486 articole publicate pe Pro Sport 38 in nov. 2014
30 nov. 2014 IMAGINEA ZILEI | Chiar şi Ibra are un idol. Suedezul, alături de brazilianul Ronaldo, “cel mai bun jucător al tuturor timpurilor“
30 nov. 2014 După Mureşan, şi Alin Şeroni a scăpat de suspendarea de 16 etape. Reacţia lui Cîrţu: "Ăsta e fotbalul românesc. Se dă liber la faulturi grosolane"
30 nov. 2014 OFICIAL | După Mureşan, şi Alin Şeroni a scăpat de suspendarea de 16 etape. Reacţia lui Cîrţu: "Ăsta e fotbalul românesc. Se dă liber la faulturi grosolane"
27 nov. 2014 Cum a schimbat Viitorul antrenorul Hagi. Trei mutări făcute de "Rege" care au dus la ascensiunea unei echipe imbatabile în campionat din luna octombrie
27 nov. 2014 CALCULE | Salvarea de la retrogradare, misiune aproape imposibilă pentru Rapid. Giuleştenii trebuie să obţină 30 de puncte în ultimele 19 etape ale sezonului
24 nov. 2014 LIVE BLOG | Ultimul meci al etapei a 15-a: CS U Craiova - Rapid, 0-0. Moment emoţionant pe Oblemenco. Accidentat grav, Nicuşor Bancu a dat lovitura de start a meciului
24 nov. 2014 CSU Craiova - Rapid 2-0. Cîrţu şi Săndoi, când vă opriţi?
24 nov. 2014 CSU Craiova - Rapid 1-0. Cîrţu şi Săndoi, când vă opriţi?
24 nov. 2014 LIVE BLOG | Ultimul meci al etapei a 15-a: CS U Craiova - Rapid 1-0. Brandan deschide scorul după o combinaţie superbă cu Bawab
24 nov. 2014 Moment emoţionant pe "Ion Oblemenco". Nicuşor Bancu a dat lovitura de începere a meciului CSU Craiova - Rapid
24 nov. 2014 LIVE BLOG | Ultimul meci al etapei a 15-a: CS U Craiova - Rapid 1-0. Bawab poate mări avantajul, dar loveşte bara
24 nov. 2014 LIVE BLOG | Ultimul meci al etapei a 15-a: CS U Craiova - Rapid1-0. Brandan deschide scorul după o combinaţie superbă cu Bawab
24 nov. 2014 LIVE BLOG | Ultimul meci al etapei a 15-a: CS U Craiova - Rapid 2-0. Bawab stabileşte scorul final în prelungiri
23 nov. 2014 LIVE BLOG | Finala Cupei Davis, Franţa - Elveţia, ziua decisivă. Federer, faţă în faţă cu istoria. Modificare de ultimă oră la francezi: Richard Gasquet îl va înlocui pe Tsonga
23 nov. 2014 LIVE BLOG | Finala Cupei Davis, Franţa - Elveţia, ziua decisivă. Gasquet - Federer 1-3 în primul set. Elveţianul obţine primul break al meciului
23 nov. 2014 LIVE BLOG | Finala Cupei Davis, Franţa - Elveţia, ziua decisivă. Gasquet - Federer 4-6, 2-3. Prim set perfect pentru elveţian, urmat de un break rapid în manşa secundă
23 nov. 2014 LIVE BLOG | Finala Cupei Davis, Franţa - Elveţia, ziua decisivă. Gasquet - Federer 4-6. Prim set perfect pentru elveţian
23 nov. 2014 Elveţia câştigă în premieră trofeul Cupei Davis. Zi istorică pentru Federer, care obţine prima Salatieră de Argint a carierei
23 nov. 2014 LIVE BLOG | Finala Cupei Davis, Franţa - Elveţia, ziua decisivă. Gasquet - Federer 1-1, în primul set
23 nov. 2014 Singurul român care a jucat pentru Inter şi AC Milan. Daminuţă: "Păstrez legătură cu mulţi, cu Balotelli am vorbit de curând" Care sunt cele mai frumoase amintiri
23 nov. 2014 LIVE BLOG | Finala Cupei Davis, Franţa - Elveţia, ziua decisivă. Federer, faţă în faţă cu istoria. Modificare de ultimă oră la francezi: Gasquet îl va înlocui pe Tsonga
23 nov. 2014 LIVE BLOG | Finala Cupei Davis, Franţa - Elveţia, ziua decisivă. Federer, la un set distanţă de întâlnirea cu istoria
23 nov. 2014 LIVE BLOG | Finala Cupei Davis, Franţa - Elveţia. Zi istorică pentru Federer, care câştigă prima Salatieră de Argint a carierei
23 nov. 2014 Finala Cupei Davis, ziua decisivă. Federer, faţă în faţă cu istoria: meciul cu Tsonga, de la ora 14:00, îi poate aduce prima Salatieră de Argint din carieră
22 nov. 2014 FOTO grăitor | Cum se antrenează Simona Halep Vs cum se relaxează Eugenie Bouchard
22 nov. 2014 Motivul rar întâlnit pentru care derby-ul Croaţiei a fost amânat. Fotbaliştii, solidari cu fanii
21 nov. 2014 Bicfalvi, al 73-lea debutant în echipa naţională sub comanda lui Iordănescu. Top 10 cele mai importante nume care au debutat în mandatele "Generalului"
21 nov. 2014 Inspiratul şi norocosul domn Şumudică. Viitorul – Concordia 2-2
19 nov. 2014 Reacţia presei daneze după victoria României: “Cel mai slab meci de pregătire al anului, o partidă care trebuie uitată“
18 nov. 2014 FOTO | Meciul Belgia - Ţara Galilor a oferit un alt caz "Mureşan". Fellaini l-a umplut de sânge pe Joe Allen, dar a scăpat de sancţiune din partea UEFA