30 mai 2013 Lucrat ca în România! Plecarea lui Mircea Rednic de la Standard Liege a inflamat spiritele la clubul belgian
29 mai 2013 Reforma lui Dortmund. Mai mulţi jucători vor să plece, Klopp a găsit înlocuitori la Ajax şi Bayern
29 mai 2013 Se schimbă polii de putere. Miliarde de euro investite, harta fotbalului se transformă total
29 mai 2013 Surpriză pentru Mancini. FOTO - Fanii lui City i-au mulţumit cu un gest inedit
28 mai 2013 Îl maturizează Barça? Neymar nu e construit pe calapodul catalanilor
27 mai 2013 Descătuşarea eroului! Pe lista de plecări acum câteva luni, Robben a devenit definitiv unul dintre jucătorii indispensabili ai bavarezilor
27 mai 2013 Mario Götze a ţinut cu Dortmund
27 mai 2013 Trădătorski? După ce l-au "rezolvat" pe Gotze, bavarezii sunt bănuiţi că l-au "lucrat" şi pe Lewandowski
25 mai 2013 Fluier de start pe Wembley! LIVE TEXT Borussia - Bayern 0-0! Vezi echipele de start
25 mai 2013 Finala Ligii Campionilor: LIVE TEXT Borussia - Bayern 0-0 (pauză)! Weidenfeller şi Neuer, eroii primei reprize
25 mai 2013 Finala UCL: Borussia - Bayern 1-2! Robben duce trofeul în Bavaria cu un gol în minutul 89
25 mai 2013 Finala Ligii Campionilor: LIVE TEXT Borussia - Bayern 0-0! Neuer respinge şuturile lui Lewandowski, Reus şi Blaszczykowski
25 mai 2013 Finala Ligii Campionilor: LIVE TEXT Borussia - Bayern 0-0! Neuer respinge şuturile lui Lewandowski şi Blaszczykowski
25 mai 2013 Finala Ligii Campionilor: LIVE TEXT Borussia - Bayern 0-0! Weidenfeller şi Neuer, eroii primei reprize
25 mai 2013 Finala Ligii Campionilor: LIVE TEXT Borussia - Bayern 0-1! Mandzukic deschide scorul în minutul 60
25 mai 2013 Finala UCL: Borussia - Bayern 1-2! Arjen Robben duce trofeul în Bavaria cu un gol marcat în ultimul minut
25 mai 2013 Când fotbalul trece într-o nouă eră! LIVE TEXT Borussia - Bayern, de la 21:45! Vezi echipele de start
25 mai 2013 Bayern e regina Europei - Robben, eroul finalei! Borussia - Bayern 1-2
25 mai 2013 Când fotbalul trece într-o nouă eră! LIVE TEXT Borussia - Bayern, de la 21:45! Schweinsteiger s-a accidentat la încălzire! Vezi echipele de start
25 mai 2013 Când fotbalul trece într-o nouă eră! LIVE TEXT Borussia - Bayern, de la 21:45! Vezi echipele probabile
25 mai 2013 Finala Ligii Campionilor: LIVE TEXT Borussia - Bayern 1-1! Ilkay Gündogan egalează din penalty
25 mai 2013 Finala Ligii Campionilor: LIVE TEXT Borussia - Bayern 0-0! Weidenfeller respinge cu faţa şi pieptul şuturile lui Robben
25 mai 2013 Finala Ligii Campionilor: LIVE TEXT Borussia - Bayern 1-2! Arjen Robben înscrie în minutul 89
25 mai 2013 Finala Ligii Campionilor: LIVE TEXT Borussia - Bayern 1-1! Gündogan egalează din penalty
25 mai 2013 Finala Ligii Campionilor: LIVE TEXT Borussia - Bayern 0-0! Robben scapă singur cu Weidenfeller, portarul Borussiei blochează şutul cu pieptul
24 mai 2013 Superstarul dat la bucată. Ce se ascunde în spatele telenovelei Neymar
23 mai 2013 Raţ a făcut primele declaraţii din postura de jucător al lui West Ham: "Aici vreau să-mi închei cariera"
23 mai 2013 Raţ, primele declaraţii ca jucător al lui West Ham: "Aici vreau să-mi închei cariera"
22 mai 2013 Raţ, go West! Fundaşul român a semnat cu West Ham United
22 mai 2013 Raţ, go West! Românul a semnat cu West Ham
21 mai 2013 "Regret că am rămas în ţară!"
21 mai 2013 Becali regretă că nu a părăsit la timp ţara pentru a fugi de pedeapsă
18 mai 2013 Carra şi Owen spun şi ei "Pa"
18 mai 2013 David a fost Goliat! Fotbalul se desparte de un fotbalist uriaş
17 mai 2013 'Blestemul' Guttmann a fost şi în România! Aventura s-a încheiat brusc: "Mi s-a spus ce jucători să bag pe teren"
17 mai 2013 Beckham se retrage! Englezul a decis să agaţe ghetele în cui la finalul sezonului
16 mai 2013 Spaniolii strâng cureaua! Soluţia preşedintelui Ligii pentru rezolvarea problemelor
16 mai 2013 Play-off? Arsenal şi Chelsea ar putea juca un meci decisiv pentru a stabili cine merge direct în Ligă
16 mai 2013 Beckham se retrage: "Să port tricoul naţionalei mele a reprezentat cea mai mare onoare din toată cariera!"
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 0-0! Portughezii domină clar prima parte a meciului, dar se pierd în faţa porţii
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 0-0! Portughezii atacă în valuri, londonezii n-au forţă pe contraatac
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 0-1! Fernando Torres deschide scorul după ce îl driblează şi pe Artur
15 mai 2013 O finală de Ligă: Benfica - Chelsea, de la 21.45 pe Pro TV
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 0-0! Golul lui Cardoso este anulat pentru offside
15 mai 2013 Europa Londra League: Benfica - Chelsea 1-2! Ivanovic a înscris în ultimele secunde ale finalei
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 0-0! Portughezii au dominat prima repriză, londonezii au fost mai periculoşi
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 0-0 (pauză)! Portughezii au dominat prima repriză, londonezii au fost mai periculoşi
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 0-0! Echipele de start
15 mai 2013 O finală de Ligă: Benfica - Chelsea, 21.45, Pro TV
15 mai 2013 Europa Londra League! Benfica - Chelsea 1-2! Ivanovic a înscris în ultimele secunde ale meciului
15 mai 2013 Europa League e "albastră"! Benfica - Chelsea 1-2! Ivanovic a înscris în ultimele secunde ale meciului
15 mai 2013 O finală de Ligă: Benfica - Chelsea, 21.45, Pro TV! Echipele de start
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 0-0! Artur prinde în doi timpi şutul lui Oscar
15 mai 2013 Strivit de propria personalitate! Mancini a fost demis după ce relaţiile sale cu membrii staff-ului s-au deteriorat
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 0-0! Portughezii cer penalty la un presupus henţ al lui Cahill
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 1-1! Cardoso egalează din penalty
15 mai 2013 O finală de Ligă! LIVE TEXT Benfica - Chelsea 1-1! Cardozo egalează din penalty
14 mai 2013 OFICIAL: a plecat Roberto Mancini! Vine Manuel Pellegrini?
14 mai 2013 David Luiz a jucat 4 ani pentru "vulturi": "Aş fi rămas la Benfica". Ultimele detalii înainte de finala Europa League
14 mai 2013 Discordie în Paris! Ibrahimovic şi Leonardo s-au certat în vestiar când fotbaliştii celebrau titlul
14 mai 2013 Discordie în Paris! Ibrahimovic şi Leonardo s-au certat puternic în vestiar când fotbaliştii celebrau câştigarea titlului
13 mai 2013 Supremaţia catalană continuă!
13 mai 2013 Panti i-ar fi salvat? Portarul român a fost doar rezervă în finala Cupei Angliei
13 mai 2013 La revedere, domnilor! Sir Alex Ferguson şi Paul Scholes şi-au luat adio de la fanii lui United
13 mai 2013 Thriller portughez! Benfica a pierdut poziţia de lider cu doar o etapă înainte de finalul campionatului
10 mai 2013 Moyes este urmaşul! Tehnicianul a fost numit ieri pe locul lăsat vacant de Ferguson
09 mai 2013 Moyes preia ştafeta! FOTO Gafa cu care Manchester United s-a dat de gol
09 mai 2013 OFICIAL: David Moyes a semnat cu Manchester United! Pe câţi ani se întinde contractul
09 mai 2013 OFICIAL: David Moyes a semnat pe 6 ani cu Manchester United! Primele declaraţii
09 mai 2013 "E cel mai mare din istorie" Dan Petrescu spune că Alex Ferguson nu va fi egalat curând de un alt antrenor
09 mai 2013 Moyes preia ştafeta? Antrenorul lui Everton, favorit să preia locul lui Sir Alex Ferguson
09 mai 2013 Ferguson conduce detaşat în clasamentul celor mai longevivi antrenori din Premier League
08 mai 2013 Mou, trei roluri în trei ani! Antrenorul a început un joc psihologic cu şefii Realului
08 mai 2013 "Cetăţeanul" Radu! Fundaşul român ar putea ajunge în Premier League
07 mai 2013 Campioni, Şampiyon, Kampioenen! Campionatele Italiei, Turciei şi Olandei şi-au stabilit câştigătoarele
01 mai 2013 Au aflat şi englezii: "Raţ merge la West Ham"
01 mai 2013 Ratează Götze finala? Mijlocaşul Borussiei e în pericol să nu joace pe Wembley
01 mai 2013 City trăieşte visul american! Ce mutare vor să facă "cetăţenii"