Aurelian Botezatu, Gazeta Sporturilor

2670 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 28 in feb. 2017
28 feb. 2017 Mourinho apelează la fani pentru a-l convinge pe Ibrahimovici să rămână la United: ”Dormiți la ușa lui Zlatan”
28 feb. 2017 VIDEO Cel mai stupid autogol din istorie! A prins balonul, dar și l-a băgat singur în poartă
24 feb. 2017 Zidane nu își revine după eșecul neașteptat cu Valencia, 1-2: ”Zece minute de rahat”
22 feb. 2017 Mircea Lucescu s-a destăinuit jurnaliștilor spanioli: ”Partidul m-a dat afară de la națională”
22 feb. 2017 Duelul etern al prietenilor din poartă » Casillas și Buffon vor fi din nou adversari!
21 feb. 2017 Asul din linia a doua » Chipciu a explodat la Anderlecht: ”Are viteză și agresivitate”
21 feb. 2017 Vulcan Pep! Guardiola îi ia apărarea unui adversar din Premier League: ”Sunteți lipsiți de respect!”
14 feb. 2017 Nervi la Dortmund » Antrenorul Borussiei se ia de șefi: ”Aveți așteptări prea mari!”
13 feb. 2017 VIDEO Uite cine-o oprește pe Chelsea! Trupa lui Conte s-a împiedicat de Burnley: scor 1-1
12 feb. 2017 VIDEO În ultimul minut! Bayern a ”gâfâit” la Ingolstadt și a câștigat cu șansă pe final, scor 2-0
12 feb. 2017 FOTO Tragedie ca pe Hillsborough la un meci din Angola: busculadă soldată cu 17 morți și 59 răniți
12 feb. 2017 VIDEO Blitz Mané! Dubla senegalezului readuce Liverpool pe linia de plutire: 2-0 cu Tottenham
11 feb. 2017 Acoperă jucătorii care iau cocaină și ecstasy?! Federaţia londoneză refuză să publice numele a 13 fotbalişti testaţi pozitiv
11 feb. 2017 Tensiuni în cantonamentul lui Lazio » Amenințări grave de la suporteri: "Plecaţi crestele sau vi le tăiem!"
10 feb. 2017 VIDEO 9 câștigător! Milan, cu doi jucători eliminați, a învins cu un gol înscris în minutul 89, grație lui Pasalici și Deulofeu
10 feb. 2017 Vestiar rupt! Jucătorii lui Bayern sunt pe baricade. Nemții le reproșează unor stranieri că nu se implică total
10 feb. 2017 VIDEO 9 câștigător! Milan, cu doi jucători eliminați, a învins cu un gol înscris în minutul 89, grație ”legionarilor” Pasalici și Deulofeu
09 feb. 2017 VIDEO Tătă limitează daunele! Fiorentina a pierdut la scor cu AS Roma, 0-4. Tătărușanu a limitat proporția scorului
09 feb. 2017 Lahm pune punct! Fundașul lui Bayern surprinde: renunță la fotbal la doar 33 de ani
08 feb. 2017 VIDEO Antonio Conte admite că e în stare de orice: ”Sunt capabil să ucid” » Un coleg de la Chelsea e victima lui preferată
07 feb. 2017 VIDEO Antrenorul lui Inter dă vina pe arbitru pentru eșecul cu Juventus: ”Ni s-au refuzat două penalty-uri”
07 feb. 2017 Și fotbaliștii sunt suporteri » A călătorit 15.687 km, în 48 de ore, ca să vadă meciul lui New York Knicks și Super Bowl
07 feb. 2017 Portarul campioanei Leicester, apel disperat la colegi: ”Retrogradăm dacă nu ne trezim”
06 feb. 2017 VIDEO Execuție publică! United a spulberat campioana în 7 minute: 3-0 cu Leicester
05 feb. 2017 VIDEO Din nou printre muritori » Bayern își pierde aura de superechipă: 1-1 cu Schalke
03 feb. 2017 Forever blue » Frank Lampard și-a anunțat retragerea: ce va urma pentru mijlocaș
02 feb. 2017 Critici pentru Ștefan Radu după ce a fost eliminat cu Inter: ”Naivitatea lui e gravă”
02 feb. 2017 Războinicii » Cum s-a transformat Chelsea dintr-o echipă resemnată în forța care domină fotbalul britanic