30 iul. 2014 Pe cine dă Gâlcă vina după Aktobe - Steaua 2-2
30 iul. 2014 Sclavi în cea mai bogată ţără din lume: plătiţi 50 de cenţi pe oră pentru a construi visul din 2022
30 iul. 2014 Sclavi într-una din cele mai bogate ţări din lume: plătiţi 50 de cenţi pe oră pentru a construi visul din 2022
29 iul. 2014 Tatăl adoptiv al lui Carlos Tevez, răscumpărat de fiul său după ce a fost răpit în Argentina
28 iul. 2014 România a câştigat turneul masculin de baschet de la Sibiu
28 iul. 2014 Bastian Schweinsteiger îşi cere scuze după ce a insultat Borussia Dortmund
28 iul. 2014 S-a dat noul clasament WTA. Pe ce loc se află Simona Halep şi SURPRIZA Raluca Olaru
28 iul. 2014 Simona Halep se menţine pe locul 3 WTA, Raluca Olaru a urcat 14 poziţii la dublu
27 iul. 2014 Rezultatele partidelor disputate vineri şi sâmbătă, în Liga I
27 iul. 2014 Shakira şi Pique vor fi din nou părinţi
26 iul. 2014 Rezultatele înregistrate ieri seară în Liga I şi programul meciurilor care urmează
26 iul. 2014 Pe cine va întâlni Steaua în turul trei preliminar al Ligii Campionilor. Meciul se va juca miercuri
26 iul. 2014 Planurile lui Valerii Moraru la Rapid
25 iul. 2014 Un fost mare jucător de la Chelsea revine la clubul englez
22 iul. 2014 Brazilia aduce înapoi un fost selecţioner pentru a prelua echipa
22 iul. 2014 Probleme şi pentru Metalist Harkov: Trei jucători argentinieni nu vor să mai revină în Ucraina
21 iul. 2014 O legendă a naţionalei Angliei şi-a anunţat retragerea
20 iul. 2014 Mai mulţi rugbişti ai echipei franceze Clermont, atacaţi cu săbii şi cuţite
20 iul. 2014 Probleme mari pentru Mircea Lucescu: şase jucători ai echipei Şahtior Doneţk au refuzat să revină în Ucraina
18 iul. 2014 Tiberiu Dolniceanu a ratat calificarea în finală şi rămâne cu medalia de bronz la CM de scrimă
16 iul. 2014 Stromsgodset - STEAUA 0-1. Ce a declarat Gâlcă după victoria din Norvegia
16 iul. 2014 Rezultate meciurilor disputate aseară în Liga Campionilor
15 iul. 2014 Stromsgodset - STEAUA LIVE miercuri la 20.30. Ce spune antrenorul Gâlcă înaintea meciului din Norvegia
15 iul. 2014 Doi arbitri români, la centru în preliminariile Ligii Campionilor şi Ligii Europa
14 iul. 2014 De ce nu a urmărit Papa Francisc finala CM din Brazilia
14 iul. 2014 "Super Deutschland!" Sute de mii de germani au sărbătorit la Berlin câştigarea celui de-al patrulea titlu mondial
14 iul. 2014 Manuel Neuer, cel mai bun portar al Cupei Mondiale
14 iul. 2014 Antrenorul Argentinei: „Puteam să câştigăm meciul în prima repriză”
14 iul. 2014 Şeful FIFA, Sepp Blatter, despre ”cel mai bun jucător al CM”: Şi pe mine m-a surprins
14 iul. 2014 Mascherano: Durerea pierderii finalei Cupei Mondiale este foarte mare
14 iul. 2014 Neuer: Este o experienţă impresionantă şi incredibilă
13 iul. 2014 Germania a egalat Italia la numărul de trofee CM câştigate, Manuel Neuer, cel mai bun portar al Cupei Mondiale
13 iul. 2014 Germania a egalat Italia la numărul de trofee CM câştigate
13 iul. 2014 Sabella: Sunt trist, dar mândru de jucătorii mei
13 iul. 2014 Philipp Lahm: Este incredibil ce am realizat
13 iul. 2014 Muller: Cuvintele sunt de prisos, suntem campionii lumii
12 iul. 2014 Brazilia - Olanda 0-3 în finala mică a CM 2014: Cine a fost jucătorul meciului
12 iul. 2014 Brazilia-Olanda 0-3: „Nu meritam...” - Hăituiţi de coşmarul cu Germania, brazilienii cer din nou iertare
11 iul. 2014 Monica Niculescu s-a calificat în semifinale la BRD Bucharest Open
10 iul. 2014 Coşmar fără sfârşit pentru Brazilia: singurul lucru mai rău decât eliminarea de la Campionatul Mondial s-ar putea întâmpla duminică
10 iul. 2014 Premii record la US Open
09 iul. 2014 ARGENTINA vs OLANDA LIVE. "Scorul de 7-1 înregistrat în meciul dintre Germania şi Brazilia nu este unul normal"
09 iul. 2014 O naţională care a participat la Cupa Mondială, suspendată de FIFA
09 iul. 2014 Campionatul Mondial de Fotbal 2014: 167 de goluri marcate în 61 de meciuri, patru goluri până la recordul din 1998
09 iul. 2014 "Cel mai dureros moment al vieţii" lui Scolari. Prima reacţie a antrenorului Braziliei, după înfrângerea catastrofală cu Germania
08 iul. 2014 Brazilia - Germania LIVE. Toni Kroos a fost desemnat jucătorul meciului
08 iul. 2014 Neamţul intrat în istoria Campionatului Mondial: "Suntem un grup unit şi s-a văzut"
08 iul. 2014 "Cer iertare poporului brazilian" - singura reacţie pe care o putea avea căpitanul Braziliei
08 iul. 2014 Victima maşinăriei germane de fotbal: "Este foarte complicat să explici ceea ce nu poate fi explicat"
08 iul. 2014 Veste foarte proastă din vestiarul Portocalei Mecanice cu o zi înaintea meciului cu Argentina
07 iul. 2014 Blatter deplânge moartea lui Di Stefano, "jucătorul său preferat"
06 iul. 2014 Dramă teribilă pentru o tenismenă care a participat la Wimbledon: ce a aflat în timpul turneului
05 iul. 2014 Argentina a învins Belgia, scor 1-0, şi s-a calificat în semifinalele Cupei Mondiale
05 iul. 2014 Neymar, accidentat, nu va mai evolua la Cupa Mondială
05 iul. 2014 Alfredo Di Stefano este în comă după ce a suferit un infarct
05 iul. 2014 Unul dintre cei mai mari fotbalişti din istorie a suferit un infarct şi este în stare GRAVĂ
05 iul. 2014 O tenismenă care a participat la Wimbledon a aflat, în timpul turneului, că are cancer
04 iul. 2014 Germania a învins Franţa, scor 1-0, şi s-a calificat în semifinalele Cupei Mondiale
04 iul. 2014 Violenţa conjugală creşte cu 200 la sută în Costa Rica atunci când naţionala joacă la CM
04 iul. 2014 Brazilia a învins Columbia, scor 2-1, şi s-a calificat în semifinalele Cupei Mondiale
02 iul. 2014 Campionatul Mondial de Fotbal din 2014: programul partidelor din sferturile de finală
01 iul. 2014 REZULTATE CUPA MONDIALĂ 2014. Argentina s-a calificat în sferturi, după 1-0 în prelungiri cu Belgia
01 iul. 2014 Campionatul Mondial de Fotbal 2014: meciurile de marţi
01 iul. 2014 Fratele selecţionerul Elveţiei, Ottmar Hitzfeld, a încetat din viaţă la 81 de ani
01 iul. 2014 Horia Tecău, în optimi la dublu, la Wimbledon
01 iul. 2014 REZULTATE CUPA MONDIALĂ 2014. Argentina s-a calificat în sferturi, după 1-0 în prelungiri cu Elveţia