Andrei Pal, Mediafax

423 articole publicate pe Mediafax 35 in apr. 2017
30 apr. 2017 George Rădulescu şi George Găman vor arbitra meciurile de duminică din Liga 1
30 apr. 2017 Alexandru Dedu, preşedinte Federaţiei Române de Handbal: Plecăm cu şansa a doua în confruntarea cu Serbia
30 apr. 2017 Un fan a fost arestat la meciul Espanyol - FC Barcelona, după ce a intrat în stadion cu un pistol
30 apr. 2017 Bayern Munchen, campioană în Bundesliga pentru al cincilea an consecutiv, un record în Germania
30 apr. 2017 Valtteri Bottas a câştigat Marele Premiu al Rusiei, primul succes din carieră în Formula 1
30 apr. 2017 Rafael Nadal l-a învins pe Dominic Thiem şi a câştigat al 10-lea titlu la Barcelona
29 apr. 2017 Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Stuttgart
29 apr. 2017 Ilie Năstase, despre o eventuală suspendare DRASTICĂ din partea ITF: Dacă nu am voie să stau pe scaun, nu mă mai duc. Am alte lucruri de făcut
29 apr. 2017 Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Stuttgart: Cred că am făcut unul dintre cele mai bune meciuri din acest an
29 apr. 2017 FOTO Fotbalistul Marc Bartra, rănit în urma exploziilor la autocarul Borussiei Dortmund, a revenit la antrenamentele echipei după operaţia la braţul drept
28 apr. 2017 Mihai Leu, în dialog cu Mihai Nistor, singurul boxer român la JO de la Rio 2016: Pariez pe o victorie la puncte a lui Klitschko în meciul cu Anthony Joshua
28 apr. 2017 Gheorghe Popescu va juca într-un meci al legendelor Barcelona - Real Madrid, la Beirut
28 apr. 2017 VIDEO 30 de fani au fost arestaţi şi 18 poliţişti răniţi după incidentele de la meciul Penarol - Palmeiras
27 apr. 2017 Halep şi Rosolska, eliminate în sferturile probei de dublu din cadrul turneului WTA de la Stuttgart
23 apr. 2017 CS Universitatea Craiova - Dinamo, scor 2-2, în etapa a 7-a din play-off-ul Ligii 1
22 apr. 2017 FRF doreşte implementarea „principiului solidarităţii” în fotbalul românesc
22 apr. 2017 Un fan prins într-un conflict între suporterii de la Sporting şi Benfica Lisabona a decedat
21 apr. 2017 7 oameni au murit electrocutaţi în timpul meciului Manchester United - Anderlecht din Europa League
14 apr. 2017 Doisprezece fani, arestaţi după incidentele de la meciul Olympique Lyon-Beşiktaş. Şapte persoane, rănite
13 apr. 2017 Leo Grozavu, suspendat două etape după incidentele de la meciul Astra Giurgiu - FC Botoşani
13 apr. 2017 Fostul antrenor al Borussiei Dortmund critică decizia UEFA de a programa meciul a doua zi după EXPLOZII: Se vedea în ochii jucătorilor că erau ŞOCAŢI
12 apr. 2017 AS Monaco a învins Borussia Dortmund, scor 3-2, în turul sferturilor de finală din Liga Campionilor
11 apr. 2017 Juventus a învins Barcelona, scor 3-0, în turul sferturilor de finală ale Ligii Campionilor
10 apr. 2017 SUA, Canada şi Mexic îşi vor depune împreună candidatura pentru organizarea Cupei Mondiale din 2026
10 apr. 2017 Astra Giurgiu - Dinamo, scor 0-2, în ultimul meci al etapei a 5-a din play-off-ul Ligii 1
09 apr. 2017 Răzvan Marin a marcat un gol pentru Standard Liege în egalul, 2-2, cu St. Truiden
09 apr. 2017 Formula 1: Lewis Hamilton a câştigat Marele Premiu al Chinei
09 apr. 2017 Handbal: Ramona Farcău şi-a anunţat retragerea din activitate
08 apr. 2017 FIFA a înregistrat pierderi financiare de 369 de milioane de dolari pe anul 2016
08 apr. 2017 O fostă mare campioană mizează pe Simona Halep la Roland Garros: Cred că Simona Halep va câştiga la fete. Chiar cred asta!
08 apr. 2017 FIFA încearcă să vândă drepturile TV de la Cupa Mondială din 2018 la suprapreţ, susţine Vitaly Mutko
07 apr. 2017 Irina Begu a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la Charleston
05 apr. 2017 La 16 ani un fotbalist a devenit cel mai tânăr jucător utilizat în actuala stagiune din Liga 1
02 apr. 2017 Răzvan Burleanu: Am informat UEFA despre modificarea FCSB
01 apr. 2017 FCSB şi Dinamo vor purta tricouri în sprijinul Fundaţiei Mihai Neşu la meciul de duminică