Departament Sport, Mediafax

207 articole publicate pe Mediafax 22 in oct. 2019
28 oct. 2019 Turneul Campioanelor 2019. Confruntarea dintre Simona Halep şi Bianca Andreescu are loc luni, 28 octombrie
28 oct. 2019 Turneul Campioanelor 2019. Confruntarea dintre Simona Halep şi Bianca Andreescu are loc astăzi/ ORA meciului
28 oct. 2019 Turneul Campioanelor 2019. Mesajul lui Daniel Dobre pentru Simona Halep, înaintea meciului cu Bianca Andreescu: Nu trebuie să o lase să îşi facă jocul
28 oct. 2019 Arena Naţională se redeschide special pentru meciul FCSB - Sepsi OSK, de pe 3 noiembrie
28 oct. 2019 Turneul Campioanelor 2019, primul meci din Grupa Mov: Elina Svitolina a învins-o pe Karolina Pliskova
28 oct. 2019 LIVE TEXT Turneul Campioanelor 2019. A început meciul dintre Simona Halep şi Bianca Andreescu
28 oct. 2019 Turneul Campioanelor 2019. Bianca Andreescu a câştigat primul set al meciului cu Simona Halep, scor 6-3 LIVE UPDATE
28 oct. 2019 Turneul Campioanelor 2019. Meci cu mari emoţii. Simona Halep a câştigat la limită setul doi al meciului cu Bianca Andreescu, după ce l-a pierdut pe primul LIVE UPDATE
28 oct. 2019 Turneul Campioanelor 2019. Meci de infarct. Simona Halep a câştigat la limită setul doi cu Bianca Andreescu, după ce l-a pierdut pe primul LIVE UPDATE
28 oct. 2019 BREAKING Simona Halep câştigă meciul de infarct cu Bianca Andreescu, la Turneul Campioanelor 2019. LIVE UPDATE
28 oct. 2019 BREAKING Simona Halep câştigă meciul de infarct cu Bianca Andreescu, la Turneul Campioanelor 2019. „Sunt foarte fericită că am câştigat” LIVE UPDATE
28 oct. 2019 Victorie a Simonei Halep, în meciul de infarct cu Bianca Andreescu, la Turneul Campioanelor 2019. Prima declaraţie: „Sunt foarte fericită că am câştigat” LIVE UPDATE
22 oct. 2019 Simona Halep le dă fiori adversarelor: Te rogi la Dumnezeu pentru viaţa ta când joci cu ea
13 oct. 2019 Gică Hagi, despre fiul său şi tricoul cu numărul 10: Îl cunoaşteţi pe Ianis, dar se va face şi mai bine cunoscut
12 oct. 2019 Poli Timişoara a fost eliminată din Cupa EHF, după ce a pierdut, scor 26-29, cu Olympiacos Pireu
08 oct. 2019 Interdicţia pe care i-au pus-o medicii antrenorului Eugen Neagoe pentru a se întoarce pe teren
08 oct. 2019 Ronaldinho a dezvăluit cine este cel mai bun jucător pe care l-a întâlnit în cariera sa
08 oct. 2019 Tokyo 2020. Marian Drăgulescu, prima reacţie după calificarea la Jocurile Olimpice: Este singura medalie care îmi lipseşte din palmares
07 oct. 2019 Arena din Giuleşti nu va fi gata pentru EURO 2020, iar contractele pentru stadioane au fost scumpite cu 40%
03 oct. 2019 Adrian Petre apare pe coperta FIFA 20 în Danemarca. Cum a fost posibil