Cristian Voinea, Pro Sport

791 articole publicate pe Pro Sport 89 in apr. 2013
30 apr. 2013 Operaţiunea 3-0! Real vrea 'remontada' cu ajutorul fanilor, Klopp le ştie istoria la perfecţie: LIVE TEXT Real - Borussia, de la 21:45! Echipele de start
30 apr. 2013 Spania - Germania, actul II! LIVE TEXT Real - Borussia 0-0! Weidenfeller respinge cu piciorul în corner şutul lui Higuain
30 apr. 2013 Spania - Germania, actul II! LIVE TEXT Real - Borussia 0-0! Dortmund a calmat jocul şi spaniolii au probleme la construcţie! Goetze a ieşit accidentat în min 14
30 apr. 2013 Remontada, vis frumos! Real Madrid - Borussia Borussia 2-0! Madrilenii s-au trezit abia în ultimele 10 minute ale partidei
30 apr. 2013 Spania - Germania, actul II! LIVE TEXT Real - Borussia 0-0! Lewandowski loveşte bara transversală. Goetze a ieşit accidentat în min 14
30 apr. 2013 Operaţiunea 3-0! Real vrea 'remontada' cu ajutorul fanilor, Klopp le ştie istoria la perfecţie: Real - Borussia, LIVE TEXT 21:45
30 apr. 2013 Spania - Germania, actul II! LIVE TEXT Real - Borussia 0-0! Weidenfeller i-a salvat pe nemţi în două rânduri. Goetze a ieşit accidentat în min 14
29 apr. 2013 Retrogradare, cu bis! Situaţia de la Wolverhampton este una dramatică
29 apr. 2013 De neoprit! Mircea Lucescu a câştigat al 7-lea titlu cu Şahtior
27 apr. 2013 Românii se bat pe banii ruşilor! Dinamo - Mordovia, azi, ora 12:30
27 apr. 2013 LIVE SCORE Dinamo - Mordovia 3-1! Kuranyi reuşeşte "dubla"!
27 apr. 2013 Catalanii ies la cumpărături
27 apr. 2013 Mourinho, ce vezi acolo?
27 apr. 2013 Petrescu nu a avut milă de Munteanu! Dinamo - Mordovia 3-1! Moscoviţii urcă pe locul patru!
27 apr. 2013 LIVE SCORE Dinamo - Mordovia 1-0! Yusupov trage în bară, iar peste câteva secunde deschide scorul!
26 apr. 2013 Gigantowski! Povestea atacantului care a "demolat-o" pe Real Madrid în semifinalele Ligii. În 2010, un român îi putea lua locul la Dortmund
26 apr. 2013 Gigantowski! Povestea atacantului care a "demolat-o" pe Real. În 2010, un român îi putea lua locul la Dortmund
26 apr. 2013 Cum poţi ajunge în vârf! Strategia cu care Bayern şi Dortmund au ajuns la nivelul care le-a permis să umilească granzii Barça şi Real
25 apr. 2013 Contra i-a administrat Barçei ultima umilinţă. Ronaldinho, Eto'o şi Puyol au fost 'martori'. Unde s-a produs scurtcircuitul spaniolilor
25 apr. 2013 Sezon încheiat pentru Suarez! Atacantul lui Liverpool a fost suspendat 10 etape
24 apr. 2013 Încoronarea "diavolilor". Sir Alex a ajuns la al 13-lea titlu. United are 20 în palmares
23 apr. 2013 Semifinale Liga Campionilor! LIVE TEXT Bayern - Barcelona 1-0. Muller înscrie, Fussball Arena ia foc
23 apr. 2013 Semifinale Liga Campionilor! Urzeala Tronurilor: Bayern Munchen - Barcelona, LIVE TEXT, de la 21:45
23 apr. 2013 Prima semifinală a Ligii Campionilor! LIVE TEXT Bayern - Barcelona 2-0. Gomez majorează scorul în startul reprizei secunde
23 apr. 2013 Bavarezii au fost JUPPâni: Bayern - Barcelona 4-0! Echipa lui Heynckes a jucat încântător, Barça lui Messi a fost distrusă la Munchen
23 apr. 2013 Semifinale Liga Campionilor! Echipele de start din Bayern Munchen - Barcelona, LIVE TEXT, de la 21:45
22 apr. 2013 Bogaţii fără bani! Alisher Usmanov, rusul care deţine 30% din acţiunile lui Arsenal, este cel mai bogat om din Anglia
19 apr. 2013 Mou s-a dat de gol! Antrenorul lui Real a oferit şi un indiciu în privinţa destinaţiei sale
19 apr. 2013 Oli şi Rădoi sunt campioni! Ce primă va încasa antrenorul român după cucerirea unui nou titlu
18 apr. 2013 Rednic face minuni! Standard a învins-o cu 3-0 pe Genk şi este la doar un punct de liderul Anderlecht. La Liege se speră iar la titlu
18 apr. 2013 Raţ semnează azi cu West Ham! Pantilimon e pe lista Fiorentinei
17 apr. 2013 Rooney, spre PSG? Detaliile care au dat de gol transferul atacantului englez în Ligue 1
17 apr. 2013 Patru zile pentru un sezon reuşit! Sezonul lui Dinamo Moscova depinde dubla cu Anji
16 apr. 2013 Drenthe l-a făcut zdrenţe pe Dorinel: olandezul a reuşit un hattrick pentru Alania
16 apr. 2013 Ajutor pentru "piticii" Spaniei! Real şi Barça vor primi mai puţini bani din drepturile de televizare începând cu 2016
13 apr. 2013 Pep, trecut şi viitor
11 apr. 2013 "Minunea" a fost în ofsaid clar! Performanţa reuşită de nemţi a fost umbrită de greşelile uriaşe de arbitraj din finalul partidei
11 apr. 2013 Din Rusia spre semifinale! Chelsea s-a calificat în semifinalele Europa League după 3-2 în Rusia, cu Rubin
11 apr. 2013 Nu primeşte linişte! Moartea lui Margaret Thatcher a împărţit în două tabere fotbalul din Anglia
10 apr. 2013 LIVE TEXT Barcelona - PSG 0-1! Pastore deschide scorul! Catalanii nu au avut niciun şut pe poartă
10 apr. 2013 Îl forţează pe Messi? Roura şi Ancelotti au pregătit două tactici: cu şi fără argentinian! Barça - PSG, LIVE TEXT, de la ora 21:45
10 apr. 2013 LIVE TEXT Barcelona - PSG 0-0! Xavi trimite puţin pe lângă poartă din lovitură liberă
10 apr. 2013 LIVE TEXT Barcelona - PSG 0-0! Valdes, îngerul păzitor al catalanilor
10 apr. 2013 Messi, rezervă în Barça - PSG, LIVE TEXT, de la ora 21:45! VEZI echipele de start
10 apr. 2013 Greu cu Messi, imposibil fără: Barcelona - PSG 1-1! Francezii părăsesc Liga fără înfrângere în faţa catalanilor
10 apr. 2013 LIVE TEXT Barcelona - PSG 1-1! Pedro egalează! Messi, trimis pe teren în minutul 61
09 apr. 2013 LIVE TEXT Galata - Real 0-1! Ronaldo deschide scorul pe Ali Sami Yen, calificarea este jucată încă din minutul 7 (PAUZĂ)
09 apr. 2013 LIVE TEXT Dortmund - Malaga 1-1! Robert Lewandowski egalează! Paradă excepţională a lui Weidenfeller
09 apr. 2013 LIVE TEXT Dortmund - Malaga 0-0! VEZI echipele de start
09 apr. 2013 LIVE TEXT Galata - Real 2-1! Sneijder îşi aduce echipa în avantaj, turcii iau foc în tribune
09 apr. 2013 Încă o aroganţă! Criticat pentru că a uitat de Casillas, Mourinho a plecat în Turcia cu patru portari. Galata - Real, LIVE TEXT 21:45! Vezi echipele de start
09 apr. 2013 Goluri fantastice pentru turci, calificare pentru spanioli: Galata - Real 3-2! Drogba a reuşit golul serii
09 apr. 2013 În numele tatălui! Manuel Pellegrini trece prin clipe grele înaintea meciului. Dortmund - Malaga, LIVE TEXT de la 21:45. VEZI echipele de start
09 apr. 2013 LIVE TEXT Dortmund - Malaga 1-0! Joaquin deschide scorul! FOTO Coregrafie superbă pregătită de fanii Borussiei
09 apr. 2013 FABULOS Borussia întoarce scorul cu două goluri marcate în prelungiri şi se califică în semifinalele Ligii! Dortmund - Malaga 3-2
09 apr. 2013 LIVE TEXT Dortmund - Malaga 1-1! Robert Lewandowski egalează! FOTO Coregrafie superbă pregătită de fanii Borussiei
09 apr. 2013 În numele tatălui! Manuel Pellegrini trece prin clipe grele înaintea meciului. Dortmund - Malaga, LIVE TEXT de la 21:45. VEZI echipele probabile
09 apr. 2013 Încă o aroganţă! Criticat pentru că a uitat de Casillas, Mourinho a plecat în Turcia cu patru portari. Galata - Real, LIVE TEXT 21:45! Vezi echipele probabile
09 apr. 2013 LIVE TEXT Galata - Real 0-0! Di Maria trimite puţin pe lângă poarta goală
08 apr. 2013 De-ale lui Balotelli! Atacantul a fost prins fumând în toaleta trenului cu care AC Milan mergea la Florenţa
08 apr. 2013 Campionul Abidal! Francezul a revenit pe teren după operaţia de transplant de ficat
06 apr. 2013 Reinventat de Rafa! Torres a devenit cel mai bun marcator al lui Chelsea cu Benitez pe bancă
04 apr. 2013 LIVE SCORE Chelsea - Rubin 0-0, Fenerbahce - Lazio 0-0, Benfica - Newcastle 0-0, Tottenham - Basel 0-0! Echipele de start
04 apr. 2013 LIVE SCORE Chelsea - Rubin 3-1, Fenerbahce - Lazio 0-0, Benfica - Newcastle 3-1, Tottenham - Basel 2-2
04 apr. 2013 Messi e gol-trotter! Goluri în 20 de oraşe din Europa pentru starul Barcelonei
04 apr. 2013 Sferturi de finală EL: Chelsea - Rubin 3-1, Fenerbahce - Lazio 2-0, Benfica - Newcastle 3-1, Tottenham - Basel 2-2
04 apr. 2013 Iar presiune pe Benitez! Chelsea - Rubin, LIVE pe Sport.ro şi voyo.ro
04 apr. 2013 Tevez va face curat în parcuri! Atacantul lui City va presta 250 de ore în folosul comunităţii
04 apr. 2013 Iar presiune pe Benitez! Chelsea - Rubin, LIVE pe Sport.ro şi voyo.ro! LIVE SCORE Toate meciurile din sferturile EL, de la 22:05! Echipele de start
04 apr. 2013 Real e anchetată de UE! Comisarii europeni urmăresc mai multe cluburi care primesc ajutor din partea statului
03 apr. 2013 LIVE TEXT Malaga - Borussia Dortmund 0-0 (pauză)! Goetze ratează de DOUĂ ori singur cu portarul
03 apr. 2013 Spectacol fără goluri! Malaga - Borussia Dortmund 0-0
03 apr. 2013 Fortăreaţa 'La Rosaleda'! LIVE TEXT Malaga - Borussia, de la 21:45! VEZI echipele de start
03 apr. 2013 Fortăreaţa 'La Rosaleda' Malaga nu a pierdut niciun meci din cele 13 pe care le-a jucat acasă în cupele europene
03 apr. 2013 LIVE TEXT Malaga - Borussia Dortmund 0-0! Goetze ratează de DOUĂ ori singur cu portarul
03 apr. 2013 Goetze i-a iertat de trei ori pe spanioli! Malaga - Borussia Dortmund 0-0
02 apr. 2013 Blaisetemaţi să tremure în retur: PSG - Barça 2-2! Matuidi menţine vii şansele francezilor, calificarea se joacă în returul de pe Camp Nou
02 apr. 2013 LIVE TEXT PSG - Barcelona 0-0! Lavezzi loveşte bara în minutul 5, Iniesta trece pe lângă un gol superb
02 apr. 2013 LIVE TEXT PSG - Barcelona 1-2! Xavi îi aduce pe catalani din nou în avantaj, din penalty
02 apr. 2013 Blaisetemaţi să tremure în retur: PSG - Barça 2-2! Blaise Matuidi menţine vii şansele francezilor, calificarea se joacă în returul de pe Camp Nou
02 apr. 2013 Cacealma cu Beckham! PSG - Barcelona, LIVE TEXT de la ora 21:45. Vezi echipele de start
02 apr. 2013 LIVE TEXT PSG - Barcelona 0-1! Messi deschide scorul pe Parc des Princes după un exterior magic al lui Dani Alves
02 apr. 2013 LIVE TEXT PSG - Barcelona 0-1! Fabregas îi ia locul lui Messi în startul reprizei secunde