Andrei Pal, Pro Sport

689 articole publicate pe Pro Sport 71 in apr. 2019
25 apr. 2019 CULISE | Teja, protejatul lui MM! Stoica insistă pentru păstrarea antrenorului de teama venirii la FCSB a celui care l-a numit ”femeie sensibilă şi tandră”
10 apr. 2019 LIVE BLOG Liga Campionilor | United - Barça şi Ajax - Juventus, de la 22:00. Reduta lui Solskjaer încearcă a doua minune din acest sezon! Juventus îl are pe Ronaldo în confruntarea cu Ajax. Echipele de start
10 apr. 2019 LIVE BLOG Liga Campionilor | United - Barça şi Ajax - Juventus se joacă ACUM! Primele emoţii la poarta lui Ter Stegen
10 apr. 2019 LIVE BLOG Liga Campionilor | United - Barça şi Ajax - Juventus se joacă ACUM! S-a deschis scorul pe "Old Trafford"
10 apr. 2019 LIVE BLOG Liga Campionilor | United - Barça şi Ajax - Juventus se joacă ACUM! S-a deschis scorul pe Old Trafford! "Lăncierii" ratează şanse uriaşe. FOTO | Messi, plin de sânge
10 apr. 2019 LIVE BLOG Liga Campionilor | United - Barça şi Ajax - Juventus se joacă ACUM! Lovitură de graţie înainte de pauză la Amsterdam. Catalanii conduc pe Old Trafford
10 apr. 2019 LIVE BLOG Liga Campionilor | United - Barça şi Ajax - Juventus se joacă ACUM! Catalanii conduc pe Old Trafford, dar au emoţii! "Lăncierii" domină
10 apr. 2019 LIVE BLOG Liga Campionilor | United - Barça şi Ajax - Juventus se joacă ACUM! De Gea reţine cu emoţii la o lovitură liberă a lui Messi, Costa a lovit bara
10 apr. 2019 Liga Campionilor | Manchester United - Barcelona 0-1. Victorie la limită a catalanilor, care au tremurat la câteva ocazii ale "Diavolilor". Ajax - Juventus 1-1. Totul se decide la Torino: Ronaldo şi Neres au marcat pe Amsterdam ArenA
08 apr. 2019 LIVE BLOG | FCSB - Sepsi OSK, de la 21:00. Echipa aleasă de Teja; Gnohere şi Hora, în acelaşi timp pe teren! "Exilatul" Matei e rezervă, Stoian e OUT din lot. Cum răs punde Neagoe
08 apr. 2019 LIVE BLOG | FCSB - Sepsi OSK, de la 21:00. Echipa aleasă de Teja; Gnohere şi Hora, în acelaşi timp pe teren! "Exilatul" Matei e rezervă, Stoian e OUT din lot. Cum răspunde Neagoe
08 apr. 2019 LIVE BLOG | FCSB - Sepsi OSK, de la 21:00. Echipa aleasă de Teja; Gnohere şi Hora, în acelaşi timp pe teren! "Exilatul" Matei e rezervă, Stoian e OUT din lot. Becali: "Trebuie să rezolvăm meciul în 30 de minute!"
08 apr. 2019 LIVE BLOG | FCSB - Sepsi OSK se joacă ACUM! Dacă bate, vicecampioana se apropie la trei puncte de liderul CFR
08 apr. 2019 LIVE BLOG | FCSB - Sepsi OSK se joacă ACUM! Filip trece pe lângă gol, Pintilii s-a accidentat şi a fost schimbat!
08 apr. 2019 LIVE BLOG | FCSB - Sepsi OSK se joacă ACUM! Gol anulat înainte de pauză, Niczuly, intervenţie miraculoasă în faţa lui Gnohere
08 apr. 2019 LIVE BLOG | FCSB - Sepsi OSK se joacă ACUM! S-a deschis scorul din penalty! Incredibil: Moruţan, schimbat de Teja la pauză, deşi abia îl înlocuise pe Pintilii
08 apr. 2019 LIVE BLOG | FCSB - Sepsi OSK se joacă ACUM! Impact imediat pentru cel care i-a luat locul lui Moruţan! S-a marcat din nou pe Arena Naţională
08 apr. 2019 LIVE BLOG | FCSB - Sepsi OSK se joacă ACUM! Coman, one-man show pe Arena Naţională. Evoluţie încântătoare a "perlei" lui Becali
08 apr. 2019 FCSB - Sepsi 2-0. Inspiraţia lui Teja: Coman, decisiv! "Perla" lui Becali a scos un penalty şi a marcat, după ce a fost introdus la pauză, asigurând victoria roş-albaştrilor
07 apr. 2019 Craiova - CFR 0-0. Campioana, ţinută în şah de oltenii extenuaţi! Petrescu a jucat la egal, echipa lui Mangia nu a putut mai mult. FCSB se poate apropia la trei puncte de lider
04 apr. 2019 EXCLUSIV | "Am tot dat scroll şi refresh, ştiam că e acolo!". Ogăraru, nerăbdător să se facă transferul lui Răzvan Marin la Ajax: "Nu trebuie comparat cu De Jong"