Mihaela Măncilă, Pro Sport

339 articole publicate pe Pro Sport 61 in mar. 2019
20 mar. 2019 INTERVIU VIDEO | Dragoş Nedelcu, primele cuvinte după ce Gigi Becali a "măturat" cu el. A recunoscut cum se simte şi pentru ce a venit la FCSB. Dică vs Teja + avantajul de a fi fotbalist: "Din fericire, noi..."
19 mar. 2019 INTERVIU | Dragoş Nedelcu, primele cuvinte după ce Gigi Becali a "măturat" cu el. A recunoscut cum se simte şi pentru ce a venit la FCSB. Dică vs Teja + avantajul de a fi fotbalist: "Din fericire, noi..."
09 mar. 2019 Roma a ajuns la un acord cu noul antrenor. Cine vine în locul lui Di Francesco
09 mar. 2019 INTERVIU | George Puşcaş: "Sunt obsedat de acest lucru!". O trăsătură definitorie, de ce Ionuţ Radu i-a devenit cel mai bun prieten, 20 de euro amenda pentru vibratul telefonului şi când adoptă stilul "Beckham"
08 mar. 2019 Lovitură de teatru pe Parc des Princes, în Liga Campionilor: PSG - Manchester United 1-3. A fost un final nebun! În celălalt meci, FC Porto - AS Roma 3-1. Italienii părăsesc competiţia
08 mar. 2019 INTERVIU altfel cu George Puşcaş: "Sunt obsedat de acest lucru!". O trăsătură de caracter, de ce este Andrei Radu cel mai bun prieten, 20 de euro amenda pentru vibratul telefonului şi când adoptă stilul "Beckham"
07 mar. 2019 Di Francesco, în silenzio stampa după KO-ul suferit în faţa lui Porto. AS Roma, demoralizată. Florenzi, în lacrimi | FOTO | Manolas: "Este o ruşine" + Daniele de Rossi: "Este îngrozitor"
07 mar. 2019 OFICIAL | Eusebio Di Francesco a fost dat afară de AS Roma. Cine ar putea prelua echipa
06 mar. 2019 Liga Campionilor | Porto - AS Roma şi PSG - Manchester United, de la ora 22:00. Declaraţia zilei vine de la Di Francesco: "Mă voi uita în ochii jucătorilor şi voi vedea cine este pregătit de această luptă". Echipele probabile
06 mar. 2019 Liga Campionilor | Porto - AS Roma şi PSG - Manchester United, de la ora 22:00. Avem echipele de start. Cavani, rezervă la campioana Franţei. Solskjaer, cu toate armele pe masă
06 mar. 2019 Liga Campionilor | Porto - AS Roma şi PSG - Manchester United se joacă ACUM! Englezii au deschis scorul în minutul 2. Greşeală monumentală în defensiva gazdelor
06 mar. 2019 Liga Campionilor | Porto - AS Roma şi PSG - Manchester United se joacă ACUM! Început nebun de partidă pe Parc des Princes! Două goluri în primele 12 minute
06 mar. 2019 Liga Campionilor | Porto - AS Roma şi PSG - Manchester United se joacă ACUM! Meci nebun cu trei goluri pe Parc des Princes! Gafă monumentală a lui Buffon. Portughezii au deschis scorul cu Roma
06 mar. 2019 Liga Campionilor | Porto - AS Roma şi PSG - Manchester United se joacă ACUM! Meci nebun cu trei goluri pe Parc des Princes! Gafă monumentală a lui Buffon. Roma a înscris din penalty
06 mar. 2019 Liga Campionilor | Porto - AS Roma şi PSG - Manchester United se joacă ACUM! Calificarea se joacă pe Parc des Princes! Portughezii au înscris şi putem avea prelungiri
06 mar. 2019 Liga Campionilor | PSG - Manchester United 1-3! Lovitură de teatru pe Parc des Princes. Englezii dau lovitura în ultimul minut din penalty. Avem prelungiri la FC Porto - AS Roma
06 mar. 2019 Liga Campionilor | PSG - Manchester United 1-3! Lovitură de teatru pe Parc des Princes. Englezii dau lovitura în ultimul minut din penalty. Gol în prelungiri la FC Porto - AS Roma
06 mar. 2019 Liga Campionilor | PSG - Manchester United 1-3! Lovitură de teatru pe Parc des Princes. Englezii dau lovitura în ultimul minut din penalty. FC Porto - AS Roma 3-1. Italienii părăsesc competiţia
05 mar. 2019 Federaţia Română de Şah şi-a prezentat noul sponsor principal. Superbet va susţine, la toate competiţiile din 2019, loturile naţionale de seniori, masculin şi feminin
04 mar. 2019 Mitriţă a debutat perfect la New York City. VIDEO | Pasă de gol senzaţională oferită de fostul golgheter al Craiovei
04 mar. 2019 Gazzetta dello Sport a pus "lupa" pe surpriza lui Contra de la naţională! Ce scriu italienii + FOTO | Verişoara lui scrie istorie alături de naţionala paralimpică a Italiei
04 mar. 2019 Lazio, victorie dură în faţa echipei AS Roma după aproape doi ani. Ştefan Radu & Co. au învins-o cu 3-0 pe eterna rivală
04 mar. 2019 Mitriţă îşi trăieşte visul american: "Vreau să fiu precum Kevin în New York!". "Piticul atomic", luat la întrebări de jurnaliştii din SUA
04 mar. 2019 FOTO | Prima reacţie a lui Alexandru Mitriţă după debutul oficial la New York City. Ce spune fostul golgheter al Craiovei
03 mar. 2019 FOTO | S-au stabilit echipele finaliste de baschet, feminin şi masculin, la Olimpiada Liceelor McDonald's. Duminică, începând cu ora 8:30, la CSŞ 6 Bucureşti, se vor decide campionii
03 mar. 2019 Napoli - Juventus, derby şi în tribune. Concurs de frumuseţe pe stadionul San Paolo. Cum arată cele mai sexy iubite de fotbalişti | GALERIE FOTO
02 mar. 2019 Lazio, victorie în faţa echipei AS Roma după aproape doi ani. Ştefan Radu & Co. au învins-o cu 3-0 pe eterna rivală