Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 97 in ian. 2015
25 ian. 2015 FOTO şi VIDEO | Fotbal sau teroare? Coregrafie înfiorătoare pentru Steven Defour la revenirea pe terenul lui Standard, ca adversar. Mijlocaşul a cedat presiunii şi a fost eliminat
25 ian. 2015 Rapid va juca două meciuri amicale în cantonamentul din Grecia: dueluri cu locul 11 din Bulgaria şi echipa antrenată de Răzvan Lucescu
24 ian. 2015 Ronaldo, eliminat în meciul cu Cordoba pentru un gest huliganic. Cum a reacţionat starul Realului imediat după meci
24 ian. 2015 De două ori Messi, de două ori Neymar. Barcelona a făcut spectacol pe terenul lui Elche: catalanii s-au impus cu 6-0
24 ian. 2015 Cea mai nebună zi din ultimii ani în fotbalul englez. Chelsea şi Manchester City s-au făcut de râs în Cupa Angliei. Echipele lui Gardoş şi Chiricheş au pierdut surprinzător
24 ian. 2015 Dat afară în urmă cu două săptămâni, Alexandru Coman a redevenit jucătorul Rapidului
24 ian. 2015 Continuă haosul la Rapid. Se întoarce un jucător dat afară în urmă cu doar 2 săptămâni
24 ian. 2015 Continuă haosul la Rapid. Se întoarce un jucător dat afară în urmă cu doar două săptămâni
24 ian. 2015 Şi-a dat acordul! Daniel Niculae va pleca cu Rapid în al doilea cantonament al iernii
20 ian. 2015 Cu Szukala şi Sânmărtean titulari, Al Ittihad a pierdut al doilea amical al iernii, scor 1-3
20 ian. 2015 Motivul rupturii dintre Dinu Gheorghe şi familia Moraru
19 ian. 2015 Vali Lazăr a adus prima victorie a lui Mihai Teja pe banca lui Dinamo, 1-0 cu "lanterna roşie" a ligii secunde din Germania
18 ian. 2015 Premier League | Manchester City - Arsenal 0-2. Chelsea se deteaşează la 5 puncte de locul doi. Gardoş, greşeală decisivă în Newcastle - Southampton 1-2
18 ian. 2015 Premier League | Confruntarea etapei 22: Manchester City - Arsenal 0-2. Gardoş, greşeală decisivă în Newcastle - Southampton 1-2
18 ian. 2015 A venit, s-a antrenat cu Rapid şi a plecat. Constantin Grecu a semnat cu echipa la care a debutat în fotbalul mare: "Am venit cu gânduri mari"
17 ian. 2015 VIDEO | Greşeală mare comisă de Gardoş. Alunecarea nefericită a românului a dus la golul egalizator al lui Newcastle
17 ian. 2015 LIVE-TEXT | Primul amical al campioanei e unul de gală. Steaua - Dortmund 0-0. Gâlcă foloseşte multe rezerve. Keşeru ratează o ocazie imensă, Cojocaru face o primă repriză excelentă
17 ian. 2015 LIVE SCORE Premier League | Panti, integralist în Tottenham - Sunderland 2-1. Chiricheş nu a fost în lot. Gardoş, greşeală decisivă în Newcastle - Southampton 1-2
17 ian. 2015 LIVE SCORE Premier League | Pantilimon a primit gol încă din minutul 3 în Tottenham - Sunderland 1-1. Chiricheş nu e nici măcar în lot. Chelsea face spectacol: 4 goluri în 36 de minute cu Swansea. Gardoş, titular pentru Southampton în meciul cu Newcastle, de la 19:30
17 ian. 2015 LIVE SCORE Premier League | Revine Aguero în primul "11". Kun vs Alexis, în derby-ul etapei în Anglia. Pantilimon a primit gol încă din minutul 3 în Tottenham - Sunderland 1-0. Chiricheş nu e nici măcar în lot
17 ian. 2015 Steaua - Dortmund 0-1. Blaszczykowski a marcat în minutul 84. Rareş Enceanu a debutat în tricoul Stelei. Fanii au invadat terenul la finalul meciului
17 ian. 2015 LIVE SCORE Premier League | Pantilimon a primit gol încă din minutul 3 în Tottenham - Sunderland 2-1. Chiricheş nu e nici măcar în lot. Gardoş, titular pentru Southampton în meciul cu Newcastle, de la 19:30
17 ian. 2015 LIVE-TEXT | Primul amical al campioanei e unul de gală. Steaua - Dortmund 0-1. Blaszczykowski deschide scorul în minutul 84. Rareş Enceanu a debutat în tricoul Stelei
17 ian. 2015 LIVE SCORE Premier League | Revine Aguero în primul "11". Kun vs Alexis, în derby-ul etapei în Anglia. Pantilimon a primit gol încă din minutul 3 în Tottenham - Sunderland 1-1. Chiricheş nu e nici măcar în lot. Chelsea face spectacol: 4 goluri în 36 de minute cu Swansea
17 ian. 2015 LIVE-TEXT | Primul amical al campioanei e unul de gală. Steaua - Dortmund 0-0. Keşeru loveşte bara, după o centrare a lui Tănase. Rareş Enceanu a debutat în tricoul Stelei
17 ian. 2015 Ziua şi transferul. Rapid a adus un fundaş ceh de 25 de ani, care a jucat ultima dată în campionatul Indiei
17 ian. 2015 Premier League | Panti, integralist în Tottenham - Sunderland 2-1. Chiricheş nu a fost în lot. Gardoş, greşeală decisivă în Newcastle - Southampton 1-2
17 ian. 2015 LIVE SCORE Premier League | Pantilimon a primit gol încă din minutul 3 în Tottenham - Sunderland 2-1. Chiricheş nu a fost nici măcar în lot. Gardoş, titular pentru Southampton în meciul cu Newcastle, scor 1-1. Românul a greşit la golul primit de "Sfinţi"
17 ian. 2015 LIVE-TEXT | Primul amical al campioanei e unul de gală. Steaua - Dortmund 0-0. Rusescu şi Latovlevici au intrat la pauză. Keşeru loveşte bara, după o centrare a lui Tănase
17 ian. 2015 Înlocuitorul lui Arlauskis a fost unul dintre cei mai buni oameni de pe teren. "N-am crezut vreodată că voi juca împotriva Borussiei Dortmund"
14 ian. 2015 Seara fundaşilor români în Cupa Angliei. Gardoş şi Chiricheş, titulari în meciurile din 16-imile FA Cupa. Ipswich - Southampton, de la 21:55. Tottenham - Burnley, de la 22:00
14 ian. 2015 LIVE SCORE | Gardoş şi Chiricheş, titulari în meciurile din 16-imile Cupei Angliei. Ipswich - Southampton 0-1. Tottenham - Burnley 1-2. 3 goluri în primele 10 minute
14 ian. 2015 Mutări importante la Chiajna. Vine Bruno Madeira, dar pleacă alţi trei jucători
14 ian. 2015 Seara fundaşilor români în Cupa Angliei. Gardoş şi Chiricheş, titulari în meciurile din16-imile FA Cupa. Ipswich - Southampton, de la 21:55. Tottenham - Burnley, de la 22:00
14 ian. 2015 Seara fundaşilor români în Cupa Angliei. Gardoş şi Chiricheş luptă pentru calificarea în 16-imile celei mai vechi competiţii din lume
14 ian. 2015 4 meciuri, 4 victorii. O nouă zi excelentă pentru Ungur la Casablanca: s-a calificat în sferturile de finală la simplu şi în semifinale la dublu
14 ian. 2015 Seara fundaşilor români în Cupa Angliei. Gardoş şi Chiricheş, titulari în meciurile din 16-imile FA Cupa. Ipswich - Southampton 0-0 . Tottenham - Burnley 0-2
14 ian. 2015 Seara fundaşilor români în Cupa Angliei. Gardoş şi Chiricheş luptă pentru calificarea în 16-imile FA Cupa. Ipswich - Southampton, de la 21:55. Tottenham - Burnley, de la 22:00
14 ian. 2015 Gardoş şi Chiricheş merg în 16-imile Cupei Angliei. Ipswich - Southampton 0-1. Tottenham - Burnley 4-2. Chiricheş a reuşit să înscrie
14 ian. 2015 LIVE SCORE | Gardoş şi Chiricheş, titulari în meciurile din 16-imile Cupei Angliei. Ipswich - Southampton 0-1. Tottenham - Burnley 4-2. GOOL Vlad Chiricheş
14 ian. 2015 Mititelu anunţă revirimentul Ştiinţei: "Dumnezeu există! Universitatea Craiova nu a murit. Procedura falimentului va fi anulată"
13 ian. 2015 Încă un transfer reuşit de Dinu Gheorghe: un mijlocaş portughez care a făcut junioratul la Benfica
13 ian. 2015 Început perfect de sezon pentru Adrian Ungur. Victorii clare, la simplu şi dublu, în turneul challenger de la Casablanca
12 ian. 2015 VIDEO | Ronaldo, Robben şi Suarez, devansaţi de un anonim din liga secundă engleză în topul celor mai penibile simulări ale anului 2014
12 ian. 2015 Rapidiştii s-au reunit la ProRapid, iar condiţia lui Pustai nu a fost îndeplinită. Doar două nume noi la primul antrenament
11 ian. 2015 A plecat din Giuleşti după 17 ani, dar s-ar putea întoarce: "Dacă suma nu va fi achitată, voi redeveni jucătorul Rapidului"
11 ian. 2015 Ibra, după coşmarul de la Bastia: "Aşa ceva nu mi s-a întâmplat niciodată. Trebuie să ne trezim"
11 ian. 2015 Totti a reuşit un eurogol contra lui Lazio, apoi a lăsat stadionul plin de uimire. A luat telefonul şi a făcut un gest curios
11 ian. 2015 AS Roma - Lazio 2-2. Totti a reuşit un eurogol contra lui Lazio, apoi a lăsat stadionul plin de uimire. A luat telefonul şi a făcut un gest curios
11 ian. 2015 Dezastru pentru PSG. A condus cu 2-0 pe terenul lui Bastia, dar a pierdut lamentabil şi a rămas la trei puncte în spatele liderului Marseille
07 ian. 2015 LIVE BLOG Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva 6-2 în primul set. Rusoaica serveşte prima în actul secund
07 ian. 2015 Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva 6-2, 6-2. Victorie clară şi calificare în sferturile de finală pentru româncă
07 ian. 2015 LIVE BLOG Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva. Meciul va începe în jurul orei 08:35
07 ian. 2015 EXCLUSIV | "Mi-au spus unii că sunt bătrân, vechi şi demodat". Anghelache nu a urmărit prezentarea de la Dinamo: "Nu ştiu ce a spus domnul Negoiţă şi nici nu mă interesează. Voi pleca din fotbal doar când voi vrea"
07 ian. 2015 LIVE BLOG Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva 6-2, 6-2. Victorie clară şi calificare în sferturile de finală pentru româncă
07 ian. 2015 LIVE BLOG Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva 6-2, 5-2. Simona mai are nevoie de un singur game pentru a câştiga meciul
07 ian. 2015 LIVE BLOG Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva 2-0 în primul set. Simona câştigă pe serviciul adversarei încă din primul game
07 ian. 2015 LIVE BLOG Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva. Meciul nu va începe mai devreme de 08:20
07 ian. 2015 Andrei Ciolacu şi-a reziliat contractul cu Rapid. Mesaj emoţionant al fotbalistului crescut în Giuleşti: "Cu siguranţă Rapid va rămâne tot timpul în viaţa mea"
07 ian. 2015 EXCLUSIV | "Mi-au zis unii că sunt bătrân şi demodat". Anghelache nu a urmărit prezentarea de la Dinamo: "Nu ştiu ce a spus domnul Negoiţă şi nici nu mă interesează. Voi pleca din fotbal doar când voi vrea"
07 ian. 2015 LIVE BLOG Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva 6-2 în primul set. Simona cedează pentru prima dată serviciul: 2-2 în setul secund
07 ian. 2015 LIVE BLOG Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva 1-0. Simona câştigă pe serviciul adversarei încă din primul game
07 ian. 2015 LIVE BLOG Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva 6-2 în primul set. Egalitate în setul 2, 1-1
07 ian. 2015 Rapid ar putea rata transferul portarului de la Hapoel Tel Aviv
07 ian. 2015 LIVE BLOG Simona Halep - Natalia Vikhlyantseva 4-1 în primul set. Simona domină categoric partida şi are avantaj de două break-uri
06 ian. 2015 Cristi Pustai a vizitat pentru prima dată baza Pro Rapid. Promisiunea lui Moraru: "Până marţi sper să semnăm"
05 ian. 2015 Dinu Gheorghe încearcă să-l mulţumească pe Pustai. Lista jucătorilor doriţi de conducerea Rapidului pentru retur