Cristian Voinea, Pro Sport

791 articole publicate pe Pro Sport 119 in dec. 2014
28 dec. 2014 LIVE SCORE | Gardoş, rezervă pentru partida Southampton - Chelsea, de la ora 16:05. Chiricheş a fost integralist în Tottenham - Man. United 0-0
28 dec. 2014 LIVE SCORE | Southampton - Chelsea 1-0. Gardoş doar rezervă. Chiricheş a fost integralist în Tottenham - Man. United 0-0
28 dec. 2014 LIVE SCORE | West Ham - Arsenal 0-2. Gardoş a intrat pe teren în minutul 62 în Southampton - Chelsea 1-1. Chiricheş, integralist în Tottenham - Man. United 0-0
28 dec. 2014 Premier League, etapa 19 | Tottenham - United 0-0. Chiricheş e titular. Southampton - Chelsea, de la ora 16:05
28 dec. 2014 Premier League | Surpriza etapei: Man. City - Burnley 2-2. Gardoş a intrat pe teren în minutul 62 al partidei Southampton - Chelsea 1-1. Chiricheş, integralist în Tottenham - Man. United 0-0
28 dec. 2014 Premier League, etapa 19 | Chiricheş e titular în Tottenham - Manchester United. Southampton - Chelsea, de la ora 16:05
28 dec. 2014 LIVE SCORE | Southampton - Chelsea 1-1. Gardoş a intrat pe teren în minutul 62. Chiricheş a fost integralist în Tottenham - Man. United 0-0. Programul etapei 19 din Premier League
28 dec. 2014 LIVE SCORE | Newcastle - Everton 1-1. Gardoş a intrat pe teren în minutul 62 în Southampton - Chelsea 1-1. Chiricheş, integralist în Tottenham - Man. United 0-0
28 dec. 2014 LIVE SCORE | Spectacol pe St. James's Park: Newcastle - Everton 3-1. Gardoş a intrat pe teren în minutul 62 în Southampton - Chelsea 1-1. Chiricheş, integralist în Tottenham - Man. United 0-0
28 dec. 2014 LIVE SCORE | Southampton - Chelsea 1-1, la pauză. Gardoş, doar rezervă. Chiricheş a fost integralist în Tottenham - Man. United 0-0
28 dec. 2014 LIVE SCORE | Chiricheş, titular în Tottenham - United 0-0. Gardoş este anunţat doar rezervă pentru partida Southampton - Chelsea, de la ora 16:05
26 dec. 2014 Crăciun de socializare: ce mesaje v-au urat sportivii români de Sărbători. Marica a compus colinde, fanii dinamovişti nu primesc cu Steaua. De ce nu a postat Halep şi cine a făcut Sărbătorile în sălile din NBA
26 dec. 2014 Crăciun de socializare: ce v-au urat sportivii români de Sărbători. Marica a compus colinde, fanii dinamovişti nu primesc cu Steaua. De ce nu a postat Halep şi cine a făcut Crăciunul în sălile din NBA
25 dec. 2014 VIDEO | Ce meciuri vede Piţurcă? Declaraţie uluitoare după 7 meciuri fără victorie: "Echipa progresează!". Predecesorul său avea 6 victorii consecutive
25 dec. 2014 Ce-i aduce Moş Crăciun Simonei Halep: "Trofeul de la Roland Garros sau Wimbledon, dar dacă nu mănâncă tot, nu primeşte nimic". Ce cadouri aşteaptă şi fac oamenii din sportul românesc şi ce detestă din mâncarea de Crăciun
25 dec. 2014 Steliano Filip, laude pentru noul antrenor al lui Dinamo: "A făcut treabă pe unde a fost". Ce obiectiv are fundaşul stânga
25 dec. 2014 VIDEO | A fost recreat "Armistiţiul de Crăciun", cea mai frumoasă poveste din timpul Primului Război Mondial
24 dec. 2014 VIDEO | Ce meciuri vede Piţurcă? Declaraţie uluitoare după şapte meciuri fără victorie: "Echipa progresează!". Predecesorul său avea şase victorii consecutive
24 dec. 2014 Ce-i aduce Moş Crăciun Simonei Halep: "Trofeul de la Roland Garros sau Wimbledon, dar dacă nu mănâncă tot nu primeşte nimic". Ce cadouri aşteaptă şi fac oamenii din sportul românesc şi ce detestă din mâncarea de Crăciun
22 dec. 2014 FOTO şi VIDEO | Un meci cu de toate. Arsenal - Liverpool a avut accidentări horror, un fotbalist eliminat şi multe glume la final. Ce au inventat fanii despre Borini şi Cazorla
20 dec. 2014 INTERVIU | Grecu şi-a reziliat contractul cu Dinamo: "Eu aş fi rămas, dar dragoste cu sila nu se poate"
20 dec. 2014 Cluburile din Liga 1 încă merg pe mâna lui Iorgulescu. Soluţiile de avarie pregătite de conducători dacă nu vor intra banii din drepturile TV. Apar semne că s-ar accepta şi un contract mai mic
20 dec. 2014 Fanii echipei Dinamo au organizat un meci demonstrativ cu scopuri caritabile. Florentin Petre şi-a învins fiul, pe Patrick | FOTO
20 dec. 2014 Mateuţ, dezamăgit de clubul la care a cucerit o Gheată de Aur: "Nimeni nu m-a luat în calcul. E frustrant că nimeni nu s-a gândit la mine deşi eu am dat totul pentru Dinamo"
20 dec. 2014 FOTO | Fanii echipei Dinamo au organizat un meci demonstrativ cu scopuri caritabile. Florentin Petre şi-a învins fiul, pe Patrick. Kiriţă: "Pe ăsta al lui Petre l-am controlat puţin la glezne"
17 dec. 2014 Adi Popa II şi-a reziliat contractul cu Dinamo. Jucătorii care vor fi puşi pe liber în această iarnă
17 dec. 2014 Fanii nu prea îl vor. Peste 50% dintre suporterii lui Dinamo au spus că Daniel Stanciu nu va scoate echipa din criză. Tu ce crezi?
16 dec. 2014 Crăciun "roş-alb" pentru Daniel Stanciu? "La sfârşitul săptămânii iau o decizie". Cum vede situaţia lui Dinamo: "E un proiect foarte bun, echipa va creşte"
15 dec. 2014 Mircea Lucescu, şocat de decesul lui Nae Manea: "E prea repede! Vorbisem cu fiul lui şi speram să mai reziste"
15 dec. 2014 Mihai Teja este noul antrenor al lui Dinamo. "Câinii" i-au oferit un salariu de 7.500 de euro
15 dec. 2014 Dramă în fotbalul românesc. Nae Manea a murit după o luptă de cinci luni cu o boală incurabilă. Mesaj de condoleanţe de la Steaua
15 dec. 2014 Cea mai frumoasă poveste cu regretatul Nicolae Manea. Cum a bătut, în 1975, Craiova lui Balaci de unul singur în finala Cupei României. "Lumea spunea că ne vor da o căruţă de goluri"
15 dec. 2014 Daniel Stanciu vorbeşte pentru prima dată despre negocierile cu Negoiţă: "O să crească bugetul şi în 2 ani vrem să câştigăm titlul"
15 dec. 2014 Mihai Teja este noul antrenor al lui Dinamo. "Câinii" îi oferă un salariu de 7.500 de euro
15 dec. 2014 Liţă Dumitru: "Sigur l-a afectat mai rău ce s-a întâmplat în ultima perioadă la Rapid. El iubea din inimă acest club"
15 dec. 2014 Dramă în fotbalul românesc. Nae Manea a murit după o luptă de cinci luni cu o boală incurabilă. Fanii lui Dinamo şi-au manifestat sprijinul pentru rapidişti
14 dec. 2014 Cupa Ligii | Aşa am trăit CSMS Iaşi - Steaua 0-3. Breeveld, Rusescu şi Toşca au înscris pentru roş-albaştri. Astra, Dinamo şi Pandurii sunt celelalte echipe calificate
14 dec. 2014 LIVE BLOG, Cupa Ligii | CSMS Iaşi - Steaua 0-3. Breeveld, Rusescu şi Toşca au înscris pentru roş-albaştri. Astra, Dinamo şi Pandurii sunt celelalte echipe calificate
14 dec. 2014 LIVE BLOG, Cupa Ligii | CSMS Iaşi - Steaua 0-3. Breeveld, Rusescu şi Toşca înscriu pentru roş-albaştri. Meciul se joacă pe o ceaţă densă
14 dec. 2014 LIVE BLOG, Cupa Ligii | CSMS Iaşi - Steaua 0-0. Toşca, Neagu şi Cojocaru sunt titulari. Meciul se joacă pe o ceaţă densă
14 dec. 2014 LIVE BLOG, Cupa Ligii | CSMS Iaşi - Steaua 0-2. Breeveld deschide scorul, Rusescu majorează. Meciul se joacă pe o ceaţă densă
14 dec. 2014 LIVE BLOG, Cupa Ligii | CSMS Iaşi - Steaua, ora 20:00. Toşca, Neagu şi Cojocaru sunt titulari. Echipele de start
14 dec. 2014 LIVE BLOG, Cupa Ligii | CSMS Iaşi - Steaua 0-1. Breeveld deschide scorul. Meciul se joacă pe o ceaţă densă
11 dec. 2014 Chiricheş, aproape de transferul carierei. Ar ajunge idolul celor mai loiali fani din lume. Niciun fotbalist nu ar refuza transferul
10 dec. 2014 Portret de manager în fotbalul românesc. Din redacţia ziarului "Sportul românesc" la negocieri cu Negoiţă: "Bine informat, combinator, arţăgos". Porumboiu: "A lăsat căruţa în râu şi a plecat să schimbe caii"
10 dec. 2014 Portret de manager în fotbalul românesc. Din redacţia ziarului "Sportul românesc" la negocieri cu Negoiţă: "Informat, arţăgos, combinator". Porumboiu: "A lăsat căruţa în râu şi a plecat să schimbe caii"
09 dec. 2014 "Ăia de la amatori joacă mai bine". Gardoş, în mijlocul unei dispute după eşecul cu United. Koeman vrea să îi dea "decisiva"
09 dec. 2014 Daniel Stanciu va fi numit manager general la Dinamo la finalul săptămânii. Anghelache încearcă să oprească această mutare. Cine rămâne şi cine pleacă după instalarea lui Stanciu
09 dec. 2014 Daniel Stanciu va fi numit manager general la Dinamo în următoarele 48 de ore. Anghelache încearcă să oprească această mutare. Cine rămâne şi cine pleacă după instalarea lui Stanciu
08 dec. 2014 ANALIZĂ FOTO | O gafă, două secunde, trei puncte pentru Steaua. Munteanu: "Grahovac mi-a strigat să o las". În loc să iasă, bosniacul a făcut mai întâi un pas în spate: "Riscam să sară mingea peste mine”
08 dec. 2014 Săptămână decisivă pentru Dinamo. Stanciu se hotărăşte miercuri dacă acceptă propunerea lui Negoiţă. Cei doi antrenori care îl pot înlocui pe Dănciulescu, dacă mutarea se confirmă
07 dec. 2014 STUDIU DE CAZ | Cluburile din România reuşesc să umple doar un sfert de stadion. Steaua este sub Pandurii şi Botoşani. Situaţie dramatică în fotbalul românesc
07 dec. 2014 Dinamo, trimisă "înapoi în viitor" de Astra! Umilinţa de la Giurgiu "confirmă" cel mai slab tur de campionat avut de "câini" în ultimii 20 de ani
07 dec. 2014 Dinamo, trimisă "înapoi în viitor" de Astra! Umilinţa de la Giurgiu confirmă cel mai slab tur de campionat avut de "câini" în ultimii 20 de ani
07 dec. 2014 CULISE | Discursul lui Dănciulescu din vestiar. În faţa presei, "Corbul" şi-a asumat toată vina, dar la cabine a fost "furtună"
07 dec. 2014 REPORTAJ | Înapoi în anii '90. Stadionul "Extensiv", noua casă a lui CSU, bun pentru... renovat
06 dec. 2014 FOTO | E acesta noul tricoul al lui Liverpool? Fanii au fost dezamăgiţi când au văzut pozele
06 dec. 2014 REPORTAJ | Acolo unde Adi Ilie şi Dănciulescu au prins aripi. Stadionul "Extensiv", noua casă a lui CSU, bun pentru... renovat
06 dec. 2014 FOTO & VIDEO | Dănciulescu, alături de jucători, de ziua sa: "Sunt obişnuit să-mi serbez ziua în cantonament!"
05 dec. 2014 Faza care nu s-a văzut la TV. Ce a păţit Gâlcă după meciul de la Craiova: "Nu vă costa nimic..."
05 dec. 2014 Balonul de aur 2014 | Cum a votat Anghel Iordănescu în lupta pentru cel mai important trofeu individual
04 dec. 2014 Cupa României LIVE BLOG | CSU Craiova-Steaua. Ultimul meci pe stadionul "Ion Oblemenco". Prepeliţă a vrut să dea gol cu călcâiul oltenilor
04 dec. 2014 Cupa României LIVE BLOG | CSU Craiova-Steaua 0-0. Ultimul meci pe stadionul "Ion Oblemenco". Gâlcă l-a aruncat în luptă pe Chipciu
04 dec. 2014 Cupa României LIVE BLOG | CSU Craiova-Steaua. Ultimul meci pe stadionul "Ion Oblemenco". Rusescu e titular
04 dec. 2014 Cupa României LIVE BLOG | CSU Craiova-Steaua 0-1. Ultimul meci pe stadionul "Ion Oblemenco". Rusescu a marcat din penalty
04 dec. 2014 Cupa Românei LIVE BLOG | CSU Craiova-Steaua. Ultimul meci pe stadionul "Ion Oblemenco". Rusescu e titular
04 dec. 2014 REPORTAJ | "Campioana unei mari nepăsări". Pulsul Craiovei în ziua ultimului meci pe "Oblemenco"
04 dec. 2014 Craiova - Steaua 0-1. Tudor a dărâmat “Oblemenco”. Steaua merge mai departe în Cupa României după un gol dintr-un penalty discutabil. Meciul s-a terminat cu criza de nervi a lui Cîrţu şi cu pumni pe teren
04 dec. 2014 Cupa României LIVE BLOG | CSU Craiova-Steaua. Ultimul meci pe stadionul "Ion Oblemenco". Prepeliţă a vrut să le dea gol cu călcâiul oltenilor
04 dec. 2014 Cupa Românei LIVE BLOG | CSU Craiova-Steaua, ora 20:30. Ultimul meci pe stadionul "Ion Oblemenco". Multe surprize în echipa de start a campioanei
04 dec. 2014 Cupa României | CSU Craiova-Steaua 0-1. Rusescu a stins nocturna pe arena "Ion Oblemenco"
04 dec. 2014 Cupa Românei LIVE BLOG | CSU Craiova-Steaua, ora 20:30. Ultimul meci pe stadionul "Ion Oblemenco". Campioana evoluează cu emblema la vedere, nu o maschează
03 dec. 2014 Se pregăteşte debarcarea "unchiului" Anghelache? Stanciu a negociat cu Negoiţă venirea la Dinamo. Conducătorul de la ASA vrea să termine contractul cu Tg. Mureş
03 dec. 2014 Se pregăteşte debarcarea "unchiului" Anghelache? Daniel Stanciu a negociat cu Negoiţă venirea la Dinamo. Conducătorul de la ASA vrea să termine contractul cu Tg. Mureş
02 dec. 2014 A cerut un salariu dublu faţă de cât a oferit Dinamo. Motivele pentru care negocierile dintre Rednic şi Anghelache au căzut
02 dec. 2014 EXCLUSIV | Firţulescu şi-a reziliat contractul cu Dinamo
01 dec. 2014 Fotbal fierbinte cu tabelă îngheţată. Dinamo şi Petrolul au terminat la egalitate, 0-0, după un meci cu multe ocazii