Leila Bolat, Pro Sport

977 articole publicate pe Pro Sport 39 in mai 2013
31 mai 2013 AS Monaco a anunţat că l-a achiziţionat pe Radamel Falcao
31 mai 2013 Perechea Cîrstea/Morita a învins cuplul Halep/Rus în primul tur la Roland Garros
31 mai 2013 Florentino Perez candidează pentru un nou mandat la conducerea clubului Real Madrid
31 mai 2013 Ramona Farcău, noua jucătoare a echipei Dunărea Brăila
31 mai 2013 Perez candidează pentru un nou mandat la conducerea Realului
30 mai 2013 Cel mai emoţionant moment al zilei! Abidal s-a despărţit de Barça: "Eu am vrut să rămân"
19 mai 2013 Tecău şi Mirnîi, învinşi de fraţii Bryan în semifinale
19 mai 2013 Tecău şi Mirnîi au fost învinşi de fraţii Bryan în semifinale la Roma
19 mai 2013 Victoria Azarenka - Serena Williams, finala turneului de la Roma
19 mai 2013 Remiză pentru Şahtior Doneţk în campionatul Ucrainei, scor 3-3 cu Metalurg Zaporoje
19 mai 2013 Gael Clichy şi-a prelungit contractul cu Manchester City
18 mai 2013 Angela Moroşanu, locul 2 în proba de 400 m garduri, la etapa de Diamond League de la Shanghai
18 mai 2013 Finală Nadal - Federer, la turneul de la Roma
18 mai 2013 Fostul baschetbalist Predrag Danilovici, înjunghiat la Belgrad
17 mai 2013 Maria Şarapova s-a retras de la turneul de la Roma, înaintea sferturilor de finală
17 mai 2013 Relaxare totală pentru Ferguson: "A fost pentru prima dată în viaţa mea când am dormit 10 ore"
17 mai 2013 Bradley Wiggins şi Ryder Hesjedal s-au retras din Turul Italiei
16 mai 2013 Cassano a suferit o fractură la mâna dreaptă în timpul unui antrenament
16 mai 2013 Perechea Niculescu/Cibulkova s-a calificat în sferturi la Roma
16 mai 2013 Câţiva englezi au crezut că ultimul meci al lui 'Becks' e cu Leyton Orient, nu cu Lorient
16 mai 2013 Câţiva fani au crezut că ultimul meci al lui 'Becks' e cu Leyton Orient, nu cu Lorient
12 mai 2013 SUPER PARTY în Munchen, pentru Bayern! FOTO Cum au sărbătorit bavarezii titlul 23 din istoria clubului
12 mai 2013 Rafael Nadal a câştigat pentru a treia oară turneul de la Madrid
12 mai 2013 Caz fără precedent: FIFA permite unui fotbalist să joace cu proteză
11 mai 2013 Nico Rosberg în pole position la Marele Premiu al Spaniei! Massa, penalizat cu trei locuri
11 mai 2013 Nico Rosberg în pole position la Marele Premiu al Spaniei
10 mai 2013 Moyes: "Nu mă gândeam că o să plec de la Everton, făceam planurile pentru sezonul viitor"
10 mai 2013 S-a decis soarta lui Lobonţ la Roma: 'Va avea loc o întâlnire'. Anunţul italienilor:
09 mai 2013 Manchester United: Rooney nu este de vânzare
09 mai 2013 AZ Alkmaar a câştigat pentru a patra oară Cupa Olandei, după ce a învins, scor 2-1, pe PSV
07 mai 2013 Promotorul lui Jean Pascal confirmă: "Meciul cu Bute va fi amânat"
07 mai 2013 Căpitanul echipei Hacken a jucat câteva minute fără să îşi dea seama că avea o fractură de peroneu!
05 mai 2013 Floyd Mayweather şi-a apărat titlul WBC, în primul meci de după eliberarea din închisoare
05 mai 2013 Vladimir Klitschko s-a impus prin KO tehnic în repriza a şasea! Ucraineanul şi-a păstrat titlurile WBA-IBF-WBO la categoria grea VIDEO
05 mai 2013 Înfrângere pentru Standard Liege în play-off-ul campionatului Belgiei
03 mai 2013 Bute, favorit cu Pascal: "Cred că îl va "termina"!
03 mai 2013 Umilinţa Barcelonei din meciul cu Bayern schimbă regulile în fotbal! Ce a decis azi Platini:
03 mai 2013 Dramă în tenis: preşedintele ATP, Brad Drewett, a încetat din viaţă
02 mai 2013 Jean Pascal: "Bute este un Tiger Woods al boxului"