Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 68 in aug. 2016
26 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 1-1. Reghecampf a mizat pe 6 jucători ofensivi. Degeaba. Rotariu a marcat pentru echipa lui Andone, De Amorim a egalat. Oaspeţii au încheiat în 10 după eliminarea lui Filip
20 aug. 2016 Pentru onoare şi pentru primul loc! LIVE BLOG | Steaua - Dinamo, de la ora 21:00, în episodul 165 din "Marele Derby". "Câinii" vor să facă din nou legea şi cumpără bilete şi în tribuna steliştilor. Cum arată echipele probabile
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 1-1. Stanciu, prima mare ocazie a reprizei a doua. Rotariu marchează cu capul, De Amorim egalează!
20 aug. 2016 Pentru onoare şi pentru primul loc! LIVE BLOG | Steaua - Dinamo, de la ora 21:00, în episodul 165 din "Marele Derby". Ganea: "Bate Dinamo cu 2-1". "Câinii" cumpără bilete şi în tribuna steliştilor şi vin la stadion însoţiţi de avocaţi. Cum arată echipele probabile
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo, de la 21:00. Scandal la intrare: fanii "câinilor", dezbrăcaţi de stewarzi! Duckadam: "Nu ştiu dacă e cea mai potrivită procedură". Trei debuturi la Steaua şi o formulă ofensivă pentru Reghe
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 1-1. Rotariu marchează cu capul, De Amorim egalează! Meci spectaculos în primele 20 de minute, cu Busuladzic, Gnohere şi Tamaş, cocoşi la mijlocul terenului
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 1-1. A început repriza a doua! Rotariu marchează cu capul, De Amorim egalează! Meci spectaculos pe Naţional Arena în primele 20 de minute
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo, de la 21:00. Ganea: "Bate Dinamo cu 2-1". Aliuţă: "Se termină egal". Au mai rămas două ore până la start: fanii "câinilor" domină fondul sonor. Ce zic Reghecampf şi Andone
20 aug. 2016 Pentru onoare şi pentru primul loc! LIVE BLOG | Steaua - Dinamo, de la ora 21:00, în episodul 165 din "Marele Derby". "Câinii" cumpără bilete şi în tribuna steliştilor şi vin la stadion însoţiţi de avocaţi. Cum arată echipele probabile
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo, de la 21:00. Echipele de start! Trei debuturi la Steaua şi o formulă extrem de ofensivă pentru Reghe! Cum răspunde Andone. Doar 20.000 de bilete vândute. Din nou coregrafie?
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 1-1. Rotariu marchează cu capul, De Amorim egalează! Meci spectaculos pe Naţional Arena: De Amorim ratează incredibil din 4 metri, oaspeţii ripostează prin Lazăr
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo, de la 21:00. Scandal la intrare: fanii "câinilor", dezbrăcaţi de stewarzi! Trei debuturi la Steaua şi o formulă ofensivă pentru Reghe
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo, de la 21:00. Fanii "câinilor" dezbrăcaţi de stewarzi! Echipele de start! Trei debuturi la Steaua şi o formulă extrem de ofensivă pentru Reghe! Cum răspunde Andone. Doar 20.000 de bilete vândute.
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 1-1. Rotariu marchează cu capul, De Amorim egalează! Stanciu, prima mare ocazie a reprizei a doua. Busuladzic, trasor de la 20 de metri
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 0-0. Prima mare ocazie: Momcilovic a devaiat înşelător, Brănescu a fost la post. Scandal la intrare: fanii "câinilor", dezbrăcaţi de stewarzi! Trei debuturi la Steaua, Thereau e în tribune
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 1-1. Elevii lui Andone joacă în 10. Filip vede roşu după un cot aplicat lui Adi Popa. Daniel Popa iroseşte în min.85 o ocazie mare pentru Dinamo
20 aug. 2016 Pentru onoare şi pentru primul loc! LIVE BLOG | Steaua - Dinamo, de la 21:00. Ganea: "Bate Dinamo cu 2-1". "Câinii" cumpără bilete şi în tribuna steliştilor şi vin la stadion însoţiţi de avocaţi. Cât ar putea câştiga elevii lui Andone
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 1-1, scor final. Rotariu a marcat pentru echipa lui Andone, De Amorim a egalat. Oaspeţii au încheiat în 10 după eliminarea lui Filip
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 0-0. Scandal la intrare: fanii "câinilor", dezbrăcaţi de stewarzi! Trei debuturi la Steaua şi o formulă ofensivă pentru Reghe
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-5. Lecţia lui Guardiola şi a fotbalului mare! Un Naţional Arena plin i-a aplaudat pe englezi la finalul meciului
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 1-1. Rotariu marchează cu capul, De Amorim egalează! Meci spectaculos în primele 20 de minute, cu Steaua în prim-plan. De Amorim ratează incredibil din 4 metri!
20 aug. 2016 Pentru onoare şi pentru primul loc! LIVE BLOG | Steaua - Dinamo, de la ora 21:00, în episodul 165 din "Marele Derby". "Câinii" vor să facă din nou legea în tribune. Câte bilete a vândut Steaua şi cum arată echipele probabile
20 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Dinamo 1-1. Rotariu marchează cu capul. De Amorim egalează! S-au încins spiritele, nervi întinşi la maximum: Busuladzic l-a busculat pe Boldrin
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-5. Apărarea lui Reghe e complet debusolată şi Aguero face hat-trick-ul pe finalul meciului
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City, de la 21:45. Vicecampioana joacă pentru grupele Ligii Campionilor! Jackpot uriaş asigurat deja de Steaua din această dublă. Mesajul transmis de Keşeru
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City, de la 21:45. Echipele de start: Reghe începe cu formula anunţată, toate vedetele lui Guardiola şi-au găsit loc în primul "11". Becali s-a rugat la "Sfinţii Brâncoveni" înaintea meciului
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-0. Florin Niţă apără penalty-ul executat de Aguero!
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-3. Nolito marchează în debutul reprizei secunde, după o fază superbă. Vicecampioana se îndreaptă spre un nou eşec european la scor
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City, de la 21:45. Jackpot uriaş asigurat deja de vicecampioană din această dublă. Surpriză: mai sunt bilete disponibile cu puţin timp înaintea meciului
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-1. David Silva deschide scorul din pasa lui Sterling. De necrezut! Aguero ratează două penalty-uri în 20 de minute. Hamroun ratează singur cu Caballero
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-2. Aguero marchează şi el, în finalul primei reprize. Vicecampioana României nu are nicio şansă în faţa maşinii de fotbal a lui Guardiola
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-1. David Silva deschide scorul la câteva minute după ce Niţă apără penalty-ul lui Aguero. Mesaj ciudat afişat pe stadion: "Doar Dinamo Bucureşti"
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City, de la 21:45. Echipa de start a englezilor: toate vedetele lui Guardiola şi-au găsit loc în primul "11". Becali s-a rugat la "Sfinţii Brâncoveni" înaintea meciului
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-0. Echipele de start: Reghe începe cu formula anunţată, toate vedetele lui Guardiola şi-au găsit loc în primul "11". Becali s-a rugat la "Sfinţii Brâncoveni" înaintea meciului
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-3. Nolito marchează în debutul reprizei secunde, după o fază superbă. FOTO | Cum arată ochiul lui Golubovic după un duel tare cu Fernandinho
16 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Manchester City 0-5. Lecţia lui Guardiola şi a fotbalului mare! 54.000 de oameni i-au aplaudat pe englezi la finalul meciului
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Pentru bani, pentru grupele Ligii! Steaua - Sparta şi FC Copenhaga - Astra, ora 20:45! Echipele probabile. Imagini de pe Arena Naţională
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Sparta 0-0 şi FC Copenhaga - Astra 1-0. Cornelius deschide scorul în Danemarca, steliştii pun presiune
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Sparta 2-0 şi FC Copenhaga - Astra 3-0. Stanciu face "dubla" cu un nou gol din afara careului! Astra, făcută K.O. în Danemarca
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Sparta 2-0 şi FC Copenhaga - Astra 3-0. Stanciu, încă un meci genial. Astra, făcută K.O. în Danemarca
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Sparta 1-0 şi FC Copenhaga - Astra 2-0. Stanciu deschide scorul cu un şut magnific, Tamaş loveşte bara de la 60 de metri! Astra, făcută K.O. în Danemarca
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Sparta 1-0 şi FC Copenhaga - Astra 1-0. Stanciu deschide scorul cu un şut magnific! Cornelius a marcat în Danemarca
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Pentru bani, pentru grupele Ligii! Steaua - Sparta şi FC Copenhaga - Astra, ora 20:45! Echipa de start aleasă de Reghecampf
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Sparta 1-0 şi FC Copenhaga - Astra 3-0. Stanciu înscrie cu un şut magnific, Tamaş loveşte bara de la 60 de metri! Astra, făcută K.O. în Danemarca
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Sparta 1-0 şi FC Copenhaga - Astra 3-0. Brabec este eliminat şi steliştii rămân cu poarta goală! Astra, făcută K.O. în Danemarca
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Pentru bani, pentru grupele Ligii! Steaua - Sparta şi FC Copenhaga - Astra, ora 20:45! Echipele de start: nicio surpriză în alegerile lui Reghe, Şumudică mizează pe Săpunaru la mijlocul terenului
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Sparta 1-0 şi FC Copenhaga - Astra 3-0. Stanciu înscrie cu un şut magnific, Tamaş loveşte bara de la 60 de metri! Cehii au avut un gol anulat. Astra, făcută K.O. în Danemarca
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Sparta 1-0 şi FC Copenhaga - Astra 3-0. Stanciu înscrie cu un şut magnific, Hamroun ratează prima ocazie din repriza a doua. Astra, făcută K.O. în Danemarca
03 aug. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Sparta 0-0 şi FC Copenhaga - Astra 0-0. Stanciu trage primul şut pe poartă
01 aug. 2016 CULISE | Povestea din spatele evadării lui Hamroun. Vestiarul l-a iertat după ce algerianul a mărturisit că e aproape de faliment