României la baschet masculin
02 oct. 2014 Vlad Moldoveanu a câştigat Supercupa Poloniei la baschet masculin cu PGE Turow Zgorzelec
02 oct. 2014 Diana Florescu şi Anamaria Stoia vor arbitra la turneul final al CE de handbal feminin din decembrie
01 oct. 2014 Potaissa Turda-HCM Constanţa, scor 24-30, în meci restant din etapa a III-a a Ligii Naţionale
01 oct. 2014 Krasni Volgograd - CSU Ploieşti, în primul meci din grupa E a Eurocup la baschet masculin
01 oct. 2014 Patru echipe s-au calificat în sferturile de finală ale Cupei României la baschet masculin