Marius Ţone, Gandul

497 articole publicate pe Gandul 20 in aug. 2014
26 aug. 2014 Noul imn al naţionalei de fotbal, interpretat de trupa Iris
25 aug. 2014 Cupa Davis România - Suedia. S-au scos la vânzare bilete de 35 de lei
24 aug. 2014 Valerii Moraru, promisiune pentru fanii Rapidului: Vom încerca să-l aducem pe Săpunaru
23 aug. 2014 Steaua, învinsă de Ceahlăul Piatra Neamţ. Gâlcă: E vina mea
20 aug. 2014 Reacţia fostului tenisman Ilie Năstase, după partida Steaua-Ludogoreţ Razgrad
20 aug. 2014 Ancheta Consiliului Concurenţei privind drepturile TV îi dă emoţii lui Gino Iorgulescu: Sper să se încheie cu bine
14 aug. 2014 Lista stranierilor convocaţi de Piţurcă pentru meciul cu Grecia
13 aug. 2014 Transferul-surpriză pregătit de Valerii Moraru pentru Rapid
12 aug. 2014 De ce nu are Simona Halep nicio prietenă în circuitul WTA
08 aug. 2014 Mutu ar mai putea primi o şansă la naţională
08 aug. 2014 Mutu, după victoria de la Plzen: A fost o noapte superbă
07 aug. 2014 Un atacat al CS Universitatea Craiova ar fi fost ofertat de Juventus Torino
06 aug. 2014 STEAUA - AKTOBE 2-0, LIVE. Stanciu majorează scorul în minutul 39. Un jucător de la Aktobe a fost eliminat
06 aug. 2014 STEAUA - AKTOBE 2-1. Campioana României s-a calificat în play-off-ul Ligii Campionilor
06 aug. 2014 STEAUA - AKTOBE, LIVE pe Pro TV, miercuri de la 20:30. Gândul transmite live text
06 aug. 2014 STEAUA - AKTOBE 2-0, LIVE. Stanciu majorează scorul în minutul 39
06 aug. 2014 STEAUA - AKTOBE 1-0, LIVE. Chipciu înscrie în minutul 3
06 aug. 2014 STEAUA - AKTOBE 2-1, LIVE. Kazahii reduc din scor în minutul 85
06 aug. 2014 STEAUA - AKTOBE 2-0, LIVE. Stanciu majorează scorul în minutul 39. Arlauskis face un meci mare