2009
2008

Ionuţ Coman, Gazeta Sporturilor

699 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 18 in iul. 2016
31 iul. 2016 Hagi a făcut show la conferința de presă de dinaintea meciului cu vicecampioana: "Dacă mă reapuc de fotbal, îi fac de rușine" :D
29 iul. 2016 Viitorul coriGent » Stop joc pentru băieții lui Hagi, bătuți cu 5-0 la primul meci european
28 iul. 2016 Debutul dezastruos al Viitorului în cupele europene nu-l descurajează pe Hagi: "Am încercat să jucăm fotbal, scorul nu este prea dur"
28 iul. 2016 Corespondență din Belgia » Hagi, spații largi în ziarele din Gent: "Maradona din Carpați a venit în Belgia!"
28 iul. 2016 Baza pe veterani » "Regele" a discutat ieri minute în șir cu "experimentații" lotului, Brandan și Filip
28 iul. 2016 Corespondenţă de la Gent » Un om important al lui Hagi a declarat forfait. Cine îl va înlocui, probabil, în echipă
28 iul. 2016 Corespondență din Belgia » Hagi, spații largi în ziarele din Gent: "Fotbalul e viața mea!"
27 iul. 2016 GALERIE FOTO Corespondență din Gent » Cum arată orașul care a primit Viitorul și ce jucător al lui Hagi a jucat într-un City - Juventus
27 iul. 2016 Corespondență de la Gent » Hagi, planuri mari înaintea meciului cu Gent: "Avem încredere că putem marca multe goluri"
27 iul. 2016 "Ironman" Florea » Fostul înotător a participat la concursul de triathlon extrem de la Zürich, încheind cursa după 11 ore, un minut și 44 de secunde
24 iul. 2016 Direct spre titlu » HC Dobrogea Sud vrea să devină campioană la primul sezon în Liga Națională
20 iul. 2016 Puși pe surprize » Adrian Crișan și Ovidiu Ionescu vor să ajungă în sferturi la concursul individual de la Rio
19 iul. 2016 FOTO Noi toți suntem Team România » Ziua care a schimbat istoria. Cum a cucerit Răzvan Florea singura medalie olimpică din înotul masculin românesc
13 iul. 2016 Șapte pentru Rio! România va avea o reprezentare numeroasă la tenis de masă la JO 2016
13 iul. 2016 Totul pentru medalie » Eliza Samara speră să urce pe podiumul olimpic: ”E un vis care se poate împlini”
10 iul. 2016 GALERIE FOTO Miss la centru » Ea e cea mai sexy arbitră din România
10 iul. 2016 GALERIE FOTO Miss la centru » Ea e superba brunetă care visează să arbitreze în Liga 1!
04 iul. 2016 Fără aur, doar argint! România nu a reușit să câștige în finala cu Spania, scor 14-20