Cristian Scutariu, Pro Sport

881 articole publicate pe Pro Sport 187 in iul. 2015
30 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - St. Etienne, de la 21:00. Miriuţă încearcă victoria contra unei echipe cu nume importante
30 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - ASSE 0-1. Execuţie fabuloasă a lui Diomande. Francezii deschid scorul cu un şut de la 25 de metri
30 iul. 2015 Executaţi cu lovituri de geniu. ASA Tg. Mureş pierde cu 3-0 în faţa lui Saint-Etienne după un meci în care a încasat trei super goluri
30 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - ASSE, 0-1 la pauză. Execuţie fabuloasă a lui Diomande. Francezii deschid scorul cu un şut de la 25 de metri
30 iul. 2015 Pretenţii de Liga Campionilor, joc de liga a doua. Steaua face doar 1-1 pe teren propriu cu Partizan după un joc foarte slab. Elevii lui Rădoi vor încerca minunea în ”iadul” de la Belgrad
30 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - ASSE 0-3. Trei goluri din trei şuturi de la distanţă. Hamouma face ”dubla”
30 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - ASSE 0-0. Miriuţă încearcă victoria contra unei echipe cu nume importante
29 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Partizan 0-0. Adi Popa driblează doi fundaşi, dar şutează slab
29 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Partizan 0-1. Vulicevic deschide scorul cu un şut frumos. Intră Tudorie în locul lui Adi Popa
29 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Partizan, de la 21:30. Reuşeşte campioana să învingă la un scor confortabil pentru a nu suferi în infernul de la Belgrad? Cum poate arăta primul 11
29 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Partizan 0-0. Bojinov iese accidentat după un sfert de oră
29 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Partizan 0-0. Novak Martinovic face galerie Stelei de la masa presei
29 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Partizan 0-0. Tade este susţinut de Hamroun în ofensivă. Toşca în locul lui Guilherme
29 iul. 2015 LUCESCU 70 | Zece momente importante din cariera celui mai titrat antrenor al României | IL LUCElebrating football
29 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Partizan 1-1. Varela înscrie cu capul după centrarea lui Hamroun
29 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Partizan 0-0. Cojocaru salvează Steaua prin două parade. Bojinov iese după 15 minute
29 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Partizan, 0-0 la pauză. Campioana are şansă şi îi datorează scorul lui Cojocaru
29 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Partizan, de la 21:30. Rădoi a stabilit echipa de start: Guilherme e înlocuit de Toşca, Hamroun şi Chipciu sunt titulari
24 iul. 2015 Prea greu pentru Botoşani. Moldovenii pierd în dublă manşă cu Legia Varşovia, 4-0 la general, şi părăsesc Europa League în turul 2 la prima participare din istorie
23 iul. 2015 LIVE BLOG | FC Botoşani - Legia 0-2. Cordoş este schimbat după ce a greşit la ambele goluri. Fază superbă făcută de Martinus
23 iul. 2015 LIVE BLOG | FC Botoşani - Legia 0-2. Nikolic înscrie din penalty şi face aproape imposibilă misiunea moldovenilor
23 iul. 2015 LIVE BLOG | FC Botoşani - Legia 0-0. Moldovenii atacă Legia cu Hadnagy şi Croitoru. Sunt 400 de ultraşi polonezi în peluză
23 iul. 2015 LIVE BLOG | FC Botoşani - Legia 0-2. Croitoru trimite o ”torpilă” în transversală. Polonezii controlează meciul
23 iul. 2015 LIVE BLOG | FC Botoşani - Legia 0-3. Prijovic înscrie dintr-o poziţie suspectă de ofsaid
23 iul. 2015 LIVE BLOG | FC Botoşani - Legia, 0-2 la pauză. Nikolic înscrie din penalty, iar Cordoş mai oferă o şansă mare polonezilor
23 iul. 2015 SPECIAL | Steaua a scăpat de "consumatorul" Tamaş şi îl vrea pe fumătorul Alibec. Incursiune în trecutul tânărului botezat la 7 ani şi crescut doar de mamă. Incidentele de la echipele la care a jucat
23 iul. 2015 LIVE BLOG | FC Botoşani - Legia 0-1. Guilherme înscrie după o gafă uriaşă făcută de Cordoş. Moldovenii au nevoie de trei goluri
23 iul. 2015 LIVE BLOG | FC Botoşani - Legia 0-2. Nikolic înscrie din penalty, iar Cordoş mai oferă o şansă mare polonezilor
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin, ora 21:30! Tade, titular în atac şi Toşca în locul lui Tamaş. Fără surprize mari în echipa lui Mirel Rădoi
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin 0-2. Papp e umilit de Jairo şi slovacii anulează rezultatul din tur. Stanciu şi Varela au ieşit accidentaţi
22 iul. 2015 Cum arată un club profesionist: Real Madrid a deplasat 106 oameni în Australia pentru un turneu amical. "Galacticii" au 6 bodyguarzi, 20 de ofiţeri de presă şi 4 responsabili cu echipamentul!
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin 0-2. Ocazii pentru ambele echipe în final de repriză. Stanciu şi Varela au ieşit accidentaţi
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin 2-2. Două goluri în două minute pentru campioană! Muniru şi Tade îl salvează pe Rădoi
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin, ora 21:30! Vezi cu ce echipă începe Mirel Rădoi! Gazonul e impecabil pe Naţional Arena
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin, ora 21:30! VIDEO Steliştii, relaxaţi la ultimul antrenament înainte de returul cu slovacii. Mai poate pierde campioana calificarea?
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin, 0-2 la pauză. Ocazii pentru ambele echipe în final de repriză. Stanciu şi Varela au ieşit accidentaţi
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin, ora 21:30! Mai poate pierde campioana calificarea? Steliştii sunt deja cu gândul la dubla cu Partizan
22 iul. 2015 Calificare ruşinoasă. Steaua merge în turul 3 după ce pierde acasă cu 3-2 în faţa lui Trencin. Slovacii, aproape să dea lovitura în inferioritate numerică
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin 0-0. Tade, titular în atac şi Toşca în locul lui Tamaş. La Steaua va veni un atacant din străinătate
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin, ora 21:30! VIDEO Cum arată primul 11 al campioanei. Gazonul e impecabil pe Naţional Arena
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin 2-3. Slovacii fac din nou KO apărarea Stelei. Jairo centrează, Wesley înscrie
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin, ora 21:30! Alibec şi De Amorim au refuzat oferta Stelei: ”Nu au valoare pentru pretenţiile pe care le au”. Becali: ”Gabi Iancu va zbura!”
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin 0-1. Slovacii deschid scorul după ce ridiculizează defensiva Stelei. Hamroun intră în locul lui Stanciu
22 iul. 2015 Steaua a fost aproape de colaps. Becali: ”Dacă nu ne calificam, la revedere! Băgam echipa în insolvenţă, vindeam toţi jucătorii”
22 iul. 2015 REPORTAJ | În drum spre BMW Motorrad Days: 6 motociclete, 1500 de kilometri prin Alpi şi o întrunire moto de legendă. ProSport a testat noul R1200 GS în drum spre Garmisch-Partenkirchen
22 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Trencin 1-2. Muniru înscrie cu un şut senzaţional de la 25 de metri
21 iul. 2015 Milsami Orhei a eliminat Ludogoreţ din Liga Campionilor. Echipa lui Surdu şi Bud a învins cu 2-1 şi în retur. Campioana Bulgariei i-a avut titulari pe Moţi şi Prepeliţă
21 iul. 2015 VIDEO | Steliştii, relaxaţi la ultimul antrenament înainte de returul cu Trencin. Imagini de la şedinţa de pregătire. Mai poate pierde campioana calificarea?
20 iul. 2015 Victorie şi nou record de circuit pentru Robi Mureşan la C.N. de motociclism viteză. Arădeanul a terminat la peste 11 secunde în faţa lui Cătălin Cazacu
19 iul. 2015 Unii cu Robbie, alţii cu Roti. Seara fanilor lui Dinamo a fost salvată de Dorin Rotariu, singurul marcator în victoria 1-0 cu CSU Craiova
18 iul. 2015 Robert Mureşan, cel mai rapid pilot în antrenamente la etapa a doua din C.N. de motociclism viteză. Cătălin Cazacu a fost al doilea, la +0.879 secunde
17 iul. 2015 Botoşaniul, low battery! Moldovenii au pierdut cu Legia Varşovia, 1-0, după un meci în care au rezistat fizic doar 75 de minute
17 iul. 2015 Un nou duel Robi Mureşan - Cătălin Cazacu în acest weekend. Etapa a doua din Campionatul Naţional de Motociclism Viteză pe circuitul Motor Park România
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Legia Varşovia - FC Botoşani 0-0! Galeria polonezilor face show în spatele porţii moldovenilor. Raul Costin, şut periculos la poarta lui Kuciak
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Legia Varşovia - FC Botoşani, de la 22:00! Marius Croitoru surprinde înainte de meci: ”Nu cred că avem forţa să ne calificăm în grupe”
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Legia Varşovia - FC Botoşani 1-0. Defensiva moldovenilor cedează: Duda înscrie cu un şut superb de la marginea careului.
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Legia Varşovia - FC Botoşani, de la 22:00! Moldovenii, în Polonia cu un singur gând: "Să scriem istorie!". Dan Roman, titular în atac
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Legia Varşovia - FC Botoşani 0-0. Polonezii asediază poarta lui Iliev în startul reprizei secunde. Robertson debutează la Botoşani
16 iul. 2015 SPECIAL | A tras Burleanu lozul câştigător? Favoritul FRF la preşedinţia FIFA ar putea ajunge şeful UEFA. Şi-au împărţit Platini şi Van Praag fotoliile?
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Legia Varşovia - FC Botoşani 0-0! Moldovenii au dominat 20 de minute. Legia presează apărarea Botoşaniului
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Legia Varşovia - FC Botoşani, 0-0 la pauză! Brata trage milimetric pe lângă poarta lui Kuciak. Ocazii mari de ambele părţi
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Legia Varşovia - FC Botoşani 0-0! Brata trage milimetric pe lângă poarta lui Kuciak. Ocazii mari de ambele părţi
15 iul. 2015 INTERVIU | Surdu a fost căpitanul echipei care a răzbunat Steaua. Milsami Orhei a bătut-o pe Ludogoreţ în Bulgaria: ”M-am şicanat cu Moţi. Sunt mândru de echipa mea, e un lucru mare pentru Moldova”
15 iul. 2015 INTERVIU | Surdu a fost căpitanul echipei care a răzbunat Steaua. Milsami Orhei a bătut-o pe Ludogoreţ în Bulgaria: ”M-am şicanat agresiv cu Moţi. Sunt mândru de echipa mea, e un lucru mare pentru Moldova”
14 iul. 2015 AS Trencin - Steaua 0-2. Intrarea lui Hamroun în locul lui Chipciu a schimbat jocul pentru Steaua. Algerianul e omul meciului!
14 iul. 2015 LIVE BLOG | Trencin - Steaua, de la 21:30. Gregory Tade, titularul surpriză! Rădoi a făcut modificări şi la centrul terenului. Caracterizare dură a campioanei: ”Strategie zero, de amatori!”
14 iul. 2015 Trencin - Steaua, LIVE BLOG de la 21:30 | Mirel Rădoi modifică primul "11" şi dă atacul pentru grupele Ligii Campionilor. Papp: "Avem o oarecare teamă!" Transferul lui Tade, primit cu bucurie de stelişti
14 iul. 2015 LIVE BLOG | Trencin - Steaua 0-0. Varela înscrie, dar golul este anulat pentru ofsaid. Slovacii, mai buni în prima repriză
14 iul. 2015 LIVE BLOG | Trencin - Steaua 0-0. Gregory Tade ratează prima ocazie a meciului. Slovacii, foarte activi după start
14 iul. 2015 LIVE BLOG | Trencin - Steaua 0-2. Hamroun e omul meciului! Algerianul majorează scorul după o pasă perfectă dată de Adi Popa
14 iul. 2015 Trencin - Steaua, LIVE BLOG de la 21:30 | Mirel Rădoi modifică primul "11" şi dă atacul pentru grupele Ligii Campionilor. Va intra Tade pe teren?
14 iul. 2015 LIVE BLOG | Trencin - Steaua 0-0. Varela înscrie, dar golul este anulat pentru ofsaid. Slovacii au cifre mai bune până acum
14 iul. 2015 Egali cu zero. ASA - Dinamo 0-0, într-un meci fără prea mult fotbal. Este egalul cu numărul şase în primele şase meciuri din Liga 1
14 iul. 2015 LIVE BLOG | Trencin - Steaua 0-1. Nicuşor Stanciu înscrie dintr-o lovitură liberă obţinută de Hamroun
14 iul. 2015 Marc Marquez câştigă cursa MotoGP din Germania. Valentino Rossi prinde podiumul şi măreşte avansul la general în faţa lui Lorenzo
14 iul. 2015 LIVE BLOG | Trencin - Steaua 0-0. Varela înscrie, dar golul este anulat pentru ofsaid. Guilherme respinge de pe linia porţii
14 iul. 2015 LIVE BLOG | Trencin - Steaua, 0-0 la pauză. Varela înscrie, dar golul este anulat pentru ofsaid. Slovacii, mai buni în prima repriză
14 iul. 2015 Trencin - Steaua, LIVE BLOG de la 21:30 | Gregory Tade, titularul surpriză! Rădoi a făcut modificări şi la centrul terenului
14 iul. 2015 Nicuşor Stanciu nu e copleşit de reuşită: ”Sunt obişnuit să înscriu, am mai făcut-o în Liga Campionilor”. Mijlocaşul spune că jucătorii au avut o discuţie dură cu Rădoi la pauză
13 iul. 2015 EXCLUSIV PROSPORT LIVE | Timişoara forţează transferul lui Luchin. Daniel Stanciu: ”E prima soluţie pentru noi, îl mai aşteptăm o zi sau două”
13 iul. 2015 Trencin - Steaua, LIVE BLOG marţi de la 21:30 | Mirel Rădoi modifică primul "11" şi dă atacul pentru grupele Ligii Campionilor. Va intra Tade pe teren?
13 iul. 2015 Rezultat istoric în DTM. BMW a reuşit să ocupe primele şapte locuri la finalul cursei de la Zandvoort
12 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - Dinamo 0-0. Cerniauskas îşi salvează echipa cu un reflex uluitor la lovitura de cap a lui Mureşan
12 iul. 2015 Cine se mai uită la fotbalul din Liga 1? Derby-ul Steaua - Petrolul, mai puţin urmărit la TV decât reluările de la ”Vacanţa Mare”
12 iul. 2015 LIVE BLOG | "Câinii" dau piept cu vicecampioana şi câştigătoarea Supercupei: ASA Târgu-Mureş - Dinamo, ora 21:00. Echipele de start
12 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - Dinamo 0-0. "Câinii" preiau controlul partidei, Miriuţă îl introduce pe Ousmane N'Doye. Van Haaren intră la Dinamo
12 iul. 2015 Alexe aruncă bomba: ”Situaţia mea la Dinamo e neclară, voi vorbi mâine despre o eventuală plecare”. Dinu Gheorghe confirmă: ”Dacă cineva dă 200.000 de euro, Alexe poate pleca”
12 iul. 2015 Alexe aruncă bomba: ”Situaţia mea la Dinamo e neclară, voi vorbi mâine despre o eventuală plecare”
12 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - Dinamo 0-0. Fotbal de slabă calitate la Târgu Mureş. Rednic l-a trimis pe teren pe Moldoveanu, un puşti de 16 ani
12 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA Târgu-Mureş - Dinamo 0-0. Gabi Mureşan a prezentat Supercupa fanilor. Nume noi în echipa lui Rednic
12 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - Dinamo, 0-0 la pauză. Cerniauskas îşi salvează echipa cu un reflex uluitor la lovitura de cap a lui Mureşan
12 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - Dinamo 0-0. Cerniauskas o salvează pe Dinamo cu un reflex uluitor la lovitura de cap a lui Mureşan
12 iul. 2015 Probleme serioase pentru Steaua înainte de duelul cu Trencin. Mirel Rădoi îl poate salva pe Alex Chipciu printr-o metodă brevetată de Reghecampf. Patru concluzii după Steaua - Petrolul 0-0
12 iul. 2015 VIDEO | Debutul lui Steven Gerrard la LA Galaxy a fost eclipsat de o super reuşită a lui Robbie Keane. Care au fost cifrele legendei lui Liverpool în meciul cu Club America
12 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - Dinamo 0-0. Gazdele înscriu în prelungiri, dar golul lui Hanca este anulat corect, pentru ofsaid
12 iul. 2015 LIVE BLOG | ASA - Dinamo 0-0. "Câinii" preiau controlul partidei, Miriuţă reacţionează cu o schimbare
11 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Petrolul 0-0. Bară pentru Petrolul, după o gafă imensă a lui Varela. Stanciu driblează superb, dar Pecanha îl blochează. Ocazie bună pentru Iancu: lovitură liberă a la Ronaldo, care trece puţin peste poartă
11 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Petrolul 0-0. Duelul barelor: Papp nimereşte transversarala cu o lovitură de cap, după ce Nepumoceno lovise şi el bara în prima repriză. Haţegan l-a iertat pe Rippert de eliminare
11 iul. 2015 Marc Marquez, în pole-position la Sachsenring. Catalanul e cel mai bine clasat pilot din MotoGP în BMW M Award: poate câştiga un M6 de 560 cai putere
11 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Petrolul, ora 21:00. Rădoi a regândit primul ”11” după eşecul din Supercupă: surpriză mare în ofensiva Stelei. Revoluţie la Petrolul: doar doi jucători în teren din echipa care a câştigat în faţa Stelei acum trei luni
11 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Petrolul 0-0. Bară pentru Petrolul, după o gafă imensă a lui Varela. Ocazie bună pentru Iancu: lovitură liberă a la Ronaldo, care trece puţin peste poartă. Rădoi a regândit primul ”11” după eşecul din Supercupă
11 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Petrolul, ora 21:00. Rădoi a regândit primul ”11” după eşecul din Supercupă. Nume surpriză în echipa Petrolului
11 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Petrolul 0-0. 180 de minute fără gol pentru Steaua în mandatul lui Rădoi. Petrolul a ratat două şanse mari şi putea pleca cu cele trei puncte. Scor egal şi la bare, 1-1
11 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Petrolul 0-0. Nepomuceno, aproape să dea lovitura din nou în minutul 90! Duelul barelor: Papp nimereşte transversarala cu o lovitură de cap, după ce Nepumoceno lovise şi el bara în prima repriză
11 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Petrolul, ora 21:00. Rădoi a regândit primul ”11” după eşecul din Supercupă: surpriză mare în ofensiva Stelei. Cu cine a fost înlocuit Tamaş
11 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Petrolul 0-0. Ocazie bună pentru Iancu: lovitură liberă a la Ronaldo, care trece puţin peste poartă. Rădoi a regândit primul ”11” după eşecul din Supercupă. Revoluţie la Petrolul: doar doi jucători în teren din echipa care a câştigat în faţa Stelei acum trei luni
11 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - Petrolul 0-0. Rădoi a regândit primul ”11” după eşecul din Supercupă: surpriză mare în ofensiva Stelei. Revoluţie la Petrolul: doar doi jucători în teren din echipa care a câştigat în faţa Stelei acum trei luni
10 iul. 2015 VIDEO | Negoiţă anunţă un alt "New Dinamo": "Începem un nou capitol. Obiectivele sunt clare: câştigarea celor două cupe şi accederea în play-off"
10 iul. 2015 Steaua - ASA 0-1. Mureşenii câştigă Supercupa, primul titlu din istorie! Evoluţie modestă pentru campioană la debutul lui Mirel Rădoi
09 iul. 2015 BMW Motorrad introduce luminile dinamice pentru frânare. Un plus de vizibilitate pentru motocicliştii de pe stradă
09 iul. 2015 VIDEO | Dinu Gheorghe: "Vrem să ocupăm locul 3 şi pe viitor să luptăm pentru titlu. Ne vom mai întări cu 2-3 jucători". Mircea Rednic e mulţumit de lotul lui Dinamo
09 iul. 2015 Negoiţă anunţă un nou New Dinamo: ”Începem un nou capitol. Obiectivele sunt clare: câştigarea celor două cupe şi accederea în play-off”
09 iul. 2015 VIDEO | Negoiţă anunţă un nou New Dinamo: ”Începem un nou capitol. Obiectivele sunt clare: câştigarea celor două cupe şi accederea în play-off”
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş 0-0. Chipciu are prima ocazie a jocului, campioana domină partida
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş, 0-0 după o repriză anostă. Grădinaru a intrat în locul lui Gabi Iancu. Chipciu are o execuţie spectaculoasă din lovitură liberă
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş 0-1. Axente deschide scorul după centrarea excelentă a lui Golanski. Juniorul Mihalcea e trimis pe teren
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş, miercuri de la 21:00. Prima confruntare între cele mai bune echipe din sezonul trecut. Cine e favorită? Echipele probabile
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş, 0-0 după o repriză anostă. Cojocaru salvează Steaua cu un reflex remarcabil. Chipciu are o execuţie spectaculoasă din lovitură liberă
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş 0-0. Tudorie ratează o şansă mare, iar Gabi Iancu s-a accidentat înainte de pauză
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş, miercuri de la 21:00. Rădoi începe cu Tudorie şi Muniru titulari. Varga şi Golanski, în primul ”11” la ASA
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş 0-1. Axente deschide scorul după centrarea excelentă a lui Golanski. Chipciu şi Cojocaru au greşit la faza golului
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş 0-0. Cele două echipe practică un fotbal modest. Tudorie ratează o şansă mare
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş 0-0. Rădoi începe cu Tudorie şi Muniru titulari. Varga şi Golanski, în primul ”11” la ASA. Bişniţarii de bilete au ”confiscat” Supercupa
08 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua - ASA Tg. Mureş, 0-0 la pauză. Tudorie ratează o şansă mare, iar Gabi Iancu s-a accidentat în minutul 44
08 iul. 2015 Tudorie, trist după debutul la Steaua: "Voiam să văd şi eu cum e să câştigi un trofeu. Trebuia să fim mai agresivi, să mergem peste ei"
07 iul. 2015 VIDEO | Ce mănâncă zilnic singurul român care a traversat înot Canalul Mânecii. Andrei Roşu a vorbit la ProSport Live despre alimentele din meniul său şi rolul lor în susţinerea efortului. Rolul surpriză al croissantului cu ciocolată