Diana Ene, HotNews

822 articole publicate pe HotNews 105 in apr. 2017
28 apr. 2017 ​VIDEO WTA Stuttgart: Angelique Kerber, eliminata de Kristina Mladenovic in optimi (Program sferturi)
28 apr. 2017 WTA Istanbul: Andreea Mitu, eliminata in sferturile probei de dublu
28 apr. 2017 Ion Tiriac, despre incidentele de la Mamaia: "Arbitrii l-au scos pe Ilie Nastase din tribuna fara niciun drept"
28 apr. 2017 VIDEO ATP Barcelona: Andy Murray si Rafael Nadal continua competitia (Programul sferturilor)
28 apr. 2017 VIDEO Sevilla - Celta Vigo 2-1/ Gazdele au egalat-o la puncte pe Atletico Madrid
28 apr. 2017 CM Snooker: Rezultatele semifinalelor dupa prima sesiune - Mark Selby, condus cu 5-3 de Ding Junghui
28 apr. 2017 ​WTA Istanbul: Irina-Camelia Begu, victorie in trei seturi cu numarul 257 mondial
28 apr. 2017 ​WTA Stuttgart: Maria Sharapova a ajuns in semifinalele competitiei
28 apr. 2017 L'Equipe: Pep Guardiola, cel mai bun antrenor din lume - Mircea Lucescu ocupa locul 35 in acest clasament
28 apr. 2017 ​ATP Barcelona: Horia Tecau si Jean-Julien Rojer s-au calificat in semifinale
28 apr. 2017 ​LIVESCORE Simona Halep vs Anastasija Sevastova (dupa ora 21:45)
27 apr. 2017 ​VIDEO Deportivo La Coruna - Real Madrid 2-6/ Recital de goluri pe "El Riazor" - Florin Andone, gol si pasa de gol pentru gazde
27 apr. 2017 VIDEO Barcelona - Osasuna 7-1/ Catalanii au facut instructie cu ultima clasata
27 apr. 2017 WTA Stuttgart: Raluca Olaru si Olga Savciuk, eliminate in primul tur al probei de dublu
27 apr. 2017 VIEDO ATP Barcelona: Rafael Nadal, David Goffin si Roberto Bautista Agut, in optimi
27 apr. 2017 VIDEO PSG - AS Monaco 5-0/ Parizienii s-au calificat in finala Cupei Frantei
27 apr. 2017 CM Snooker: Barry Hawkins, victorie cu Stephen Maguire (Programul semifinalelor)
27 apr. 2017 ​WTA: Simona Halep, lovitura zilei de miercuri la Stuttgart
27 apr. 2017 Liga 1: Echipele au respins propunerea FRF ca 5 procente din drepturile TV sa fie cedate gruparilor din Liga a II-a si a III-a
27 apr. 2017 WTA Stuttgart: Anastasija Sevastova va fi adversara Simonei Halep in sferturi
25 apr. 2017 ​VIDEO Pescara vs AS Roma 1-4/ Echipa lui Spalletti si-a marit avansul fata de Napoli
24 apr. 2017 FedCup: Grupa Mondiala s-ar putea extinde - Romania ar avea asigurat locul in elita competitiei
23 apr. 2017 Liga 1, play-off: CS U Craiova - Dinamo 2-2/ Oltenii au egalat in prelungiri
23 apr. 2017 VIDEO Fiorentina - Inter 5-4/ Spectacol pe "Artemio Franchi" - Tatarusanu a fost integralist la gazde
23 apr. 2017 CM Snooker: Ronnie O'Sullivan, in sferturi dupa ce l-a invins pe Shaun Murphy (Rezultate complete)
23 apr. 2017 Real Madrid vs Barcelona (de la ora 21:45)/ Duel de cinci stele pe "Santiago Bernabeu"
23 apr. 2017 LIVESCORE Simona Halep vs Johanna Konta (de la ora 11:00)
23 apr. 2017 CE Gimnastica: Marian Dragulescu, medaliat cu argint la sarituri
23 apr. 2017 CE Gimnastica: Catalina Ponor, campioana europeana la barna; Larisa Iordache, medaliata cu bronz
23 apr. 2017 Marius Copil a ratat calificarea pe tabloul principal de la Budapesta
23 apr. 2017 Decizia luata de Federatia Internationala de Tenis: Ilie Nastase, suspendat provizoriu si fara acces la competitiile ITF
23 apr. 2017 Rafael Nadal, invingator pentru a zecea oara la Monte Carlo
23 apr. 2017 Fed Cup: Belarus s-a calificat in premiera in finala competitiei
23 apr. 2017 LIVESCORE Real Madrid vs Barcelona, de la ora 21:45
22 apr. 2017 CM Snooker: Stuart Bingham (favorit numarul trei), eliminat in optimi de Kyren Wilson
22 apr. 2017 VIDEO Rafael Nadal, lovitura zilei la Monte Carlo
22 apr. 2017 LIVESCORE Simona Halep vs Heather Watson (de la ora 12:00)
22 apr. 2017 Incidentele de la Mamaia, pe prima pagina in presa internationala: "Shame, set and match", "Ilie Nastase provoaca haos"
22 apr. 2017 Liga 1, play-off: Astra Giurgiu - CFR Cluj 0-1/ Ciprian Deac a adus victoria ardelenilor
22 apr. 2017 Monte Carlo: Rafael Nadal s-a calificat in finala - Duel cu Albert Ramos-Vinolas
22 apr. 2017 VIDEO Chelsea - Tottenham 4-2/ Echipa lui Antonio Conte s-a calificat in finala Cupei Angliei
21 apr. 2017 VIDEO Besiktas - Lyon 2-1 (6-7 dupa 11 metri)/ Lyon, in semifinale dupa loteria penaltiurilor
21 apr. 2017 VIDEO Schalke - Ajax 3-2 (dupa prelungiri)/ Condusi cu 3-0, olandezii au obtinut calificarea in ultimele 10 minute ale partidei
21 apr. 2017 Monte Carlo: Victorie in trei seturi pentru Novak Djokovic - Programul meciurilor din sferturi
21 apr. 2017 Champions League, semifinale: Real Madrid vs Atletico Madrid, Juventus vs AS Monaco
21 apr. 2017 Europa League, semifinale: Ajax vs Lyon, Celta Vigo vs Manchester United
19 apr. 2017 ​VIDEO Atletico Madrid, in semifinale dupa 2-1 la general cu Leicester
19 apr. 2017 ​CM Snooker: Ding Junhui si John Higgins s-au calificat in turul doi (Rezultatele complete)
18 apr. 2017 ​Champions League: Real Madrid vs Bayern Munchen - Returul de foc de pe "Santiago Bernabeu"
17 apr. 2017 WTA: Monica Niculescu a urcat pe locul 23 in clasamentul mondial de dublu
17 apr. 2017 ​Monte Carlo: Florin Mergea s-a calificat in optimile probei de dublu
17 apr. 2017 CM Snooker: Stuart Bingham s-a calificat in optimi (Rezultatele de pana acum din primul tur)
17 apr. 2017 Per Johansson critica dur publicul maghiar: "Ura a fost infricosator de reala"
14 apr. 2017 Monica Niculescu s-a calificat in semifinalele probei de dublu de la Biel
14 apr. 2017 VIDEO Europa League: Anderlecht - Manchester United 1-1/ Belgienii au egalat pe final de meci
14 apr. 2017 VIDEO Europa League: Lyon - Besiktas 2-1/ Oaspetii conduceau cu 1-0 in minutul 83 (Rezultatele serii)
14 apr. 2017 WTA Bogota: Francesca Schiavone s-a calificat in semifinale
14 apr. 2017 Maria Sharapova raspunde criticilor aduse la adresa ei: Mi-am ispasit pedeapsa, de unde inversunarea asta impotriva mea?
14 apr. 2017 Jenson Button il va inlocui pe Fernando Alonso la Marele Premiu al Principatului Monaco
14 apr. 2017 Incepe o noua era la AC Milan: Li Yonghong a fost numit presedintele clubului
14 apr. 2017 ATP Marrakech: Mergea si Qureshi au ratat calificarea in finala probei de dublu
13 apr. 2017 VIDEO Bayern Munchen - Real Madrid 1-2/ Seara magica a lui Cristiano Ronaldo
13 apr. 2017 VIDEO Dortmund - AS Monaco 2-3/ Mbappe, inca o demonstratie pentru monegasci
13 apr. 2017 VIDEO Atletico Madrid - Leicester 1-0/ Antoine Griezmann a stabilit invingatoarea
13 apr. 2017 Florin Mergea s-a calificat in semifinalele probei de dublu de la Marrakech
13 apr. 2017 Europa League: Anderlecht vs Manchester United, capul de afis din sferturile de finala
13 apr. 2017 Paulo Dybala si-a prelungit contractul cu Juventus pana in 2022
13 apr. 2017 ​CM Snooker: Tabloul meciurilor - Mark Selby il infrunta pe Fergal O'Brien in primul tur
13 apr. 2017 OFICIAL: AC Milan, vandut chinezilor pentru suma de 740 de milioane de euro
11 apr. 2017 ​Champions League: Juventus vs Barcelona, Dortmund vs AS Monaco
10 apr. 2017 VIDEO PSG - Guingamp 4-0/ Parizienii s-au dezlantuit in repriza secunda
10 apr. 2017 CM Hochei: Romania - Spania 6-0/ Tricolorii au promovat in Divizia I
10 apr. 2017 Clasamentul WTA: Patricia Maria Tig a urcat pe locul 83, cea mai buna clasare din cariera - Halep se mentine pe 5
09 apr. 2017 ​VIDEO Malaga - Barcelona 2-0/ Catalanii au ratat sansa de a urca pe primul loc
09 apr. 2017 Marius Copil a abandonat in calificari la Marrakech
09 apr. 2017 VIDEO Razvan Marin a reusit primul sau gol pentru Standard Liege
09 apr. 2017 ​VIDEO Juventus - Chievo 2-0/ Dubla lui Gonzalo Higuain
09 apr. 2017 Cupa Davis: Australia a invins SUA (scor 3-2) si s-a calificat in semifinale
09 apr. 2017 ​Formula 1: Lewis Hamilton a castigat Marele Premiu al Chinei
09 apr. 2017 WTA Charleston: Daria Kasatkina va disputa prima finala din cariera intr-un turneu WTA
09 apr. 2017 VIDEO Victorii categorice pentru AC Milan si AS Roma; Inter, invinsa de Crotone
09 apr. 2017 Cupa Davis: Belgia - Italia 3-1/ Belgienii au acces in semifinale
09 apr. 2017 Liga 1, play-off: CFR Cluj - FC Viitorul 0-0
09 apr. 2017 Victoria Azarenka va reveni pe teren la sfarsitul lunii iulie, la turneul de la Stanford
09 apr. 2017 WTA Charleston: Daria Kasatkina a cucerit primul titlu WTA din cariera
09 apr. 2017 Liga 1, play-off: CS U Craiova - FCSB 0-1/ Gnohere, decisiv pentru ros-albastri
08 apr. 2017 ​CE Haltere: Romania a incheiat competitia cu 17 medalii
08 apr. 2017 CM Hochei: Romania, victorioasa in fata Australiei - Tricolorii sunt la un pas de promovarea in Divizia I
08 apr. 2017 VIDEO Lille - Nice 1-2/ Dubla lui Mario Balotelli - Oaspetii, la un punct in spatele liderului
08 apr. 2017 WTA Charleston: Caroline Wozniacki si Irina-Camelia Begu au fost eliminate din competitie (Rezultatele zilei)
08 apr. 2017 WTA Monterrey: Angelique Kerber s-a calificat in semifinale
08 apr. 2017 ​Formula 1: Lewis Hamilton, pole position in Marele Premiu al Chinei
08 apr. 2017 Fed Cup: Simona Halep isi doreste revansa in fata britanicei Johanna Konta
08 apr. 2017 Cupa Davis: Franta s-a impus in fata Marii Britanii si s-a calificat in semifinale
08 apr. 2017 VIDEO Real Madrid - Atletico Madrid 1-1/ Antoine Griezmann a adus egalarea pe final de meci
08 apr. 2017 ​Cupa Davis: Serbia, in semifinale dupa 3-0 cu Spania
08 apr. 2017 VIDEO Bayern Munchen - Dortmund 4-1/ Echipa lui Carlo Ancelotti, tot mai aproape de un nou titlu de campioana
08 apr. 2017 VIDEO Victorii pentru Chelsea, Liverpool si Manchester City
08 apr. 2017 Liga 1, play-out: CSM Poli Iasi - FC Botosani 2-1
04 apr. 2017 Johanna Konta s-a retras de la turneul de la Charleston
04 apr. 2017 VIDEO TOP 5 Intalniri de la Miami- Halep vs Konta, pe lista celor mai spectaculoase dispute
03 apr. 2017 Claudiu Niculescu este noul antrenor al echipei FC Voluntari
03 apr. 2017 Ciprian Deac va fi jucatorul echipei FCSB din sezonul viitor
03 apr. 2017 Un nou atac cibernetic al Fancy Bears: Federatia Internationala de Ateltism a fost victima hackerilor rusi