Adrian Costeiu, Pro Sport

1087 articole publicate pe Pro Sport 96 in apr. 2012
30 apr. 2012 Dominatorii! Juve a doborât recordul lui AC Milan care data din 1992
30 apr. 2012 Derby in the City! Duelul care decide titlul în Premier League: "cetăţeni" vs. "diavoli"
27 apr. 2012 Real Madrid a fost eliminată din Liga Campionilor, Mourinho a găsit vinovatul: "Oboseala din El Clasico"
27 apr. 2012 "Armata nord-coreeană l-a contactat pe Ramos pentru a afla cum poate să trimită proiectile în spaţiu!" S-a dat drumul la glume pe seama fundaşului
26 apr. 2012 Pierduţi în atac: Barça e în genunchi! Pep a ratat calificarea, deşi echipa sa era în finală la pauză: a ales tactica greşită
26 apr. 2012 Bucureştiul, invadat de spanioli! Athletic Bilbao - Atletico Madrid, finala Europa League de pe Naţional Arena
26 apr. 2012 Juve bate tot! „Bătrâna Doamnă“ a ajuns aseară la al 34‑lea meci fără înfrângere din acest sezon
26 apr. 2012 Peste 1.2 miliarde de € pentru două finale de Ligă! Abramovic, la un pas de a-şi realiza visul când spera cel mai puţin
26 apr. 2012 1.600 de euro pentru un bilet! Preţurile tichetelor la meciul care va decide campioana în Premier League au crescut de peste 26 de ori din cauza bişniţarilor
25 apr. 2012 Bayern - Chelsea, FINALA Ligii! Real - Bayern 2-1! Penalty-uri: 1-3! Ronaldo, Kaka, Ramos au RATAT! Mourinho, în genunchi
24 apr. 2012 BOMBA semifinalelor! Barça-Chelsea 2-2! Englezii se califică în 10 oameni! Catalanii şi-au ratat sezonul în doar o săptămână! Este sfârşitul unei ere?
24 apr. 2012 Un jucător român vorbeşte despre "Mafia ultraşilor"! Paul Codrea confirmă că în Italia suporterii fac legea: "Sunt puşi doar pe rele"
24 apr. 2012 După Ronaldo, vine Drogba! Barça încearcă să îşi salveze sezonul: "stricat" de Shakira, 'fiul rătăcitor' Pique a fost iertat de Guardiola
23 apr. 2012 Titlu scăldat în bere! Dortmund a câştigat al doilea campionat consecutiv
20 apr. 2012 Barcelona, DROGBAtă! Pep: "Am câştiga toate meciurile dacă nu ar conta decât posesia
20 apr. 2012 United, peste Barça şi Real! Manchester este, pentru al optulea an consecutiv, cea mai valoroasă echipă de fotbal din lume
20 apr. 2012 Randament scăzut! Echipele lui Mourinho pierd puncte pe final de sezon
19 apr. 2012 Duelul "leilor"! Sporting şi Bilbao se bat pentru un loc în finala de pe Naţional Arena! Urmăreşte comentariul LIVE TEXT pe prosport.ro
18 apr. 2012 Revanşa maurului! Drogba s-a răzbunat după partida din 2009! Chelsea - Barcelona 1-0
18 apr. 2012 Călcaţi de panzere! Bayern Munchen - Real Madrid 2-1! Gomez aduce victoria în ultimele minute ale meciului
17 apr. 2012 A şocat Mapamondul! Un jucător dorit de Liverpool a intrat în vestiar a ameninţat cu pistolul un coechipier!