Marius Anghel, Pro Sport

1000 articole publicate pe Pro Sport 52 in iun. 2019
14 iun. 2019 EXCLUSIV | Ar fi lovitura de graţie pentru Petrolul şi ultraşii săi! Una dintre marile rivale ale echipei ”găzare” negociază asocierea cu Veolia, finanţatorul plecat cu scandal de la Ploieşti. Botoşani şi Iaşi sunt ”pistol cu apă”
14 iun. 2019 EXCLUSIV | Ar fi lovitura de graţie pentru Petrolul şi ultraşii săi! Una dintre marile rivale ale echipei ”găzare” negociază asocierea cu Veolia. Botoşani şi Iaşi sunt ”pistol cu apă”
12 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | FC Hermannstadt - ”U” Cluj, de la ora 18:00. Sibienii au prima şansă pentru menţinerea în prima ligă, după ce în tur s-au impus cu 2-0. Echipele de start
12 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | FC Hermannstadt - ”U” Cluj se joacă ACUM. Sibienii au prima şansă pentru menţinerea în prima ligă, după ce în tur s-au impus cu 2-0. Echipele de start
12 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | FC Hermannstadt - ”U” Cluj se joacă ACUM. Jucătorii lui Lobonţ controlează partida
12 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | FC Hermannstadt - ”U” Cluj se joacă ACUM. O repriză ne desparte de aflarea ultimei echipe care va juca în prima ligă
12 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | FC Hermannstadt - ”U” Cluj se joacă ACUM. Stoica trimite puţin peste transversală
12 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | FC Hermannstadt - ”U” Cluj se joacă ACUM. Goga deschide scorul şi aruncă în aer finalul de partidă. Tsoumou înscrie şi el, însă golul e anulat
12 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | FC Hermannstadt - ”U” Cluj 0-1, în retur. Sibienii rămân în prima ligă, ”Şepcile roşii” vom avea un sezon infernal în Liga 2. Golul lui Dorin Goga, de doi bani speranţă
12 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | FC Hermannstadt - ”U” Cluj 0-1, în retur. Sibienii rămân în prima ligă, ”Şepcile roşii” vor avea un sezon infernal în Liga 2. Golul lui Dorin Goga, de doi bani speranţă
09 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | ”U” Cluj - FC Hermannstadt, de la ora 18:00. E forfotă mare în jurul stadionului. Se anunţă o asistenţă masivă de spectatori. EXCLUSIV | Echipele de start
09 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | ”U” Cluj - FC Hermannstadt de joacă ACUM. Asistenţă importantă la meciul de pe Cluj Arena. Echipele de start
09 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | ”U” Cluj - FC Hermannstadt de joacă ACUM. Asistenţă importantă la meciul de pe Cluj Arena. Ocazie colosală ratată de Tsoumou, Goga dă replica
09 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | ”U” Cluj - FC Hermannstadt de joacă ACUM. Asistenţă importantă la meciul de pe Cluj Arena. Tătar loveşte transversala, Tsoumou ratează o ocazie colosală. Goga dă replica
09 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | ”U” Cluj - FC Hermannstadt de joacă ACUM. Gol turcesc al lui Goga şi stadionul ”erupe” pentru câteva secunde. Asistenţă importantă pe Cluj Arena
09 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | ”U” Cluj - FC Hermannstadt de joacă ACUM. Gol turcesc al lui Goga şi stadionul ”erupe” pentru câteva secunde. Tsoumou ratează încă o mare ocazie. Asistenţă importantă pe Cluj Arena
09 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | ”U” Cluj - FC Hermannstadt de joacă ACUM. Lovitură pe Cluj Arena. S-a marcat două goluri în două minute
09 iun. 2019 Baraj LIGA 1 | ”U” Cluj - FC Hermannstadt 0-2, în tur. Petrescu şi Tsoumou au decis în două minute soarta meciului de pe Cluj Arena. Echipa lui Bogdan Lobonţ are şanse minuscule să promoveze
03 iun. 2019 S-au stabilit meciurile barajului pentru Liga 1 dintre ”U” Cluj şi FC Hermannstadt. Când au loc şi cine e prima gazdă
03 iun. 2019 S-a stabilit ordinea meciurilor de baraj pentru Liga 1 dintre ”U” Cluj şi FC Hermannstadt. Când au loc şi cine e prima gazdă
03 iun. 2019 A fost stabilită ordinea meciurilor de baraj pentru Liga 1 dintre ”U” Cluj şi FC Hermannstadt. Când au loc jocurile şi cine e prima gazdă