Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 104 in iul. 2015
31 iul. 2015 Remontada varianta Giurgiu. West Ham - Astra 2-2. Elevii lui Şumudică au revenit spectaculos în ultimele 20 de minute, profitând de eliminarea lui Collins, şi au şanse reale la calificare
30 iul. 2015 LIVE BLOG | West Ham - Astra 0-0. Misiune grea pentru giurgiuveni pe Upton Park. Echipele de start
30 iul. 2015 LIVE BLOG | West Ham - Astra 2-1. Englezii au rămas în 10 oameni, după eliminarea lui Collins. Boldrin reduce diferenţa
30 iul. 2015 LIVE BLOG | West Ham - Astra 1-0. Valencia deschide scorul
30 iul. 2015 LIVE BLOG | West Ham - Astra 1-0. Valencia deschide scorul, după o mare ocazie ratată de Teixeira
30 iul. 2015 LIVE BLOG | West Ham - Astra 2-0. Valencia deschide scorul, după o mare ocazie ratată de Teixeira. Zarate majorează avantajul
30 iul. 2015 LIVE BLOG | West Ham - Astra 2-0. Englezii au rămas în 10 oameni, după eliminarea lui Collins
30 iul. 2015 LIVE BLOG | West Ham - Astra, de la 21:45. Misiune grea pentru giurgiuveni pe Upton Park. Echipele probabile
30 iul. 2015 West Ham - Astra 2-2. Giurgiuvenii au revenit spectaculos în ultimele 20 de minute, profitând de eliminarea lui Collins
30 iul. 2015 LIVE BLOG | West Ham - Astra, de la 21:45. Misiune grea pentru giurgiuveni pe Upton Park. Echipele de start
30 iul. 2015 LIVE BLOG | West Ham - Astra 2-2. Revenire de senzaţie a giurgiuvenilor! Ogbonna marchează în propria poartă
28 iul. 2015 ANALIZĂ | Mircea Rednic, motorul lui Dinamo în startul sezonului. Mutările tactice decisive prin care "Puriul" a obţinut cinci puncte în primele trei etape
26 iul. 2015 Experimentul lui Rădoi. Steaua - CFR 1-1. Alcenat a debutat cu o pasă decisivă pentru Tudorie. Clujenii au lovit bara în ultimul minut de prelungiri
26 iul. 2015 Dican, după egalul cu Steaua: "Rezultatul a fost echitabil. Le ţin pumnii în Liga Campionilor"
25 iul. 2015 Spectacol şi tensiune în ultima etapă montană a Turului Franţei. Thibaut Pinot a cucerit Alpe d'Huez, Quintana a strălucit, dar Froome e regele! Slăbit pe final, britanicul a câştigat al doilea tricou galben al carierei
25 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua – CFR Cluj 0-1. Tiago Lopes deschide scorul. Joc modest al rezervelor campioanei
25 iul. 2015 Joacă de copii. Viitorul şi Dinamo au terminat la egalitate, scor 1-1, după golurile puştilor Răzvan Marin şi Patrick Petre
25 iul. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 1-1. Răzvan Marin deschide scorul, Patrick Petre egalează
25 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua – CFR Cluj 1-1. Tiago Lopes deschide scorul, Tudorie egalează. Alcenat, assist la debut
25 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua – CFR Cluj 0-0. Surprize în echipa de start a lui Rădoi. Tudorie înscrie, dar golul e anulat pentru ofsaid. Neagu loveşte bara de la 20 de metri
25 iul. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 0-0. Echipele de start. Rednic mizează pe Vojnovic în atac. Gnohere, doar rezervă
25 iul. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 0-0. Echipele de start. Rednic mizează pe Vojnovic în atac. Gavrilă cere penalty după un duel cu Ganea
25 iul. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 1-0. Răzvan Marin deschide scorul
25 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua – CFR Cluj, ora 21:00. Surprize în echipa de start a lui Rădoi. Carp debutează în tricoul roş-albastru. Niţă, căpitan în premieră
25 iul. 2015 LIVE BLOG | Steaua – CFR Cluj 0-1. Tiago Lopes deschide scorul
25 iul. 2015 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 1-0. Răzvan Marin deschide scorul. Tănase vrea penalty după un duel cu Marc, dar primeşte cartonaşul galben pentru simulare. Debut pentru Gnohere
24 iul. 2015 Eliminat de Astra, managerul lui Inverness e încântat de România. John Hughes: "E o vreme fantastică aici. A fost frumos să vizităm România"
24 iul. 2015 Astra - Inverness 0-0. Modeşti în retur, elevii lui Şumudică se califică în turul trei preliminar
23 iul. 2015 LIVE BLOG | Astra - Inverness, de la 21:00. Giurgiuvenii sunt mari favoriţi la calificare. Echipele probabile
23 iul. 2015 LIVE BLOG | Astra - Inverness 0-0. Giurgiuvenii, fără şut pe poarta adversă în prima repriză. Paradă de excepţie a lui Silviu Lung
23 iul. 2015 LIVE BLOG | Astra - Inverness, de la 21:00. Giurgiuvenii sunt mari favoriţi la calificare. Echipele de start
23 iul. 2015 LIVE BLOG | Astra - Inverness 0-0. Giurgiuvenii au tras primul şut pe poarta adversă în minutul 51. Budescu ratează cea mai mare ocazie a meciului
23 iul. 2015 LIVE BLOG | Astra - Inverness 0-0. Giurgiuvenii sunt mari favoriţi la calificare. Echipele de start
20 iul. 2015 Revansă pentru campionatul pierdut. Astra - ASA Târgu Mureş 1-5. Echipa lui Miriuţă e liderul campionatului
18 iul. 2015 Cristi Săpunaru, atac direct la familia Moraru: "Aţi devenit penibili!". Ce l-a deranjat pe fostul căpitan al Rapidului
18 iul. 2015 Rapid are antrenor! Adi Iencsi va prelua banca tehnică. Prezentarea oficială, luni de la ora 16:00
18 iul. 2015 Aşa am trăit Dinamo - CS U Craiova 1-0. Rotariu, decisiv pentru "câini". Oltenii rămân fără gol marcat în noul sezon de Liga 1
17 iul. 2015 LIVE BLOG | Dinamo - CS U Craiova 1-0. Rotariu marchează în minutul 86
17 iul. 2015 Inverness - Astra 0-1. Budescu a marcat din lovitură liberă. Giurgiuvenii au lovit bara prin De Amorim şi sunt favoriţi la calificare
17 iul. 2015 LIVE BLOG | Dinamo - CS U Craiova, de la 21:00. Echipele de start. Rednic mizează în atac pe Vojnovic şi Rotariu
17 iul. 2015 LIVE BLOG | Dinamo - CS U Craiova 0-0. Echipele de start. Rednic mizează în atac pe Vojnovic şi Rotariu. Nedelcearu cere penalty după un duel cu Vătăjelu
17 iul. 2015 LIVE BLOG | Dinamo - CS U Craiova, de la 21:00. Primul meci al "câinilor" în faţa propriilor fani. Cârţu şi Săndoi au mari probleme de lot. La centru va fi Istvan Kovacs
17 iul. 2015 LIVE BLOG | Dinamo - CS U Craiova 0-0. Echipele de start. Rednic mizează în atac pe Vojnovic şi Rotariu. Matei şi Curelea ratează ocaziile reprizei secunde
16 iul. 2015 LIVE TEXT | Inverness - Astra 0-1. Budescu deschide scorul! De Amorim loveşte bara
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Inverness - Astra, de la 21:45. Şumudică: "Suntem capabili să ne împunem jocul în această dublă". Echipa probabilă a giurgiuvenilor
16 iul. 2015 Grigoraş a refuzat oferta lui Moraru: "Răspunsul meu este negativ. Aş fi vrut să am lângă mine un preşedinte". Mihai Ianovschi, varianta de rezervă
16 iul. 2015 ANALIZĂ | Ce propune Dinamo pentru noul sezon. Experienţă pe bancă, tinereţe în teren, lot echilibrat şi ultima mare problemă care pare rezolvată VIDEO ProSport LIVE
16 iul. 2015 LIVE TEXT | Inverness - Astra 0-1. Budescu deschide scorul! Găman a ieşit de pe teren accidentat
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Inverness - Astra, de la 21:45. Echipele de start. Şumudică joacă ofensiv
16 iul. 2015 LIVE BLOG | Inverness - Astra, de la 21:45. Echipa de start a giurgiuvenilor. Şumudică joacă ofensiv
16 iul. 2015 LIVE TEXT | Inverness - Astra 0-0. Echipele de start. Şumudică joacă ofensiv
16 iul. 2015 ANALIZĂ | Ce propune Dinamo pentru noul sezon. Experienţă pe bancă, tinereţe în teren, lot echilibrat şi o singură mare problemă de rezolvat
16 iul. 2015 LIVE TEXT | Inverness - Astra 0-1. Budescu deschide scorul! Pauză în Scoţia. Statistica primei reprize
16 iul. 2015 LIVE TEXT | Inverness - Astra 0-1. Budescu deschide scorul!
15 iul. 2015 Cîrstea, Ţig şi Dulgheru, româncele care vor juca miercuri la BRD Bucharest Open. Programul complet al zilei
13 iul. 2015 ANALIZĂ | Noul Dinamo, ediţia 2015-2016. Cum s-au descurcat noile transferuri din Ştefan cel Mare în egalul cu ASA Târgu Mureş
13 iul. 2015 3 puncte de interes la WTA Bucharest Open. Duc tricolorele mai departe moştenirea lui Halep? Şansa Soranei Cîrstea de a reveni în elită şi de ce turneul nu are o favorită certă
04 iul. 2015 Botoşani - Tskhinvali 1-1. Echipa lui Leo Grozavu a dezamăgit la debutul în Europa, dar rămâne favorită la calificare. Returul se joacă la Tbilisi, pe 9 iulie
03 iul. 2015 Valeriu Iftime, după egalul dezamăgitor al lui FC Botoşani la debutul în Europa: "Mă îmbolnăvesc dacă ne scot ăştia"
03 iul. 2015 Spectacol pe piaţa transferurilor! Rapid a reuşit patru achiziţii într-o zi. Doi foşti juniori ai Stelei vin în Giuleşti
03 iul. 2015 Repetă giuleştenii erorile din 2014? Fără antrenor, fără preşedinte, Rapid s-a mai despărţit de doi jucători şi are doar 5 fotbalişti în lot
03 iul. 2015 Trei concluzii după Steaua - Rubin Kazan 2-1: Chipciu, slab indiferent de poziţia pe care joacă, de ce Steaua mai are nevoie de cel puţin un atacant şi care e marea problemă a lui Rădoi înaintea startului sezonului
02 iul. 2015 LIVE BLOG | Botoşani - Tskhinvali 1-0. Debut în Europa League pentru moldoveni. Ivanovici deschide scorul
02 iul. 2015 LIVE BLOG | Botoşani - Tskhinvali 0-0. Debut în Europa League pentru moldoveni. Echipa de start a lui Leo Grozavu
02 iul. 2015 LIVE BLOG | Botoşani - Tskhinvali, de la 20:00. Debut în Europa League pentru moldoveni. Echipa de start a lui Leo Grozavu
02 iul. 2015 LIVE BLOG | Botoşani - Tskhinvali 1-1. Ivanovici deschide scorul, Katcharava egalează în startul reprizei secunde