2009
2008

Cătălin Popescu, Gazeta Sporturilor

1684 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 18 in sept. 2014
30 sept. 2014 Lipseşte tripleta marilor victorii » Steaua va înfrunta Dinamo Kiev fără vedetele din ofensivă!
29 sept. 2014 S-au odihnit pentru Steaua » Dinamo Kiev tratează serios Europa League: şi-a menajat vedetele în ultimul meci
28 sept. 2014 VIDEO "Robocop", egalul lui "Messi" » Partidă superbă la Mediaş: Gaz Metan şi Ceahlăul au făcut spectacol: 2-2
27 sept. 2014 Se bucură de pensie Gabi Matei n-a prins lotul nici măcar în Cupă deşi e apt de joc
27 sept. 2014 A renunţat la spionaj » Costel Gâlcă nu se mai duce să urmărească meciul lui Dinamo Kiev
26 sept. 2014 "Balaurul" roş-albastru » Steaua rămîne o nucă mult prea tare pentru Astra: palmares dezasturos pentru trupa lui Isăilă
26 sept. 2014 Victorie în casa lui Neşu » U Cluj a avut nevoie de penalty-uri pentru a trece de FC Bihor
26 sept. 2014 Ceas oltenesc » CSU Craiova a bifat al treilea succes consecutiv şi merge în optimile Cupei
24 sept. 2014 Cît te costă să vezi Steaua în cele trei deplasări din Europa League
24 sept. 2014 Speriaţi de Comisie » Fanii Stelei nu se grăbesc să cumpere bilete pentru meciul cu Astra
23 sept. 2014 Prelungire pînă în 2017 » Cum arată contractul pe care Steaua i l-a propus lui Lukasz Szukala
23 sept. 2014 VIDEO Prazul mai tare ca laleaua » CSU Craiova a bifat a doua victorie la rînd, 2-0 cu U Cluj
20 sept. 2014 Steaua joacă doar cu o jumătate din Petrolul » Absenţe mari în tabăra lupilor galbeni
19 sept. 2014 Daniel Isăilă e uluit după ce Astra a încasat 9 goluri în ultimele două partide: "Un dezastru îngrijorător"
17 sept. 2014 E favorită certă! Conform caselor de pariuri, Steaua n-ar trebui să aibă probleme cu danezii
17 sept. 2014 George Florescu îi avertizează pe stelişti înainte de confruntarea cu Aalborg: "Danezii vor alerga 95 de minute"
15 sept. 2014 VIDEO Marcă înregistrată » Rapidul a cîştigat în stilul său clasic: gol în prelungiri, meci plin de emoţii: 2-1 cu U Cluj
11 sept. 2014 Cea mai internaţională Steaua » ”Roş-albaştrii” au stabilit un record istoric după ultimele transferuri