Alexandru Tăcină, Pro Sport

1308 articole publicate pe Pro Sport 186 in iun. 2015
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 7-5, 4-6, 3-4. Simona luptă şi recuperează break-ul. Mitu - Govortsova 1-4. Niculescu s-a calificat în turul doi
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep debutează împotriva Cepelovei, după 17:00. Niculescu - Puig, după 18:00, şi Mitu - Govorţova, după 20:00. Simona s-a antrenat cu campioana en-titre
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 7-5, 4-5. Slovaca a servit pentru set. Simona a avut probleme medicale: imagini dureroase cu desprinderea unei unghii. Niculescu - Puig 5-7, 6-3, 5-0
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 7-5, 2-2. Simona a închis setul după ce a primit îngrijiri medicale. Imagini dureroase cu desprinderea unei unghii. Niculescu - Puig 5-7, 6-3, 0-0
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep debutează împotriva Cepelovei, după 17:00. Niculescu - Puig, după 18:00, şi Mitu - Govorţova, după 20:00. Simona intră după meciul lui Rafa Nadal
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 4-3, cu break. Imagine fabuloasă oferită de Stere Halep şi Virginia Ruzici în tribune. Niculescu - Puig 5-5. Mitu - Govorţova, după 20:00
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep debutează împotriva Janei Cepelova, după 17:30. Simona s-a antrenat cu campioana en-titre. Niculescu - Puig, după 17:30, şi Mitu - Govorţova, după 20:00
30 iun. 2015 VIDEO | Traseul virtual al româncelor de la Wimbledon. Begu şi Dulgheru au meciuri de foc în primele tururi. Tablou accesibil pentru Halep. Mitu, norocoasă
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | O nouă înfrângere catastrofală pentru Simona Halep: 7-5, 4-6, 3-6 cu Jana Cepelova. Mitu - Govortsova 1-6, 1-1. Niculescu s-a calificat în turul doi
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 2-3. Imagine fabuloasă oferită de Stere Halep şi Virginia Ruzici în tribune. Niculescu - Puig 5-4, cu break. Mitu - Govorţova, după 20:00
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 7-5, 0-0. Simona a închis setul după ce a primit îngrijiri medicale. Imagini dureroase după ce i s-a desprins o unghie. Niculescu - Puig 5-7, 2-3
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 7-5, 4-6, 1-2. Simona are un meci infernal. Imagini dureroase cu accidentarea din primul set. Mitu - Govortsova 0-2. Niculescu s-a calificat în turul doi
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 5-4. Simona serveşte pentru set. Niculescu - Puig 5-7, 0-0. Mitu - Govorţova, după 20:00
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | O nouă înfrângere catastrofală pentru Simona Halep: 7-5, 4-6, 3-6 cu Jana Cepelova. Niculescu s-a calificat în turul doi. Mitu, eliminată de Govorţova
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova, de la 17:40. Jucătoarele se încălzesc. Niculescu - Puig 2-1, cu break. Mitu - Govorţova, după 20:00
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 7-5, 0-0. Simona a primit îngrijiri medicale după ce i s-a desprins o unghie, dar revine şi închide setul. Niculescu - Puig 5-7, 1-2
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 7-5, 1-0. Simona a închis setul după ce a primit îngrijiri medicale. Imagini dureroase după desprinderea unei unghii. Niculescu - Puig 5-7, 4-3
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 1-0. Simona începe cu break. Niculescu - Puig 3-2, cu break. Mitu - Govorţova, după 20:00
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova, de la 17:45. Simona se pregăteşte de intrarea pe teren. Niculescu - Puig 1-0, cu break. Mitu - Govorţova, după 20:00
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | O nouă înfrângere catastrofală pentru Simona Halep: 7-5, 4-6, 3-6 cu Jana Cepelova. Niculescu s-a calificat în turul doi. Mitu, eliminată de Govortsova
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 2-0. Simona a început cu break. Niculescu - Puig 4-3, cu break. Mitu - Govorţova, după 20:00
30 iun. 2015 LIVE BLOG Wimbledon, ziua a 2-a | Halep - Cepelova 6-5. Simona are probleme fizice şi cere intervenţia medicului. Niculescu - Puig 5-7, 0-1. Mitu - Govorţova, după 20:00
29 iun. 2015 VIDEO | Traseul virtual al româncelor de la Wimbledon. Begu şi Dulgheru au meciuri de foc în primele tururi. Tablou accesibil pentru Halep. Mitu, norocoasă la tragerea la sorţi
24 iun. 2015 EXCLUSIV | Genie Bouchard vine la Bucureşti! Finalista de la Wimbledon a acceptat un wild-card şi va juca la Bucharest Open. Simona Halep a anunţat deja că nu participă
24 iun. 2015 9 probleme pe care Halep trebuie să le clarifice după concedierea lui Victor Ioniţă. Îşi respectă Simona antrenorii?
24 iun. 2015 Fostul antrenor al Simonei Halep, luat la rost de rudele sportivei: "Mi-am pus în cap toată familia Halep"
24 iun. 2015 9 probleme pe care Halep trebuie să le clarifice după demiterea lui Victor Ioniţă. Îşi respectă Simona antrenorii?
21 iun. 2015 Decizie radicală luată de Halep: Victor Ioniţă a fost concediat! Daniel Dobre e noul antrenor al Simonei. UPDATE: "S-au despărţit de comun acord"
20 iun. 2015 Halep a pierdut un meci nebun, în "sferturi" la Birmingham: 6-2, 0-6, 6-7 cu Mladenovic. Simona a cedat nervos în decisiv
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 6-2, 0-3, în "sferturi" la Birmingham. Simona a jucat excelent în primul set, dar are probleme în al doilea
19 iun. 2015 LIVE BLOG Birmingham | Halep se duelează cu Mladenovic pentru un loc în semifinale, după ora 14:30. Franţuzoaica are trei atuuri importante în faţa Simonei
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 6-2, 0-6, 3-5, în "sferturi" la Birmingham. Franţuzoaica serveşte pentru meci! Răsturnare incredibilă se situaţie
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 6-2, 0-6, 3-3, în "sferturi" la Birmingham. Răsturnare incredibilă se situaţie! Simona cedează nervos în decisiv
19 iun. 2015 LIVE BLOG Birmingham | Halep se duelează cu Mladenovic pentru un loc în semifinale, de la ora 14:30. Franţuzoaica are trei atuuri importante în faţa Simonei
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 6-2, 0-0, în "sferturi" la Birmingham. Simona joacă agresiv şi câştigă fără emoţii primul set
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 5-2, în "sferturi" la Birmingham. Simona joacă agresiv şi face dublu break
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 6-2, 0-6, 1-2, în "sferturi" la Birmingham. Răsturnare incredibilă de situaţie! Simona, de nerecunoscut în aceste momente
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 6-2, 0-6, 1-1, în "sferturi" la Birmingham. Răsturnare incredibilă de situaţie! Simona, de nerecunoscut în setul doi
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 6-2, 0-6, 0-0, în "sferturi" la Birmingham. Răsturnare neaşteptată de situaţie! Simona îşi pierde concentrarea
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 6-2, 0-6, 6-6, în "sferturi" la Birmingham. Tensiune maximă! Simona luptă şi trimite meciul în tie-break decisiv
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 6-2, 0-6, 4-5, în "sferturi" la Birmingham. Tensiune maximă! Simona serveşte pentru a rămâne în meci
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 0-1, în "sferturi" la Birmingham. Simona a ratat o minge de break, iar franţuzoaica a câştigat primul game
19 iun. 2015 Halep a pierdut incredibil în "sferturi" la Birmingham: 6-2, 0-6, 6-7 cu Mladenovic. Simona a luptat în decisiv, dar a pierdut dramatic în tie-break
19 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Mladenovic 3-1, în "sferturi" la Birmingham. Simona câştigă rapid pe serviciul adversarei
19 iun. 2015 Halep a pierdut incredibil în "sferturi" la Birmingham: 6-2, 0-6, 6-7 cu Mladenovic. Simona a luptat în decisiv, dar a cedat dramatic în tie-break
18 iun. 2015 LIVE BLOG Birmingham | Halep - Koukalova, după ora 14:30, în "optimi". Simona, contrată de Ilie Năstase înaintea meciului: "Nu mă interesează"
18 iun. 2015 LIVE BLOG Birmingham | Halep - Koukalova 5-1, în "optimi". Început formidabil! Simona serveşte pentru set, după doar 15 minute de joc
18 iun. 2015 LIVE BLOG Birmingham | Halep - Koukalova, de la ora 14:45, în "optimi". Jucătoarele se încălzesc
18 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Koukalova 6-1, 3-1, în "optimi". Simona defilează la Birmingham! Primul set a durat doar 19 minute
18 iun. 2015 Calificare fulger! Halep a acces în sferturi la Birmingham, după 6-1, 6-3 cu Koukalova. Simona s-a impus în doar 52 de minute
18 iun. 2015 LIVE BLOG Birmingham | Halep - Koukalova, după ora 14:30, în "optimi". Simona o înfruntă pe prietena Monicăi Niculescu
18 iun. 2015 LIVE BLOG Birmingham | Halep - Koukalova 2-1, în "optimi". Simona a început în forţă, dar Klara revine cu un rebreak
18 iun. 2015 LIVE BLOG Birmingham | Halep - Koukalova, după ora 14:30, în "optimi". Simona, refuzată de Ilie Năstase: "Nu mă interesează"
18 iun. 2015 LIVE BLOG Birmingham | Halep - Koukalova, de la ora 14:45, în "optimi". Simona, refuzată de Ilie Năstase: "Nu mă interesează"
18 iun. 2015 LIVE BLOG | Halep - Koukalova 6-1, 4-2, în "optimi". Simona defilează la Birmingham! Serveşte cehoaica. Primul set a durat doar 19 minute
17 iun. 2015 S-au pus în vânzare biletele pentru meciul România - Slovacia, din Cupa Davis. FOTO | Cum arată arena din Mamaia
16 iun. 2015 FOTO | Simona Halep a învăţat swingball la Birmingham. Cum se joacă sportul mai puţin cunoscut în România
16 iun. 2015 Halep are moralul ridicat la Birmingham. Simona a explicat cum a scăpat de presiune în vacanţa premergătoare turneului
16 iun. 2015 Obsesia danezului care a ameninţat-o cu moartea pe Halep a atins un nou stadiu. Fanul continuă dialogul imaginar cu Simona şi îi sâcâie pe apropiaţii sportivei
16 iun. 2015 Adversara Simonei Halep de la Birmingham are un trecut tumultos. VIDEO | Naomi Broady, suspendată după ce a consumat alcool şi a pozat în ipostaze scandaloase
16 iun. 2015 Adversara Simonei Halep de la Birmingham are un trecut tumultos. VIDEO Prosport LIVE | Naomi Broady, suspendată după ce a consumat alcool şi a pozat în ipostaze scandaloase
16 iun. 2015 Niculescu a pierdut finala de la Nottingham, scor 6-1, 4-6, 2-6 cu Konjuh. Monica, fără lovitură direct câştigătoare: "Nu a fost ziua mea"
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh 6-1, 4-6, 0-0, în finală la Nottingham. Monica şi-a pierdut serviciul într-un moment crucial, iar croata a trimis meciul în decisiv
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Monica Niculescu - Ana Konjuh, în finală la Nottingham, de la ora 13:00. Nadia Comăneci a încurajat-o pe Moni înaintea meciului
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh 6-1, 1-4, în finală la Nottingham. Monica şi-a umilit adversara în primul set, dar acum se află în dificultate
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh, în finală la Nottingham, de la ora 13:00. Organizatorii au luat o decizie de ultim moment: preţuri surpriză la bilete
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh 3-0, în finală la Nottingham. Început perfect pentru Monica
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh 6-1, 4-6, 0-3, în finală la Nottingham. Jocul Monicăi se prăbuşeşte inexplicabil
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh 6-1, 3-5, în finală la Nottingham. Croata serveşte pentru a egala la seturi
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh 6-1, 0-0, în finală la Nottingham. Monica şi-a umilit adversara în primul set
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh 1-0, în finală la Nottingham. Monica a început cu dreptul la serviciu
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh, în finală la Nottingham, de la ora 13:00. Moni, în faţa primului titlu din 2015
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu a pierdut finala de la Nottingham: 6-1, 4-6, 2-6 cu Konjuh. Jocul Monicăi s-a prăbuşit inexplicabil
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh 5-0, în finală la Nottingham. Monica îşi umileşte adversara în primul set
15 iun. 2015 Niculescu a pierdut finala de la Nottingham: 6-1, 4-6, 2-6 cu Konjuh. Monica, fără vreo minge direct câştigătoare
15 iun. 2015 LIVE BLOG | Niculescu - Konjuh 6-1, 0-3, în finală la Nottingham. Monica şi-a umilit adversara în primul set, dar are probleme în debutul actului doi
14 iun. 2015 EXCLUSIV | Un cunoscut antrenor dezvăluie ultimele decizii din stafful Simonei Halep: "Ion Ţiriac i-a luat faţa Virginei Ruzici". Motivul pentru care a fost angajat Victor Ioniţă
14 iun. 2015 EXCLUSIV | Un cunoscut antrenor dezvăluie ultimele decizii din stafful Simonei Halep: "Ion Ţiriac i-a luat faţa Virginiei Ruzici". Motivul pentru care a fost angajat Victor Ioniţă
11 iun. 2015 VIDEO SPECTACULOS | "Messi" Halep, talentată şi la fotbal: "Daaa, cum ai dat-o"! Simona a jucat tenis cu piciorul împotriva Irinei Begu
11 iun. 2015 Halep, cotată cu a cincea şansă la câştigarea turneului de la Wimbledon. Jucătoarea surpriză care i-a luat faţa Simonei
11 iun. 2015 VIDEO ProSport LIVE | Cum putea România să piardă o jucătoare de top. Motivul pentru care Andreea Mitu n-a primit niciun fel de sprijin într-un moment de cumpănă
10 iun. 2015 VIDEO | Simona Halep renunţă la turneele mici. Motivul schimbării de strategie şi cauzele formei slabe prin care trece sportiva
10 iun. 2015 VIDEO ProSport LIVE | George Cosac, despre revolta părinţilor unor juniori talentaţi: “Nu-i poţi da bani în mână unui copil". Şeful FR de Tenis invocă o campanie negativă la adresa Simonei Halep
10 iun. 2015 VIDEO ProSport LIVE | Cosac, despre revolta părinţilor unor juniori talentaţi: “Nu-i poţi da bani în mână unui copil". Şeful FR de Tenis invocă o campanie negativă la adresa Simonei Halep
10 iun. 2015 VIDEO ProSport LIVE | Cosac, despre revolta părinţilor unor juniori talentaţi: “Nu-i poţi da bani în mână unui copil". Şeful FRT invocă o campanie negativă la adresa Simonei Halep
09 iun. 2015 SPECIAL | FR de Tenis umileşte tinerele talente, dar cheltuie bani pentru "susţinerea" Simonei Halep. Părinţii unor juniori de clasă mondială se revoltă: "N-am primit nici măcar o minge"
09 iun. 2015 Simona Halep l-a felicitat pe Wawrinka după titlul de la Roland Garros: "Bravo, Stan! Ai jucat incredibil"
08 iun. 2015 Mai greu pe iarbă. Andreea Mitu a pierdut în primul tur la Hertogenbosch
06 iun. 2015 Simona Halep, schimbare radicală de atitudine. Cum şi-a amăgit fanii după turneul din 2014, pentru ca în 2015 să refuze participarea la Bucureşti
06 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 3-3, în semifinale. Meciul s-a reluat cu Nole la serviciu
06 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 5-7, 3-0, într-o semifinală epică! Nole se dezlănţuie şi reuşeşte break-ul în decisiv
06 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 5-7, 1-0, într-o semifinală epică! Nole îşi face serviciul după un game lung
06 iun. 2015 Simona Halep, favorită principală la Birmingham. Surpriză de ultim moment anunţată de organizatori
06 iun. 2015 Novak Djokovic s-a calificat în a treia finală a carierei la Roland Garros, după un meci memorabil: 6-3, 6-3, 5-7, 5-7, 6-1 cu Andy Murray. Urmează Stan Wawrinka
06 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 4-3, în semifinale. Meciul s-a reluat cu un game alb al lui Nole
06 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 5-5, în semifinale. Serviciul îl ţine în viaţă pe scoţian
06 iun. 2015 Semifinala de la Roland Garros dintre Djokovic şi Murray, întreruptă din cauza furtunii. Meciul se va relua sâmbătă, de la scorul de 6-3, 6-3, 5-7, 3-3 pentru Nole
06 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 5-7, 0-0, în semifinale. Scoţianul are o revenire fantastică şi trimite meciul în decisiv
06 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 3-3. Semifinala, întreruptă din cauza furtunii, se reia de la ora 14:00
06 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 5-7, 4-1, într-o semifinală epică! Nole se dezlănţuie în decisiv
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 3-3, în semifinale. Meciul a fost suspendat din cauza furtunii
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 2-1 în semifinale. Publicul îl şicanează pe Nole, dar sârbul joacă fantastic
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 4-3, în semifinale. Publicul îl şicanează pe Nole. Managerii Simonei Halep asistă la meci
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 3-2, în semifinala a doua. Nole joacă agresiv pe propriul serviciu
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 0-0, în semifinale. Publicul îl şicanează pe Nole, dar sârbul se ambiţionează şi câştigă setul
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 1-2, în semifinale. Răsturnare incredibilă de situaţie! Scoţianul reuşeşte break-ul şi în setul patru
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 1-0, în semifinale. Scoţianul câştigă neaşteptat setul patru. Nole a fost şicanat de public
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 3-2, în semifinale. Nole reuşeşte rebreak-ul, după o revenire incredibilă a scoţianului
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 0-0, în semifinale. Scoţianul câştigă neaşteptat setul. Nole a fost şicanat de public
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 2-1. în semifinala a doua. Nole îşi face din nou serviciul
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 4-3, în semifinala a doua. Publicul îl şicanează pe Nole
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 4-4, în semifinale. Publicul îl şicanează pe Nole, dar sârbul joacă fantastic
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 1-1, în semifinale. Publicul îl şicanează pe Nole, dar sârbul joacă fantastic
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-7, 1-2, în semifinale. Răsturnare incredibilă de situaţie: Andy reuşeşte break-ul şi în setul patru
05 iun. 2015 LIVE BLOG Roland Garros | Novak Djokovic - Andy Murray 6-3, 6-3, 5-6, în semifinale. Scoţianul surprinde şi reuşeşte primul său break
03 iun. 2015 Schweinsteiger s-a bucurat ca un copil după calificarea iubitei Ana Ivanovic în semifinale la Roland Garros. VIDEO | Sărutul pătimaş de la vestiare
03 iun. 2015 Negocieri pentru un contract cu normă întreagă? Managerul Simonei Halep a luat cina cu antrenorul Darren Cahill
03 iun. 2015 Bastian Schweinsteiger s-a bucurat ca un copil după calificarea iubitei Ana Ivanovic în semifinale la Roland Garros. VIDEO | Sărutul pătimaş de la vestiare
02 iun. 2015 Panică la Roland Garros! O parte din acoperişul centralului s-a prăbuşit peste spectatori. Meciul Tsonga - Nishikori, suspendat | FOTO şi VIDEO
02 iun. 2015 Negocieri pentru un contract cu normă întreagă? Virginia Ruzici, managerul Simonei Halep, a luat cina cu antrenorul Darren Cahill
02 iun. 2015 Bătut de iubitul Soranei Cîrstea. Marius Copil a pierdut în primul tur la Prostejov
02 iun. 2015 FOTO | Aroganţa lui Rafa Nadal la Roland Garros: "Oare cum poate lovi mingea!?" Incredibil: cât costă ceasul spaniolului
02 iun. 2015 FOTO | Nadal a ieşit pe teren la Roland Garros cu un ceas de 800.000 de dolari: "Oare cum poate lovi mingea!?"
01 iun. 2015 Şanse mari ca Simona Halep să-şi concedieze antrenorul: "Victor, jobul tău e în pericol!" EXCLUSIV | Ioniţă are clauze infernale şi un salariu mult mai mic decât al lui Fissette