Bogdan Stanescu, Mediafax

501 articole publicate pe Mediafax 18 in mai 2016
17 mai 2016 Finala Cupei României: DINAMO - CFR CLUJ 2-2. Avem prelungiri! Gnohere a deschis scorul din penalty, Bicfalvi l-a majorat. Ambele goluri dinamoviste, dedicate lui Ekeng. CFR a revenit spectaculos - LIVE
17 mai 2016 Finala Cupei României: DINAMO - CFR CLUJ 2-1. Gnohere deschide scorul din penalty şi îi dedică golul lui Ekeng, Bicfalvi majorează scorul. CFR reduce din handicap cu concursul portarului dinamovist - LIVE
17 mai 2016 Finala Cupei României: DINAMO - CFR CLUJ 1-0. Gnohere deschide scorul din penalty şi îi dedică golul lui Ekeng - LIVE
17 mai 2016 CFR Cluj câştigă Cupa României la loviturile de departajare, contra lui Dinamo
17 mai 2016 Finala Cupei României: DINAMO - CFR CLUJ 2-2. Avem lovituri de departajare! Gnohere a deschis scorul din penalty, Bicfalvi l-a majorat. Ambele goluri dinamoviste, dedicate lui Ekeng. CFR a revenit spectaculos - LIVE
17 mai 2016 Finala Cupei României: DINAMO - CFR CLUJ 2-0. Gnohere deschide scorul din penalty şi îi dedică golul lui Ekeng, Bicfalvi majorează scorul - LIVE
17 mai 2016 CFR Cluj câştigă Cupa României la loviturille de departajare, contra lui Dinamo
16 mai 2016 Noul preşedinte din Filipine anunţă măsuri extreme pentru a combate criminalitatea din ţară. Printre acestea - reintroducerea pedepsei cu moartea şi dubla spânzurare: "Îmi place, pentru că sunt nebun"
07 mai 2016 COMENTARIU: Când fotbalul te trimite la existenţialism
06 mai 2016 Cornel Dinu despre Ekeng: S-a intervenit prea târziu, s-au pierdut minute preţioase. Nu a fost o intervenţie profesionistă
06 mai 2016 Cornel Dinu despre starea lui Ekeng: Sunt zece medici, se încearcă resuscitarea. S-a intervenit prea târziu, s-au pierdut minute preţioase
06 mai 2016 Turneul de la Madrid: O singură româncă din cele patru calificate în sferturi rămâne în competiţie: Simona Halep. Irina Begu, Sorana Cîrstea şi Patricia Ţig părăsesc competiţia
05 mai 2016 Turneul de la Madrid: O singură româncă din cele patru calificare în sferturi rămâne în competiţie: Simona Halep. Irina Begu, Sorana Cîrstea şi Patricia Ţig părăsesc competiţia
05 mai 2016 Klaus Iohannis dă sfaturi înainte de alegeri: Faceţi o campanie curată, axaţi-vă pe proiecte, nu pe mizerii
05 mai 2016 Performanţă ISTORICĂ în tenis: 4 românce în sferturi la Madrid. Halep o învinge pe Begu şi se califică în semifinale. Sorana Cîrstea pierde cu Cibulkova după ce câştigase primul set - LIVE
05 mai 2016 Performanţă ISTORICĂ în tenis: 4 românce în sferturi la Madrid. Halep o învinge pe Begu şi se califică prima în semifinale. Sorana Cîrstea câştigă primul set cu Cibulkova, dar îl pierde pe al doilea - LIVE
04 mai 2016 Real Madrid se califică în finala Ligii Campionilor după ce învinge Manchester City cu 1-0 în returul semifinalelor