Cristian Voicu, Pro Sport

486 articole publicate pe Pro Sport 60 in aug. 2017
28 aug. 2017 "Sniperul" Costică şi Cobrea adormitu'. FCSB bate FC Botoşani, 2-0, după un gol special al lui Budescu şi o gafă a portarului advers. Vicecampioana ajunge la un punct de CFR
18 aug. 2017 LIVE BLOG Cincinnati | Simona, bestia nera pentru Sevastova! Ajutată de Cahill, Halep câştigă, 6-4, 6-3, şi adună opt seturi consecutive în faţa letonei. Adversar greu în semifinale
17 aug. 2017 LIVE BLOG | Halep - Sevastova 1-0, în optimile de la Cincinnati. Simona începe bine la serviciu
17 aug. 2017 LIVE BLOG | Halep - Sevastova 2-0, în optimi la Cincinnati. Simona începe perfect, cu game sigur pe serviciu şi un break rapid
17 aug. 2017 LIVE BLOG | Halep - Sevastova 2-3, în optimi la Cincinnati. Simona pierde trei game-uri la rând, apoi cere ajutorul lui Darren Cahill
17 aug. 2017 LIVE BLOG | Halep - Sevastova 4-4, în optimi la Cincinnati. Game solid, break la timp şi Simona reechilibrează setul
17 aug. 2017 LIVE BLOG | Halep - Sevastova 6-4, în optimi la Cincinnati. Serie de patru game-uri şi Simona câştigă al şaptelea set consecutiv în faţa letonei!
17 aug. 2017 LIVE BLOG | Halep - Sevastova 6-4, 3-0 în optimi la Cincinnati. Şapte game-uri consecutive şi Simona e în control, la câteva minute după ce era condusă cu 4-2
17 aug. 2017 LIVE BLOG | Halep - Sevastova 6-4, 2-0 în optimi la Cincinnati. Şase game-uri consecutive şi Simona întoarce meciul în câteva minute. Letona nu mai găseşte soluţii
17 aug. 2017 LIVE BLOG | Halep - Sevastova 6-4, 3-2 în optimi la Cincinnati. Letona opreşte cu mari eforturi seria de şapte game-uri a Simonei, apoi face break-ul care o readuce în meci. Darren Cahill, chemat din nou pe teren
17 aug. 2017 LIVE BLOG | Halep - Sevastova 6-4, 5-3 în optimi la Cincinnati. O nouă intervenţie a lui Cahill, un nou boost pentru Simona: break în game-ul şase, game salvat şi victoria e aproape
17 aug. 2017 LIVE BLOG Cincinnati | Simona, bestia negra pentru Sevastova! Ajutată de Cahill, Halep câştigă, 6-4, 6-3, şi adună opt seturi consecutive în faţa letonei. Konta sau Cibulkova pentru un loc în semifinale
17 aug. 2017 LIVE BLOG Cincinnati | Simona, bestia nera pentru Sevastova! Ajutată de Cahill, Halep câştigă, 6-4, 6-3, şi adună opt seturi consecutive în faţa letonei. Konta sau Cibulkova pentru un loc în semifinale
17 aug. 2017 LIVE BLOG Cincinnati | Simona, bestia nera pentru Sevastova! Ajutată de Cahill, Halep câştigă, 6-4, 6-3, şi adună opt seturi consecutive în faţa letonei. Cu cine poate juca în semifinale
14 aug. 2017 Echipa perfectă există şi se numeşte Real Madrid! "Galacticii" au o mână pe Supercupa Spaniei după 3-1 cu Barcelona, pe Camp Nou. Ronaldo şi Asensio au marcat goluri de generic, portughezul a fost eliminat pentru o presupusă simulare
13 aug. 2017 Echipa perfectă există şi se numeşte Real Madrid! "Galacticii" au o mână pe Supercupa Spaniei după 3-1 cu Barcelona, pe Camp Nou. Ronaldo şi Asensio, goluri de generic în casa marilor rivali
09 aug. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CSM Poli Iaşi 0-1. Oaspeţii au marcat la singura ocazie, Pintilii, Bălaşa şi Alibec au ratat egalarea. Enache şi Golofca, cei mai slabi de pe teren
09 aug. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CSM Poli Iaşi 0-1. Dică schimbă încă de la pauză: ies Pintilii şi Tănase, intră Teixeira şi Gnohere
09 aug. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CSM Poli Iaşi 1-1. Gnohere egalează din penalty!
09 aug. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CSM Poli Iaşi 1-1. Gnohere egalează din penalty! Debutul lui Golofca înseamnă 69 de minute şterse. Benzar, din nou la înălţime
09 aug. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CSM Poli Iaşi 1-1. Penalty-ul lui Gnohere anulează golul lui Platini, dar vicecampioana rămâne datoare
09 aug. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CSM Poli Iaşi 1-1. Penalty-ul lui Gnohere anulează golul lui Platini, iar vicecampioana rămâne datoare
08 aug. 2017 LIVE BLOG | Dinamo - Gaz Metan 3-1. Penalty-ul lui Anton şi "dubla" lui Hanca duc echipa lui Contra la un pas de liderii Ligii 1. Sergiu Popovici a marcat, în prelungiri, primul gol al medieşenilor în acest sezon
07 aug. 2017 LIVE BLOG | Dinamo - Gaz Metan, de la ora 21:00. Costache e titular, Hanca şi Rivaldinho rămân pe bancă. Situaţie incredibilă: conducerea lui Dinamo, interzisă la tribuna oficială!
07 aug. 2017 LIVE BLOG | Dinamo - Gaz Metan, de la ora 21:00. Costache e titular, Hanca şi Rivaldinho rămân pe bancă. Conducerea lui Dinamo, interzisă la tribuna oficială!
07 aug. 2017 LIVE BLOG | Dinamo - Gaz Metan, de la ora 21:00. Costache e titular, Hanca şi Rivaldinho rămân pe bancă. Badea s-a răzgândit şi a deschis accesul la tribuna oficială
07 aug. 2017 LIVE BLOG | Dinamo - Gaz Metan 0-0. Costache e titular, Hanca şi Rivaldinho rămân pe bancă. Scandal cu Badea şi conducerea lui Dinamo înaintea meciului
07 aug. 2017 LIVE BLOG | Dinamo - Gaz Metan 0-0. Ocazie imensă a lui Golubovic, după gafe uluitoare în defensiva lui Contra
07 aug. 2017 LIVE BLOG | Dinamo - Gaz Metan 1-0. Anton deschide scorul dintr-un penalty controversat obţinut de Costache. Bară Buziuc!
07 aug. 2017 LIVE BLOG | Dinamo - Gaz Metan 1-0. Anton a deschis scorul din penalty, medieşenii au lovit bara. Primă repriză slabă în Ştefan cel Mare
07 aug. 2017 LIVE BLOG | Dinamo - Gaz Metan 1-0. Danci e iertat de eliminare după un fault foarte, foarte dur la Nemec! Albin e schimbat cu Hanca
07 aug. 2017 LIVE BLOG | Dinamo - Gaz Metan 3-0. Hanca face "dubla" în trei minute!
03 aug. 2017 LIVE BLOG | Viktoria Plzen - FCSB 1-4. Vicecampioana merge în play-off-ul Ligii după 90 de minute superbe în Cehia! Teixeira, Tănase şi Alibec, din penalty, au rezolvat calificarea în opt minute
02 aug. 2017 LIVE BLOG | Viktoria Plzen - FCSB, de la 21:15. Echipele de start: Dică face două improvizaţii în apărare şi o mutare ciudată în atac. Alibec, din nou căpitan
02 aug. 2017 LIVE BLOG | Viktoria Plzen - FCSB 0-0. Niţă respinge din poziţie de unu vs. unu cu Kopic
02 aug. 2017 LIVE BLOG | Viktoria Plzen - FCSB 0-0. Început foarte bun al cehilor! Niţă salvează în faţa lui Kopic, apoi e iertat de Krmencik
02 aug. 2017 LIVE BLOG | Viktoria Plzen - FCSB 0-1. GOOOOL magnific înscris de Bălaşa! Cehii începuseră foarte bine meciul, dar Niţă a închis poarta
02 aug. 2017 LIVE BLOG | Viktoria Plzen - FCSB 0-1. Bălaşa înscrie un gol magnific, Man ratează cu poarta goală!
02 aug. 2017 LIVE BLOG | Viktoria Plzen - FCSB 0-1. Dică schimbă la pauză, cu Larie în locul lui Man. Roluri noi pentru Momcilovic, Morais şi Teixeira
02 aug. 2017 LIVE BLOG | Viktoria Plzen - FCSB 1-1. Krmencik egalează după o gafă a lui Momcilovic
02 aug. 2017 LIVE BLOG | Viktoria Plzen - FCSB 1-2. Teixeira dă lovitura în minutul 71!
02 aug. 2017 LIVE BLOG | Viktoria Plzen - FCSB 1-4. Vicecampioana merge în play-off-ul Ligii! Teixeira, Tănase şi Alibec, din penalty, au marcat în doar opt minute