Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 100 in feb. 2016
29 feb. 2016 CALCULE | Sunt 66% şanse ca Dinamo - Steaua să se joace de două ori în această săptămână! Ce trebuie să se întâmple la meciul Viitorul - Pandurii şi cum arată play-off-ul în funcţie de rezultatul meciului de la Ovidiu
29 feb. 2016 CALCULE | Sunt 66% şanse ca Dinamo - Steaua să se joace de două ori în această săptămână! Ce trebuie să se întâmple la meciul Viitorul - Pandurii şi cum arată play-off-ul în funcţie de rezultatul de la Ovidiu
29 feb. 2016 Trei concluzii după Astra - Dinamo 1-1. Cum l-a irosit Rednic pe Bicfalvi, relaţia tumultuoasă dintre Şumudică şi ultraşii dinamovişti şi dependenta Astrei de Alibec
29 feb. 2016 Tot ce trebuie să ştii despre play-off-ul Ligii 1! Dinamo - Steaua se joacă în prima etapă, ASA are avantaj în prima parte. Programul complet al celor 10 etape
29 feb. 2016 Trei concluzii după Astra - Dinamo 1-1. Cum l-a irosit Rednic pe Bicfalvi, relaţia tumultuoasă dintre Şumudică şi ultraşii dinamovişti şi dependenţa Astrei de Alibec
28 feb. 2016 LIVE BLOG | Astra - Dinamo 0-0, în meciul care decide campioana sezonului regulat, Rotariu ratează singur cu portarul!
28 feb. 2016 LIVE BLOG | Astra - Dinamo 1-1, după 90 de minute tensionate la Giurgiu. Echipa lui Şumudică e campioana sezonului regulat!
28 feb. 2016 LIVE BLOG | Astra - Dinamo 1-1. Rotariu deschide scorul din centrarea lui Ekeng, De Amorim egalează!
28 feb. 2016 LIVE BLOG | Astra - Dinamo 0-0. Momente tensionate la Giurgiu: Filip este eliminat, Şumudică joacă teatru, apoi e la un pas de bătaie cu Dănciulescu
28 feb. 2016 LIVE BLOG | Astra - Dinamo, meciul care decide campioana sezonului regulat, de la 20:30. Echipele de start: Bicfalvi e titular, Alibec lipseşte
28 feb. 2016 LIVE BLOG | Astra - Dinamo 0-0 Rotariu ratează singur cu portarul, Filip este eliminat
28 feb. 2016 LIVE BLOG | Astra - Dinamo 0-0, în meciul care decide campioana sezonului regulat, Echipele de start: Bicfalvi e titular, Alibec lipseşte
26 feb. 2016 Liga Campionilor | Dinamo Kiev - Manchester City 1-3: Aguero, Silva şi Toure sunt ca şi calificaţi în "sferturi". Seria de vis a spaniolilor în Europa ia sfârşit după PSV - Atletico 0-0. Toate rezultatele din turul "optimilor"
24 feb. 2016 Marius Şumudică a fost audiat din nou de Comisia de Disciplină. Antrenorul Astrei află luni verdictul. Scenariu optimist: poate scăpa cu un simplu avertisment
24 feb. 2016 Marius Şumudică a fost din nou audiat de Comisia de Disciplină. Antrenorul Astrei află luni verdictul. Scenariu optimist: poate scăpa cu un simplu avertisment
24 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Dinamo Kiev - Manchester City şi PSV - Atletico, ultimele meciuri din turul "optimilor", de la 21:45. Programul şi rezultatele
24 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Dinamo Kiev - Manchester City şi PSV - Atletico, ultimele meciuri din turul "optimilor", de la 21:45. Echipele de start
24 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Ultimele meciuri din turul "optimilor". Dinamo Kiev - Manchester City 0-1. Aguero deschide scorul. PSV - Atletico 0-0
24 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Ultimele meciuri din turul "optimilor". Dinamo Kiev - Manchester City 0-2. Silva înscrie din pasa lui Sterling. PSV - Atletico 0-0
24 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Ultimele meciuri din turul "optimilor". Dinamo Kiev - Manchester City 0-0. Vedeta Yarmolenko are prima ocazie. PSV - Atletico 0-0. Echipele de start
24 feb. 2016 Liga Campionilor | Seara lui Messi şi a fotbalului spectacol. Argentinianul a marcat de două ori în Arsenal - Barcelona 0-2. Juventus - Bayern 2-2, după o revenire de senzaţie a italienilor
24 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Ultimele meciuri din turul "optimilor". Dinamo Kiev - Manchester City 1-2. Ucrainenii revin în calculele calificării. PSV - Atletico 0-0
23 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Două "finale" în optimi! Arsenal - Barcelona şi Juve - Bayern, de la 21:45. Echipele de start
23 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Două "finale" în optimi! Arsenal - Barcelona 0-0. Start bun pentru "tunari". Juventus - Bayern 0-1. Muller marchează în finalul reprizei
23 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Două "finale" în optimi! Arsenal - Barcelona 0-0 şi Juventus - Bayern 0-0. Muller ratează o ocazie rarisimă
23 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Două "finale" în optimi! Arsenal - Barcelona 0-0. Start bun pentru "tunari". Juventus - Bayern 1-2. Dybala îi readuce la viaţă pe italieni
23 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Două "finale" în optimi! Arsenal - Barcelona 0-0. Start bun pentru "tunari". Juventus - Bayern 0-2. Muller şi Robben îi aduc liniştea lui Guardiola
23 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Două "finale" în optimi! Arsenal - Barcelona 0-1. Messi marchează după un contraatac superb. Juventus - Bayern 1-2. Dybala îi readuce la viaţă pe italieni
23 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Două "finale" în optimi! Arsenal - Barcelona 0-0 şi Juventus - Bayern 0-0. Echipele de start
23 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Două "finale" în optimi! Arsenal - Barcelona 0-2. Messi face "dubla" din penalty. Juventus - Bayern 2-2. Dybala şi Sturaro semnează o revenire de senzaţie
23 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Două "finale" în optimi! Arsenal - Barcelona 0-0. Start bun pentru "tunari". Juventus - Bayern 0-0. Muller ratează o ocazie rarisimă
22 feb. 2016 Plecarea lui Guardiola la City i-a făcut pe fanii lui Bayern să EXPLODEZE. FOTO | Mesajul jignitor al ultraşilor la adresa lui Pep
22 feb. 2016 Mutu şi ASA, la mâna Stelei. Mureşenii pierd în Gruia şi ar putea rata prezenţa în play-off. CFR Cluj - ASA 1-0
21 feb. 2016 LIVE BLOG | CFR Cluj - ASA Târgu Mureş 1-0 în unul dintre cele mai slabe meciuri ale campionatului. Nouvier deschide scorul
21 feb. 2016 Unbeatable 10! Essombe a strălucit şi echipa lui Rednic a ajuns la 10 meciuri la rând fără înfrângere. Dinamo - Concordia 4-0
21 feb. 2016 LIVE BLOG | CFR Cluj - ASA Târgu Mureş 0-0 în unul dintre cele mai slabe meciuri ale campionatului. Mutu ratează prima ocazie a meciului, apoi e schimbat
21 feb. 2016 LIVE BLOG | CFR Cluj - ASA Târgu Mureş 0-0.. Echipele de start. Mutu şi Ţucudean, titulari
21 feb. 2016 LIVE BLOG | CFR Cluj - ASA Târgu Mureş 0-0 în unul dintre cele mai slabe meciuri ale campionatului. Mutu şi Ţucudean sunt titulari în echipa lui Grigoraş
20 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Concordia Chiajna 3-0. Essombe marchează un gol superb!
20 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Concordia Chiajna 4-0. Essombe marchează un gol superb, Gonhere înscrie pe final
20 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Concordia Chiajna 0-0. Echipele de start. Surprize în primul "11" al lui Mircea Rednic
20 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Concordia Chiajna 1-0. Rotariu deschide scorul din penalty, Essombe loveşte bara
20 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Concordia Chiajna, de la 20:30. Echipele de start. Surprize în primul "11" al lui Mircea Rednic
20 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Concordia Chiajna, de la 20:30. "Câinii" caută al 10-lea meci consecutiv fără înfrângere. Echipele probabile
20 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Concordia Chiajna 2-0. Rotariu deschide scorul din penalty, Essombe înscrie pe finalul primei reprize
19 feb. 2016 Liga Campionilor | Ronaldo şi Jese îl duc pe Zidane aproape de sferturi: AS Roma - Real Madrid 0-2. Gent - Wolfsburg 2-3. Rezultatele şi programul
18 feb. 2016 Nicuşor "Ozil" Stanciu. Pasele decarului au decis meciul de la Chiajna. Concordia - Steaua 0-2 şi echipa lui Reghecampf ajunge la patru puncte în spatele liderului Astra
17 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | AS Roma - Real Madrid 0-0. Marcelo, aproape de un gol superb. Gent - Wolfsburg 0-0
17 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | AS Roma - Real Madrid 0-1. Ronaldo loveşte la prima ocazie. Gent - Wolfsburg 0-3. Draxler şi Kruse ucid visul belgienilor
17 feb. 2016 Liga Campionilor | Primele optimi de finală. Cavani a decis meciul miliardarilor: PSG - Chelsea 2-1. Benfica - Zenit 1-0. Golgheterul Jonas a adus victoria în prelungiri
17 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | AS Roma - Real Madrid 0-0 şi Gent - Wolfsburg 0-0. Echipele de start
17 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | AS Roma - Real Madrid 0-0. Marcelo, aproape de un gol superb. Gent - Wolfsburg 0-1. Draxler deschide scorul
17 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | AS Roma - Real Madrid şi Gent - Wolfsburg, de la 21:45. Rezultatele de marţi
17 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | AS Roma - Real Madrid şi Gent - Wolfsburg, de la 21:45. Echipele de start
16 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Primele optimi de finală: PSG - Chelsea 1-1. Zlatan deschide scorul, Obi Mikel egalează. Benfica - Zenit 0-0
16 feb. 2016 Inspiraţia lui Rednic, sinonimă cu victoria. Dinamo - FC Botoşani 1-0. Costache a marcat singurul gol, la primul meci ca titular. "Câinii" urcă pe locul al doilea, la trei puncte de Astra
16 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Primele optimi de finală: PSG - Chelsea 0-0 şi Benfica - Zenit 0-0. Echipele de start. Diego Costa loveşte bara
16 feb. 2016 LIVE BLOG Liga Campionilor | Primele optimi de finală: PSG - Chelsea 2-1. Cavani, talismanul lui Blanc. Benfica - Zenit 0-0
14 feb. 2016 Inspiraţia lui Rednic, sinonimă cu victoria. Dinamo - FC Botoşani 1-0. Costache, a marcat singurul gol, la primul meci ca titular. "Câinii" urcă pe locul al doilea, la trei puncte de Astra
14 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - FC Botoşani 0-0. Probleme mari pentru Mircea Rednic. Echipele de start
14 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - FC Botoşani 1-0. Valentin Costache deschide scorul la primul meci ca titular, după o schemă superbă
14 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - FC Botoşani, de la ora 19:00. Probleme mari pentru Mircea Rednic. Echipele de start: debutează Ekeng şi Batin
14 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - FC Botoşani 0-0. Echipele de start. Hadnagy are prima ocazie a meciului
14 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - FC Botoşani 1-0. Costache, gol la primul meci ca titular, după o schemă superbă. Debutează feroezul Bartalsstovu
14 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - FC Botoşani 1-0. Costache deschide scorul la primul meci ca titular, după o schemă superbă. Debutează feroezul Bartalsstovu
14 feb. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - FC Botoşani 0-0. Echipele de start. Moldovenii domină începutul de meci
05 feb. 2016 Cu mutarea asta Barcelona chiar devine INVINCIBILĂ. Luis Enrique vrea o vedetă din Premier League şi a început deja negocierile
05 feb. 2016 Cu mutarea asta Barcelona chiar devine invincibilă. Luis Enrique vrea o vedetă din Premier League şi a început deja negocierile
04 feb. 2016 Steaua investeşte milioane de euro în transferuri, dar n-a plătit factura la canalizare. EXCLUSIV | Suma ridicolă pentru care clubul a fost dat în judecată
01 feb. 2016 Cum va reacţiona Gigi Becali când va vedea ce face jucătorul pe care-l vrea Reghe? FOTO şi VIDEO absolut GENIAL | Eboue, omul care nu poate fi serios o secundă