Andrei Mazurchievici, Gandul

586 articole publicate pe Gandul 56 in iul. 2014
31 iul. 2014 Astra Giurgiu - Slovan Liberec, scor 3-0, în Liga Europa. Fatai a înscris toate cele trei goluri ale meciului
21 iul. 2014 Mircea Lucescu explică de ce nu s-au întors cei mai buni jucători de la Şahtior în Ucraina: Un mafiot vrea să profite de ei
17 iul. 2014 Cel mai valoros club sportiv din lume este evaluat la 2,5 miliarde de euro
16 iul. 2014 Mirel Rădoi, atac dur la adresa fostei conduceri a FRF: Aveau diurnă 500 de euro pe zi ca să joace table
15 iul. 2014 Cinci jucători germani în echipa ideală a Cupei Mondiale, Messi nu a fost inclus
11 iul. 2014 Neymar se declară mândru de jucătorii brazilieni: "La 6-0, 7-0 puteau renunţa, dar ei au continuat să alerge"
10 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep - Alexandra Krunici 1-1 LIVE
10 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep - Alexandra Krunici 3-2 LIVE, în optimi
10 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep - Alexandra Krunici 6-2, 3-2, LIVE, în optimi. Primul set câştigat în doar 28 de minute
10 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep joacă de la 18 cu Alexandra Krunici
10 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Prima declaraţie după victoria în faţa Alexandrei Krunici
10 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep după ora 20 cu Alexandra Krunici
10 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep - Alexandra Krunici 6-2, 6-4, LIVE, în optimi
10 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep - Alexandra Krunici LIVE
09 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep - Indy de Vroome, 6-0, 4-3, LIVE în primul tur. Simona a avut nevoie de doar 25 de minute pentru a obţine primul set
09 iul. 2014 Monica Niculescu s-a calificat în sferturile de finală la BRD Bucharest Open
09 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep - Indy de Vroome, 6-0, 6-4, în primul tur. Simona trece în turul II
09 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep - Indy de Vroome, 5-0, LIVE de la ora 17.00
09 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep va juca joi, de la ora 18.00, cu Alexandra Krunici
09 iul. 2014 Simona Halep - Indy de Vroome LIVE de la ora 17.00, la BRD Bucharest Open
09 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep - Indy de Vroome, LIVE de la ora 17.00
09 iul. 2014 Simona Halep la BRD Bucharest Open. Simona Halep - Indy de Vroome, 6-0, 6-4, LIVE în primul tur. Simona trece în turul II
09 iul. 2014 Halep: Visul meu este să ajung la Turneul Campioanelor de la Singapore
08 iul. 2014 Aceasta este realitatea ţării care se mândreşte peste tot cu Simona Halep. Raluca Olaru a izbucnit în lacrimi şi a dezvăluit MAREA RUŞINE NAŢIONALĂ
08 iul. 2014 „Simona Halep ar trebui SĂ FACĂ O PAUZĂ DE DOUĂ-TREI SĂPTĂMÂNI”. Sfatul lui Ilie Năstase, înainte de un turneu extrem de important
08 iul. 2014 Simona Halep va juca, miercuri, de la ora 17.00, cu Indy de Vroome, la primul turneu WTA de la Bucureşti
08 iul. 2014 Raluca Olaru, plângând: De trei ani de zile nu mai am parte de nicio susţinere financiară
08 iul. 2014 Corinna Schumacher: Starea de sănătate a lui Michael se îmbunătăţeşte "lent"
08 iul. 2014 Raluca Olaru, plângând: De trei ani de zile, nu mai am nicio susţinere financiară
07 iul. 2014 Ilie Năstase: O finală şi o semifinală de Grand Slam reprezintă un început bun pentru Simona Halep
07 iul. 2014 SIMONA HALEP merge mai departe. Andrei Pavel: „Şansele Simonei să ajungă numărul 1 mondial sunt IMENSE”
06 iul. 2014 Simona Halep, despre primul turneu WTA de la Bucureşti: "Am putere să joc în fiecare zi"
06 iul. 2014 Simona Halep, despre BRD Bucharest Open: "Am putere să joc în fiecare zi"
06 iul. 2014 Simona Halep: Voi fi aptă pentru acest turneu şi cred că am experienţa necesară pentru a juca acasă
05 iul. 2014 Simona Halep o va întâlni pe Kristina Mladenovici, în primul tur la BRD Bucharest Open
04 iul. 2014 Halep: Îmi doresc foarte mult să ajung şi mai sus în tenis
04 iul. 2014 De ce a pierdut Halep semifinala de la Wimbledon. Explicaţia lui John McEnroe
04 iul. 2014 Declaraţia Simonei Halep la revenirea în România după Wimbledon: "Îmi doresc foarte mult să ajung şi mai sus"
03 iul. 2014 Simona Halep - Eugenie Bouchard Live. Halep, despe meciul cu Lisicki: „Am început mai lent, dar am revenit şi am jucat cel mai bun tenis”