Gigi Stancu, Click

1310 articole publicate pe Click 51 in sept. 2016
30 sept. 2016 Trei pe un loc la Steaua
29 sept. 2016 Seară neagră pentru Moţi în Liga Campionilor. A ratat penalty cu PSG
29 sept. 2016 Au venit pe cai mari, dar s-au stins repede!
29 sept. 2016 Asta e cea mai tare echipă din Star Manager! Tu cât de inspirat ai fost?
27 sept. 2016 Vin şeicii peste Moţi şi Keşeru
27 sept. 2016 Ponturi la Star Manager! Ei ar putea să puncteze foarte bine în această etapă
26 sept. 2016 Schimbaţi-vă indisponibilii la Star Manager! 6 absenţe de marcă în această etapă
26 sept. 2016 Steaua este avantajată, dar tot Reghe plânge
26 sept. 2016 Urmașul lui Moroșanu se bate la Iași cu cel mai tatuat luptător din lume
26 sept. 2016 Cine marchează cu Villarreal?
23 sept. 2016 Steliştii se masacrează între ei după ce i-a bătut CFR acasă pentru prima dată în 68 de ani
23 sept. 2016 Raţ, la naţională din milă?
23 sept. 2016 Budescu l-a înjurat pe Şumudică, iar acesta a zis merci! "Eu i-am făcut-o lui Lucescu!"
23 sept. 2016 «Budescu m-a înjurat pe mine, iar eu pe Lucescu!»
23 sept. 2016 CFR a aruncat Steaua în aer
23 sept. 2016 Jenant! Rapidiştii, la un pas să fie muşcaţi de un câine la liga a V-a
23 sept. 2016 Mourinho îl ameninţă pe Wenger: "Dacă îl prind în afara terenului îi sparg faţa!"
19 sept. 2016 Cociş e zeu în SUA
17 sept. 2016 Marica, ultimul abandon prematur
16 sept. 2016 Claude Makelele: «Ce petreceri trăgeam cu Mutu la Chelsea!»
16 sept. 2016 Hoban, victoria carierei la Milano
15 sept. 2016 Alte nume mari au căzut victime hackerilor ruşi. Frome şi Kvitova, pe lista dopaţilor
15 sept. 2016 Gigantul Red Bull vrea să preia o echipă din România. Rapid şi CFR, favorite
15 sept. 2016 Phelps şi Verdasco au făcut sport cu ADHD fără droguri. Biles n-a putut
15 sept. 2016 Cea mai tare coregrafie, cea mai cruntă bătaie. Legia - Dortmund, 0-6, în UCL
15 sept. 2016 Să nu fluieraţi că se aude ecoul! Astra - Austria Viena pe o Arenă Naţională goală
15 sept. 2016 Steaua joacă la Ankara pe un stadion aurit. Kitsch mai mare nu găseşti
14 sept. 2016 ŞOC în SUA. Biles, campioană olimpică la Rio, recunoaşte că ia medicamente
14 sept. 2016 Un român, martor la "măcelul" din Barcelona
14 sept. 2016 Marica, aproape de retragere la 30 de ani. "Vreau să-mi regăsesc motivaţia!"
14 sept. 2016 Show în grupele Ligii! Barcelona - Celtic, 7-0. Haţegan a arbitrat meciul
13 sept. 2016 Azi începe Liga Campionilor! Antrenează-i şi tu pe cei mai buni în Star Manager!
08 sept. 2016 Gigi, iar îţi fură cineva titlul?
08 sept. 2016 De la centrala telefonică, star la Manchester
06 sept. 2016 A luat 3.000.000 € pentru 19 meciuri
05 sept. 2016 Steaua, ia-ţi gândul de la "Bizon"! Gnohere rămâne la Dinamo până în 2017
04 sept. 2016 Ce dramă! România - Muntenegru, 1-1. Stanciu a ratat un penalty în minutul 90+6
04 sept. 2016 LIVE TEXT România - Muntenegru! 0-0 la pauză. 1-1 la ocazii imense de gol
04 sept. 2016 LIVE TEXT România - Muntenegru! Daum a revoluţionat naţionala noastră
04 sept. 2016 Daum, norocos la debuturi
04 sept. 2016 LIVE TEXT România - Muntenegru! E 1-1 la ocazii imense de gol
04 sept. 2016 LIVE TEXT România - Muntenegru! Ocazie mare pentru oaspeti
04 sept. 2016 LIVE TEXT România - Muntenegru! Daum a revoluţionat naţionala
04 sept. 2016 LIVE TEXT România - Muntenegru, 0-0. 1-1 la ocazii imense de gol
03 sept. 2016 Daum schimbă echipa din temelii
02 sept. 2016 Fără "arabul" Grigore nu se poate!
02 sept. 2016 Doliu în gimnastică! A murit fostul preşedinte, Nicolae Vieru
02 sept. 2016 Voluntari devine Rapid 2
02 sept. 2016 Niculescu, dezmembrată de Wozniacki. Fără set în faţa danezei după 7 meciuri