Corina Mlădinoiu, Pro Sport

587 articole publicate pe Pro Sport 52 in aug. 2013
30 aug. 2013 Interviu EXCLUSIV cu Wesley! Brazilianul a dat răspunsul la oferta Stelei
30 aug. 2013 Wesley a dat răspunsul la oferta Stelei. Interviu EXCLUSIV cu brazilianul
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? Petrolul - Swansea, LIVE TEXT de la 20.30. Vezi echipele de start
29 aug. 2013 LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 1-1. Priso deschide scorul, Lamah egalează după doar un minut
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Vezi echipele de start
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Paradă superbă Bornescu
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Ratare uriaşă Hamza: mingea este scoasă de pe linia porţii. PAUZĂ
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Foarfecă spectaculoasă Hamza, mingea cade pe plasa porţii
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Ocazie uriaşă Hamza, ploieştenii cer penalty
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Ratare uriaşă Hamza: mingea respinsă de pe linia porţii. PAUZĂ
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? Petrolul - Swansea, LIVE TEXT de la 20.30. Vezi echipele probabile
29 aug. 2013 LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 2-1. GOOOL Petrolul: Hamza readuce avantajul. Britton eliminat
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 1-1. Priso deschide scorul, Lamah egalează după doar un minut
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Ocazie uriaşă Petrolul: Teixeira şutează în bară
29 aug. 2013 Grozav şi Bokila, la pachet spre Terek! Petrolul - Swansea, LIVE TEXT de la 20.30
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Priso are prima şansă a meciului
28 aug. 2013 EXCLUSIV - "Telenovela Bokila" a ajuns la final! Atacantul va semna cu Terek Groznîi. De ce nu a ajuns la Steaua
28 aug. 2013 "Telenovela Bokila" a ajuns la final! Atacantul va semna cu Terek Groznîi. De ce nu a ajuns la Steaua
28 aug. 2013 Ioan Niculae, reacţie dură după interviul lui Tembo din ProSport: "Eu nu i-am făcut ţara de c...t" Ce amendă îi pregăteşte
28 aug. 2013 EXCLUSIV - "Telenovela Bokila" a ajuns la final! Atacantul şi-a găsit, în sfârşit, echipă. Cu cine va semna
28 aug. 2013 EXCLUSIV - "Telenovela Bokila" a ajuns la final! Atacantul pleacă de la Petrolul. Cu cine va semna
27 aug. 2013 EXCLUSIV: Primul jucător care are curajul să-i răspundă lui Ioan Niculae! Tembo: "Are mintea blocată! Nu mai vreau să aud de Astra"
27 aug. 2013 EXCLUSIV: Primul jucător care are curajul să-i răspundă lui Ioan Niculaie! Tembo: "Are mintea blocată! Nu mai vreau să aud de Astra"
27 aug. 2013 Tembo s-a ţinut de cuvânt şi a plecat! Dinu Gheorghe îl aştepta la antrenament, jucătorul era însă în aeroport
24 aug. 2013 Fostul petrolist Renan, capodoperă la debut! VIDEO - Golazo: A înscris prin folha-seca şi l-a salvat pe Ilie Balaci
24 aug. 2013 Fostul petrolist Renan, capodoperă la debut! VIDEO - A înscris printr-o folha-seca superbă un golazo care l-a salvat pe Balaci
21 aug. 2013 Antrenorul care l-a pregătit şi promovat pe Kuciak îi dezvăluie punctul slab: "Are probleme la mingile joase!"
17 aug. 2013 Elton e extrem de optimist după ce a marcat primul său gol pentru Dinamo: "Simt că voi face carieră aici!" Cum a trăit brazilianul "unicul derby"
17 aug. 2013 Elton e extrem de optimist după ce a marcat primul său gol pentru Dinamo: "Simt că voi face carieră aici!" Cum a trăit "unicul derby"
13 aug. 2013 Narcis Răducan îi răspunde lui Grahovac: "Trebuie să înveţe să-şi respecte colegii şi oamenii care îl pălătesc!"
13 aug. 2013 Narcis Răducan îi răspunde lui Grahovac: "Trebuie să înveţe să-şi respecte colegii şi oamenii care îl plătesc!"
08 aug. 2013 Budescu: "Nu sunt un mâncăcios!" Astra - Trencin, LIVE TEXT, de la 19.00. Echipele probabile
08 aug. 2013 Anemici, dar calificaţi: Astra - Trencin 2-2
08 aug. 2013 LIVE TEXT Astra - Trencin 0-0. Echipele de start
08 aug. 2013 Dinamo l-a ofertat pe Ţucudean! Mulţescu l-a refuzat pe Liviu Ganea
08 aug. 2013 LIVE TEXT Astra - Trencin 0-0. Gazonul de pe Naţional Arena provoacă prima ocazie a meciului
08 aug. 2013 LIVE TEXT Astra - Trencin 0-0. Slovacii trec pe lângă gol în startul reprize secunde
08 aug. 2013 LIVE TEXT Astra - Trencin 2-2. Patru goluri în ultimele 10 minute: Ivanovski şi Tembo aduc egalarea
08 aug. 2013 Astra - Trencin, LIVE TEXT, de la 19.00. Echipele de start
07 aug. 2013 Daniel Isăilă, prudent: "Să trecem de Trencin şi ne gândim mai departe"
02 aug. 2013 Transferurile continuă la Vaslui: a venit Enescu, a plecat Florentin Matei
01 aug. 2013 Daminuţă a ajuns la Vaslui! Fostul stelist Florentin Matei i se alătură
01 aug. 2013 Fără emoţii! AS Trencin - Astra 1-3! Giurgiuvenii, cu un pas în play-off