Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 37 in nov. 2016
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 3-1. Fanii dinamovişti cântă "Deşteaptă-te, române!", noua galerie a Stelei pleacă de la stadion
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 3-1. Nemec înscrie după o gafă a lui Tamaş. Reghecampf îşi arată din nou limitele. Intră şi Gnohere
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 3-1. Seară perfectă pentru "câini", pe teren şi în tribune. Hanca, Nedelcearu şi Nemec au întors scorul în derby-ul în care Reghecampf a rămas din nou fără reacţie
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 3-1. GOL Nemec! Tamaş face o gafă monumentală şi atacantul slovac înscrie pentru prima dată în Marele Derby
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 2-1. Reghe schimbă sistemul imediat după pauză. Intră Jakolis, Adi Popa joacă lângă Golubovic
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 2-1. Nedelcearu dă lovitura în prelungirile primei reprize!
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 1-1. Hanca egalează din al doilea penalty al meciului! Pintilii l-a faultat în careu pe Busuladzic
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 0-1. Boldrin deschide scorul din penalty în minutul 4. Coregrafia impresionantă a "câinilor" şi gestul superb al lui Boldrin de după gol
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 2-1. Nedelcearu se comportă ca un atacant în prelungirile primei reprize şi înscrie de lângă Momcilovic. Vicecampioana nu a existat din minutul 30
25 nov. 2016 Seara în care fotbalul românesc a arătat că trăieşte! Campioana Astra completează succesul Stelei şi e la un pas de primăvara europeană. Schimbările lui Şumudică, decisive în victoria cu Austria Viena
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Austria Viena - Astra 0-0. Start alert în repriza secundă: Seto ratează, Silviu Lung apără excelent. Roma - Plzen 1-1
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Austria Viena - Astra 1-0. Rotpuller deschide scorul în minutul 57, dar austriecii rămân în 10 oameni. La acest scor, campioana României e eliminată din Europa.
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Austria Viena - Astra 1-2. INCREDIBIL! Austriecii au amuţit, Budescu întoarce scorul. AS Roma - Plzen 4-1
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Austria Viena - Astra 1-0. Rotpuller deschide scorul în minutul 57. La acest scor, campioana României e eliminată din Europa. Şumudică mută ofensiv
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Austria Viena - Astra 1-1. Şumi arată pumnul tribunei: Florea egalează după o fază superbă
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Austria Viena - Astra 0-0. Giurgiuvenii scapă la ocazia lui Venuto. Roma - Plzen 1-1
20 nov. 2016 LIVE BLOG | Concordia - Steaua 1-0. Prestaţie lamentabilă a echipei lui Reghecampf. Vicecampioana, învinsă de o formaţie fără antrenor principal
19 nov. 2016 LIVE BLOG | Concordia - Steaua 1-0. Neluţ Roşu deschide scorul în minutul 23! Reghecampf face două schimbări până în minutul 30
19 nov. 2016 LIVE BLOG | Concordia - Steaua 1-0. Vicecampioana, fără ocazie pe sinteticul de la Chiajna. Intră Tudorie, iese Pintilii
19 nov. 2016 LIVE BLOG | Concordia - Steaua 1-0. Vicecampioana, fără ocazie în primele 60 de minute. Intră Tudorie, iese Pintilii
19 nov. 2016 LIVE BLOG | Concordia - Steaua 1-0. Neluţ Roşu deschide scorul! Reghecampf face două schimbări până în minutul 30
19 nov. 2016 LIVE BLOG | Concordia - Steaua 1-0. Vicecampioana, fără ocazie pe sinteticul de la Chiajna. Intră Tudorie, dar doar pentru a se face de râs
19 nov. 2016 LIVE BLOG | Concordia - Steaua 0-0. Comedie în apărarea lui Reghecampf: Toşca şi Moke greşesc înexplicabil
19 nov. 2016 LIVE BLOG | Concordia - Steaua 1-0. Neluţ Roşu deschide scorul! Reghecampf face două schimbări până în minutul 30, dar vicecampioana nu desface apărarea pe două linii a Chiajnei
16 nov. 2016 LIVE BLOG | Rusia - România 1-0. Gazdele dau lovitura în minutul 90+3! Nu ne alegem cu nimic după un amical în care tinerii au intrat în prelungiri
15 nov. 2016 LIVE BLOG | Rusia - România 0-0. Am echilibrat jocul după un start prost. Rotariu a ratat cea mai mare ocazie a primei reprize
15 nov. 2016 LIVE BLOG | Rusia - România 0-0. Rotariu ratează ocazia meciului. Începem să pasăm în repriza a doua, dar nu ajugem la poarta lui Akinfeev. Intră Steliano Filip
15 nov. 2016 LIVE BLOG | Rusia - România 0-0. Arbitrul îi înfurie pe Andone şi Prepeliţă după ce judecă greşit o fază clară în careul ruşilor. Poloz ratează singur cu Pantilimon