Diana Ene, HotNews

822 articole publicate pe HotNews 185 in mar. 2018
30 mar. 2018 ​VIDEO WTA Miami: Jelena Ostapenko, în finală - Parcursul de vis al americancei Danielle Collins a luat sfârșit
30 mar. 2018 CE Haltere: Răzvan Martin a obţinut o medalie de aur şi două de argint la categoria 77 kg
30 mar. 2018 ​VIDEO ATP Miami: Alexander Zverev și Pablo Carreno Busta, calificați în semifinale
30 mar. 2018 Fosta înotătoare Sandra Volker şi-a vândut medaliile olimpice pentru a-şi achita datoriile
30 mar. 2018 CSA Steaua vs Academia Rapid, derby-ul Ligii a IV-a, se va juca pe Arena Națională
30 mar. 2018 Liga 1: Programul meciurilor din etapa a treia de play-off și play-out
30 mar. 2018 Măsuri anti-doping luate de Federația Rusă de Fotbal: Fără ceaiuri exotice și carne provenită din China sau America de Sud
30 mar. 2018 VIDEO ​ATP Miami: Final de drum pentru Juan Martin del Potro - John Isner, în finală după o victorie în două seturi (scor 6-1, 7-6)
29 mar. 2018 ​VIDEO WTA Miami: Danielle Collins (93 WTA), în semifinale - Victorie în două seturi cu Venus Williams
29 mar. 2018 LeBron James a egalat recordul lui Michael Jordan - A înscris peste 10 puncte în 886 de meciuri consecutive
29 mar. 2018 VIDEO ATP Miami: Juan Martin del Potro este de neoprit - Argentinianul a ajuns la a 15-a victorie consecutivă (5-7, 7-6(1), 7-6(3) cu Milos Raonic)
29 mar. 2018 VIDEO Olandezul Kjeld Nuis, record de viteză pe gheață (93 km/h)
29 mar. 2018 ​CE Haltere: România a ajuns la 11 medalii la competiția de la Izvorani
29 mar. 2018 Handbal (m): Xavi Pascual (selecţionerul României), al optulea titlu consecutiv cu FC Barcelona
29 mar. 2018 Președintele echipei PAOK Salonic, interzis trei ani pe stadion după ce a intrat înarmat pe teren
29 mar. 2018 FIFA a publicat lista arbitrilor care vor participa la Cupa Mondială din Rusia
29 mar. 2018 Sloane Stephens, prima finalistă de la Miami - Revenire superbă în meciul cu Victoria Azarenka (scor 3-6, 6-2, 6-1)
28 mar. 2018 ​VIDEO Argentina, umilită de Spania într-o partidă amicală - Ibericii au dat recital pe "Wanda Metropolitano" (scor 6-1)
28 mar. 2018 VIDEO Germania - Brazilia 0-1/ Revanșa amicală - Gabriel Jesus a decis învingătoarea
28 mar. 2018 VIDEO Anglia - Italia 1-1/ Italienii au egalat din penalty pe final de meci
28 mar. 2018 Cosmin Olăroiu, noul antrenor al echipei Jiangsu Suning - Îl înlocuiește pe Fabio Capello
28 mar. 2018 Selecționerul Suediei, nemulțumit de prestația lui Colţescu (arbitrul de rezervă): "A strigat fault împotriva noastră timp de 90 de minute"
28 mar. 2018 Încă un episod jenant pentru țara noastră: "Pare că toate oile din România au păscut pe gazonul din Craiova" - Sport Bladet
27 mar. 2018 România vs Suedia (de la ora 21:30)/ Amicalul de gală de pe "Ion Oblemenco"
27 mar. 2018 VIDEO Partidă amicală: Portugalia, învinsă fără drept de apel de Olanda (scor 3-0)
27 mar. 2018 Rugby Europe a amânat decizia în cazul meciului Belgia - Spania
27 mar. 2018 România U19 - Ucraina U19 (de la ora 19:00)/ Meciul decisiv pentru calificarea la Campionatul European
27 mar. 2018 Rafael Nadal revine pe teren săptămâna viitoare - Spaniolul va juca în Cupa Davis
27 mar. 2018 UEFA schimbă regulile în cupele europene: Va fi permisă a patra schimbare la meciurile din fazele eliminatorii ajunse în prelungiri
27 mar. 2018 Live Text România - Suedia (de la ora 21:30)/ Echipele de start
26 mar. 2018 ​VIDEO WTA Miami: Elina Svitolina, Jelena Ostapenko și Petra Kvitova continuă competiția americană
26 mar. 2018 Barcelona, pregătită să îl transfere pe Antoine Griezmann - Negocierile cu Atletico vor avea loc în următoarele zile
26 mar. 2018 România vs Suedia: Starea gazonului, motiv de îngrijorare pentru Cosmin Contra - "Pe ei îi avantajează. Trebuie să ne adaptăm, să alergăm mai mult"
26 mar. 2018 ​Miami Open: Horia Tecău şi Jean-Julien Rojer, eliminaţi în optimi
25 mar. 2018 ​WTA Miami: Monica Niculescu a abandonat în turul al treilea, în decisivul meciului cu Sloane Stephens
25 mar. 2018 VIDEO Surpriză de proporții la Miami: Roger Federer, eliminat în turul doi de locul 175 ATP - Nadal redevine lider mondial
25 mar. 2018 Lynn Howells, despre delegarea arbitrului român la meciul Blegia - Spania: "Îl cunosc pe Vlad foarte bine şi aş fi surprins dacă ar fi fost influenţat de ceva"
25 mar. 2018 VIDEO WTA Miami: Garbine Muguruza și Angelique Kerber, în optimile competiției americane (Rezultate complete)
25 mar. 2018 Formula 1: Sebastian Vettel a câștigat Marele Premiu al Australiei; Hamilton, pe locul doi
25 mar. 2018 Nicolae Tilihoi, fost component al Craiovei Maxima şi al naţionalei României, a murit la 61 de ani
25 mar. 2018 WTA Miami: Simona Halep și Irina-Camelia Begu vor evolua luni la dublu, după ora 02:00
25 mar. 2018 Handbal (f): Naţionala de tineret României, calificată la CM 2018 cu victorii pe linie
25 mar. 2018 ​Liga 2: FC Hermannstadt, la egalitate de puncte cu liderul Dunărea Călărași - Rezultatele etapei
25 mar. 2018 Croaţia: Un jucător al echipei NK Marsonia a murit pe teren după ce a fost lovit puternic cu mingea în piept
25 mar. 2018 Aurelian Chiţu (FC Viitorul) a fost transferat în Coreea de Sud
25 mar. 2018 Preliminarii CE 2018, Handbal (f): România, victorie importantă cu Rusia (scor 26-25) - Echipa lui Ambros Martin este liderul grupei
25 mar. 2018 ​WTA Miami: Venus Williams, în optimi după un meci maraton - Kiki Bertens a ratat trei mingi de meci
24 mar. 2018 ​WTA Miami: Monica Niculescu, eliminată în primul tur al probei de dublu
24 mar. 2018 Miami Open: Partida Simona Halep vs Agnieszka Radwanska se va disputa sâmbătă, după ora 19:00
24 mar. 2018 VIDEO WTA Miami: Surpriză uriașă la Miami - Caroline Wozniacki, eliminată în turul doi după ce a câștigat primul set cu 6-0
24 mar. 2018 VIDEO ATP Miami: Novak Djokovic nu se regăsește - Sârbul a fost învins în turul doi de Benoit Paire (3-6, 4-6)
24 mar. 2018 Formula 1: Lewis Hamilton, pole position în Marele Premiu al Australiei
24 mar. 2018 Partidă amicală: Israel vs România (de la ora 20:00)/ Primul test al "tricolorilor" în 2018
24 mar. 2018 VIDEO Meci spectacol între Franța și Columbia, scor 2-3 – Sud-americanii au revenit de la 0-2
24 mar. 2018 Cupa României: Programul meciurilor din prima manșă a semifinalelor
24 mar. 2018 Patinaj artistic: Americanul Nathan Chen (18 ani), noul campion mondial
24 mar. 2018 David de Gea, Ter Stegen și Reina, nemulțumiți de mingea oficială a CM 2018: "Vom avea mari probleme. Ar trebui să o schimbe, încă e timp"
24 mar. 2018 Handbal (f): Naţionala de tineret României s-a calificat la Campionatul Mondial din 2018
24 mar. 2018 ​LiveText Simona Halep vs Agnieszka Radwanska (după ora 19:00)
24 mar. 2018 WTA Miami: Raluca Olaru și Olga Savciuk, învinse în prima rundă a probei de dublu
24 mar. 2018 Partidă amicală: Israel - România 1-2/ Stanciu şi Ţucudean au adus victoria "tricolorilor"
24 mar. 2018 România U19 - Suedia U19, scor 2-1/ La un singur punct distanță de EURO
24 mar. 2018 Miami Open: Marius Copil, eliminat în turul doi de Karen Khachanov
24 mar. 2018 Halep, după înfrângerea de Miami: "Poate că nu sunt pregătită suficient de bine ca să joc la nivelul acesta"
22 mar. 2018 ​PREZENTARE Formula 1, <datoare vanduta> la capitolul spectacol - Ce schimbari aduce noul sezon, plus o poate cineva opri pe Mercedes?
21 mar. 2018 ​WTA Miami: Irina Begu si Monica Niculescu vor evolua miercuri
20 mar. 2018 FR Rugby cere sanctionarea drastica a jucatorilor spanioli care au incercat sa-l agreseze pe arbitrul meciului cu Belgia
20 mar. 2018 WTA Miami: Mihaela Buzarnescu debuteaza marti la competitia americana
20 mar. 2018 Directorul turneului de la Miami, dupa ce s-a stabilit ca Serena Williams va juca in primul tur cu Osaka: "Regulile ar trebui sa o ajute sa beneficieze de o tragere la sorti mai usoara"
20 mar. 2018 Rugby Europe dupa scandalul produs la meciul Belgia vs Spania: "Arbitrul roman a fost delegat inaintea turneului. Prestatia sa va fi analizata"
19 mar. 2018 ​VIDEO Real Madrid - Girona 6-3/ Seara lui Cristiano Ronaldo - Portughezul a inscris de patru ori
19 mar. 2018 VIDEO Napoli - Genoa 1-0/ Gazdele s-au apropiat la doua puncte de lider
19 mar. 2018 VIDEO Chelsea, calificare cu emotii in semifinalele Cupei Angliei (2-1 dupa prelungiri cu Leicester)
19 mar. 2018 VIDEO Marseille - Lyon 2-3/ Depay a adus victoria in minutul 90
19 mar. 2018 Medicul echipei nationale de fotbal a Rusiei, despre dopaj: "Campionatul rus este cel mai curat din lume"
18 mar. 2018 ​Live Text CFR Cluj vs FCSB (de la ora 20:45)/ Echipele de start
18 mar. 2018 ​Live Text CFR Cluj vs FCSB 1-0 (Rep II)/ 38' Culio a deschis scorul din penalty
17 mar. 2018 Romanian Snooker Masters: Judd Trump si John Higgins, eliminati in sferturi
17 mar. 2018 VIDEO AS Monaco - Lille 2-1/ Campioana si-a consolidat locul doi in Ligue 1
17 mar. 2018 VIDEO Cum a invins-o Kasatkina pe Venus Williams - Victorie dupa aproape trei ore de joc
17 mar. 2018 Explicatia Simonei Halep dupa infrangerea cu Naomi Osaka: "Nu am fost pregatita si am jucat gresit. Nu am simtit mingea deloc"
17 mar. 2018 VIDEO WTA: Simona Halep a reusit cea mai frumoasa lovitura a zilei la Indian Wells
16 mar. 2018 ​Indian Wells: Simona Halep vs Naomi Osaka se va juca sambata, dupa ora 05:30
16 mar. 2018 VIDEO Indian Wells: Angelique Kerber, fara replica in fata Dariei Kasatkina (scor 0-6, 2-6)
16 mar. 2018 Europa League: Lyon, AC Milan si Borussia Dortmund, eliminate in optimi - Rezultatele complete ale serii
16 mar. 2018 VIDEO Romanian Snooker Masters: Judd Trump, in sferturi dupa o victorie obtinuta in 37 de minute - Mark Allen, invins de Kyren Wilson
16 mar. 2018 VIDEO Germanul Tommy Haas si-a anuntat oficial retragerea din tenisul profesionist
16 mar. 2018 Jocurile Paralimpice 2018: Snowboard - Mihaita Papara, locul 11 la banked slalom
16 mar. 2018 VIDEO Roger Federer, in semifinale de la Indian Wells (7-5, 6-1 cu Hyeong Chung) - Elvetianul si-a egalat cel mai bun start de sezon din cariera
16 mar. 2018 VIDEO Momente emotionante la finalul maratonului 6633 Arctic Ultra - Cum a fost asteptat Tiberiu Useriu
16 mar. 2018 Live Text Tragerea la sorti a sferturilor de finala din Champions League (de la ora 13:00)
16 mar. 2018 Europa League: Atletico Madrid vs Sporting, capul de afis din sferturile de finala - Programul complet al meciurilor
16 mar. 2018 Presa: Acord de principiu intre Real Madrid si Robert Lewandowski, golgheterul lui Bayern Munchen
16 mar. 2018 Romanian Snooker Masters: Ali Carter si Stuart Bingham, in semifinalele competitiei
15 mar. 2018 ​Indian Wells: Naomi Osaka, adversara Simonei Halep in semifinale
15 mar. 2018 Europa League: Joi se vor afla echipele din sferturile de finala - Programul complet al serii
15 mar. 2018 VIDEO Barcelona - Chelsea 3-0/ Messi, eroul calificarii in sferturile Champions League
15 mar. 2018 Serena Williams si Victoria Azarenka au primit wild-card pentru turneul de la Miami
15 mar. 2018 CE Handbal 2018, preliminarii: Ambros Martin a anuntat lotul Romaniei pentru dubla cu Rusia
15 mar. 2018 VIDEO Roger Federer isi continua marsul catre al saselea titlu la Indian Wells (7-5, 6-4 cu Jeremy Chardy)
15 mar. 2018 VIDEO Simona Halep, lovitura zilei la Indian Wells
15 mar. 2018 Handbal (f): Isabelle Gullden nu va mai juca la CSM Bucuresti in sezonul urmator
15 mar. 2018 Clasamentul FIFA: Romania se mentine pe locul 36
15 mar. 2018 VIDEO Schi alpin: Tina Weirather a castigat pentru a doua oara consecutiv Globul de Cristal la slalom super-urias
15 mar. 2018 Selectionerul Suediei a anuntat lotul pentru partida amicala cu Romania
15 mar. 2018 Romanian Snooker Masters: John Higgins, in sferturile competitiei de la Bucuresti - Barry Hawkins, eliminat
14 mar. 2018 ​Champions League: Barcelona vs Chelsea/ Duelul decisiv de pe "Camp Nou"
14 mar. 2018 VIDEO Manchester United, eliminata in optimi (1-2 cu Sevilla) - Mourinho: "Nu trebuie sa facem o drama din asta. Evolutia echipei mi s-a parut acceptabila"
14 mar. 2018 Rugby: Romania se mentine pe locul 17 in lume; Irlanda a urcat pe pozitia a doua
14 mar. 2018 Cupa Romaniei, semifinale: CS U Craiova vs FC Botosani si FC Hermannstadt vs Gaz Metan Medias
14 mar. 2018 ​Schi alpin: Sofia Goggia a castigat Globul de Cristal la coborare - Lindsey Vonn a obtinut a 82-a victorie in Cupa Mondiala
13 mar. 2018 ​Champions League: Manchester United vs Sevilla/ Lupta continua pe "Old Trafford" de la 0-0
13 mar. 2018 VIDEO Stoke - Manchester City 0-2/ "Dubla" lui David Silva - "Cetatenii", inca un pas spre titlu
13 mar. 2018 FedCup: S-au pus in vanzare biletele pentru meciul Romania vs Elvetia, de la Cluj-Napoca
13 mar. 2018 Patronul echipei PAOK a explicat reactia sa de la meciul cu AEK: "Nu am amenintat pe nimeni. Voi continua sa lupt pentru un fotbal corect"
12 mar. 2018 ​VIDEO Continua surprizele la Indian Wells: Ostapenko, Kvitova si Mladenovic au parasit competitia in turul al treilea
12 mar. 2018 VIDEO Indian Wells: Novak Djokovic, invins la debut de locul 109 ATP (Rezultatele complete ale zilei)
12 mar. 2018 VIDEO Inter - Napoli 0-0/ Oaspetii au pierdut primul loc in Serie A
12 mar. 2018 VIDEOIndian Wells: Grigor Dimitrov, favoritul numarul 3, eliminat de Fernando Verdasco in turul doi (Rezultate complete)
12 mar. 2018 VIDEO Haos total la finalul derby-ului PAOK - AEK: Presedintele echipei antrenate de Razvan Lucescu a intrat pe teren cu un pistol
12 mar. 2018 Veste buna pentru echipa lui Razvan Lucescu: Penalizarea dictata impotriva lui PAOK Salonic a fost anulata
12 mar. 2018 New York Times: Eugenie Bouchard, parasita de sponsori dupa evolutiile slabe din ultima perioada
12 mar. 2018 Jocurile Paralimpice 2018: Mihaita Papara, locul 11 in proba de snowboardcross
12 mar. 2018 Campionatul Greciei, suspendat dupa incidentele de la PAOK - AEK Atena
11 mar. 2018 Indian Wells: Irina Begu a parasit competitia in turul al doilea
11 mar. 2018 ​Indian Wells: Simona Halep va juca in noaptea de duminica spre luni (dupa ora 00:00)
11 mar. 2018 VIDEO Malaga - Barcelona 0-2/ Gol superb reusit de Coutinho - Catalanii au ajuns la 35 de partide fara infrangere in La Liga
11 mar. 2018 VIDEO Serena Williams isi continua parcursul la Indian Wells - Duel cu Venus in turul trei
11 mar. 2018 VIDEO Bataie generala dupa meciul Lille vs Montpellier: Suporterii gazdelor au invadat terenul si si-au lovit favoritii
11 mar. 2018 OFICIAL: Barcelona si Gremio s-au inteles pentru transferul lui Arthur - Catalanii vor plati 30 de milioane de euro
11 mar. 2018 VIDEO Schi alpin: Kjetil Jansrud, invingator in proba de slalom super-urias de la Kvitfjell - Norvegianul si-a asigurat micul glob de cristal
11 mar. 2018 VIDEO Momente emotionante pe "Artemio Franchi" - Omagiu impresionant adus lui Davide Astori, la partida Fiorentina vs Benevento
11 mar. 2018 Rugby Europe Championship: Spania - Germania 84-10/ Spania, la un pas de de calificarea la CM 2019
11 mar. 2018 Cupa EHF (f): HC Zalau a ratat calificarea in semifinalele competitiei - Kastamonu Belediyesi, adversara echipei SCM Craiova
11 mar. 2018 VIDEO Ciro Immobile, executie de senzatie in prelungirile meciului de la Cagliari
11 mar. 2018 Liga Campionilor: Metz, adversara echipei CSM Bucuresti in sferturile competitiei
11 mar. 2018 Indian Wells: Horia Tecau si Jean-Julien Rojer, in turul doi al probei de dublu
11 mar. 2018 Liga 1, play-off: FCSB - Viitorul 2-1/ Budescu si Momcilovic readuc echipa lui Dica pe locul doi
10 mar. 2018 ​Indian Wells: Caroline Dolehide (165 WTA), adversara Simonei Halep in turul trei - A invins-o pe Dominika Cibulkova
10 mar. 2018 Indian Wells: Mihaela Buzarnescu si Alize Cornet, eliminate in primul tur al probei de dublu
10 mar. 2018 Indian Wells: Surpriza uriasa - Garbine Muguruza, invinsa in turul doi de locul 100 WTA
10 mar. 2018 ​Indian Wells: Partida Sorana Cirstea vs Venus Williams se va disputa sambata, dupa ora 22:30
10 mar. 2018 ​Liga 2: Dunarea Calarasi, victorie cu CS Afumati (scor 2-1); Chindia Targoviste, egalata in prelungiri de Foresta Suceava
10 mar. 2018 Rugby Europe Championship: Romania - Belgia 62-12
10 mar. 2018 Cupa EHF: Lada Togliatti - SCM Craiova 23-26/ SCM Craiova, calificare entuziasmanta in semifinalele competitiei
10 mar. 2018 VIDEO Eibar - Real Madrid 1-2/ "Dubla" lui Ronaldo - Victorie cu emotii pentru madrileni
10 mar. 2018 Liga Campionilor: Rostov Don - CSM Bucuresti 25-24/ Campioana Romaniei incheie grupa principala pe locul 3
10 mar. 2018 VIDEO Manchester United, victorie cu Liverpool (scor 2-1) - Rashford, decisiv pentru echipa lui Mourinho
10 mar. 2018 Rugby: Staff-ul tehnic al echipei nationale a Romaniei a demisionat - Lynn Howells: "Nu a fost o decizie usor de luat"
10 mar. 2018 VIDEO PSG - Metz 5-0/ Recital de goluri pe "Parc des Princes"
10 mar. 2018 Live Text Sorana Cirstea vs Venus Williams (dupa ora 22:30)
10 mar. 2018 Liga 1, play-off: CS U Craiova - Astra Giurgiu 1-0/ Mitrita a adus victoria in minutul 81
07 mar. 2018 ​Champions League: Tottenham vs Juventus, meciul serii
07 mar. 2018 Presedintele PSG, dezamagit dupa eliminarea din Champions League: "Toata lumea este foarte nervoasa. Vom vedea ce e de facut"
07 mar. 2018 ​CE Polo 2018: Romania, in grupa cu Rusia, Serbia si Slovacia
06 mar. 2018 ​Champions League: PSG vs Real Madrid, duelul decisiv pentru sferturi - Vor reusi parizienii sa elimine campioana Europei?
06 mar. 2018 ​VIDEO Crystal Palace - Manchester United 2-3/ Revenire spectaculoasa pentru echipa lui Mourinho, dupa ce a fost condusa cu 2-0
06 mar. 2018 Serena Williams, inainte de revenirea in circuitul WTA: "Poate ca nu sunt inca la nivelul cel mai bun, dar trebuie sa incep de undeva"
05 mar. 2018 ​VIDEO ATP Sao Paulo: Fabio Fognini, castigatorul competitiei - Italianul i-a dedicat victoria lui Davide Astori
05 mar. 2018 VIDEO Marseille - Nantes 1-1/ Gazdele au egalat in prelungiri - Tatarusanu: "Este scandalos ca nu s-a tinut un moment de reculegere in memoria lui Astori
05 mar. 2018 CM 2018: Jose Mourinho, analist pentru postul public rus RT
02 mar. 2018 ​Atletism, CM indoor: Genzebe Dibaba a castigat aurul la proba de 3.000 m; Claudia Bobocea, locul 13
02 mar. 2018 VIDEO Las Palmas - Barcelona 1-1/ Pas gresit pentru catalani inaintea derby-ului cu Atletico Madrid
02 mar. 2018 Marius Copil, in sferturile turneului challenger de la Indian Wells
02 mar. 2018 VIDEO Arsenal - Manchester City 0-3/ "Cetatenii" isi continua drumul spre titlu - Victorie superba pe "Emirates"
02 mar. 2018 VIDEO Cupa Frantei: Olympique Lyon, eliminata in sferturi de Caen (scor 1-0)
02 mar. 2018 VIDEO Moment de magie marca LeBron James: Actiune superba a starului de la Cleveland Cavaliers
02 mar. 2018 Inot: Un australian in varsta de 99 de ani a stabilit un nou record mondial la categoria sa de varsta
02 mar. 2018 Novak Djokovic, despre schimbarea formatului Cupei Davis: "Nu sunt in afacere cu Pique, nu am niciun beneficiu"
02 mar. 2018 Rugby: Selectionerul Romaniei isi doreste o victorie cu bonus ofensiv in fata Rusiei/ "Trebuie sa obtinem victoria si sa ne urmam drumul de calificare la CM "
02 mar. 2018 MTS, obligat sa emita avizul de modificare a statutului FRF - Candidatura lui Ionut Lupescu nu va fi afectata
02 mar. 2018 Jose Mourinho, despre Zlatan Ibrahimovic: "Cred ca este ultimul sau sezon la Manchester United"
02 mar. 2018 ATP Dubai: Tecau si Rojer s-au calificat pentru al doilea an consecutiv in finala probei de dublu
02 mar. 2018 Vlad Chiriches si-a prelungit contractul cu Napoli
01 mar. 2018 ​WTA Acapulco: Irina Begu, eliminata in optimile competitiei din Mexic
01 mar. 2018 PSG: Neymar va fi operat la sfarsitul acestei saptamani
01 mar. 2018 VIDEO Juventus si AC Milan se vor intalni in finala Cupei Italiei
01 mar. 2018 VIDEO PSG - Marseille 3-0/ De neoprit - Parizienii s-au calificat in semifinalele Cupei Frantei
01 mar. 2018 VIDEO Atletico Madrid - Leganes 4-0/ "Poker" pentru Griezmann - Atletico s-a apropiat la patru puncte de lider
01 mar. 2018 Volei (f): Alba Blaj va gazdui Turneul Final Four al Ligii Campionilor si este calificata direct in semifinale
01 mar. 2018 Presedintele PSG, increzator ca formatia sa se va califica in sferturile Champions League: "Avem o echipa capabila sa o invinga pe Real Madrid"
01 mar. 2018 Cupa Romaniei: FC Hermannstadt - FCSB 3-0/ Dezastru pentru echipa lui Dica - Sibienii s-au calificat in semifinalele competitiei