Octavian Vasilescu, Pro Sport

667 articole publicate pe Pro Sport 52 in sept. 2019
23 sept. 2019 EXCLUSIV | Ultimul "transfer" al FCSB e deja făcut, lipseşte doar prezentarea oficială! FOTO | ProSport l-a surprins în tribune la derby-ul FCSB - CFR, pe Arena Naţională
07 sept. 2019 România - Malta | INTERVIU cu selecţionerul adversarilor, Ray Farrugia. Ce aşteaptă de la meci şi tricolorii care l-au impresionat: "În jurul lor se poate forma o echipă". Ultimul proiect al FIFA îi dă speranţe
06 sept. 2019 România - Spania. Câţi spectatori au fost prezenţi pe Arena Naţională
06 sept. 2019 Ce s-a întâmplat, de fapt, la momentul de reculegere de pe Arena Naţională
05 sept. 2019 România - Spania. Cum a luat naştere porecla "La Furia Roja": de la topoare la tiki-taka
05 sept. 2019 LIVE BLOG | Trageţi de voi, băieţi! România - Spania, de la 21:45, meciul care poate răsturna calculele în grupa de calificare la EURO 2020. ”Rupem” Furia Roja pe PlayStation! :)
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania, de la 21:45. Echipele de start: Contra surprinde cu doi atacanţi! Ce şanse avem contra ibericilor?
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania, de la 21:45. Echipele de start: Contra surprinde cu doi atacanţi! Sergio Ramos, huiduit de întregul stadion! Ianis Hagi, aplaudat la scenă deschisă
05 sept. 2019 Dezastru înainte de fluierul de start? Galeria României a ignorat avertismentul UEFA şi echipa naţională riscă să joace cu porţile închise cu Suedia şi Norvegia
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania se joacă ACUM! Start cu fumigene şi petarde, Alcacer ratează două şanse uriaşe în primele 5 minute
05 sept. 2019 România - Spania. S-a cutremurat Vatra Luminoasă! VIDEO | Arena Naţională "a explodat" în momentul intonării imnului
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania se joacă ACUM! Tătăruşanu e ZEU în primele zece minute. Portarul scoate patru mingi de gol
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania 0-1! Sergio Ramos deschide scorul şi provoacă fanii din peluză
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania 0-1! Sergio Ramos deschide scorul şi provoacă fanii din peluză. Tătăruşanu e incredibil, spaniolii ratează ocazie după ocazie
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania 0-1! Jucăm şi noi ceva? Tătăruşanu e salvatorul nostru, Deac şi Marin se prezintă dezastruos, iar ibericii ratează ocazii incredibile!
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania 0-2. Gol superb marcat de iberici în primele secunde ale reprizei a doua
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania 1-2. Florin Andone înscrie imediat după ce intră pe teren! Contra îl aruncă în joc pe Ianis Hagi
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania 1-2. Florin Andone înscrie imediat după ce intră pe teren! Contra îi aruncă în joc pe Hagi şi pe Maxim
05 sept. 2019 LIVE BLOG | România - Spania 1-2. Llorente, eliminat! Maxim şi Puşcaş fac o fază excelentă! Jucăm în superioritate ultimele minute
05 sept. 2019 Când tiki-taka întâlneşte bambiliciul. Spania a ţinut la respect România, dar tricolorii au irosit o şansă uriaşă în ultimele momente. Tătăruşanu şi Puşcaş l-au ţinut pe Contra în meci
05 sept. 2019 Române, fii ca Puşcaş! România - Spania 1-2, un meci în care am fost surclasaţi, dar ne-am trezit pe final. Puşcaş, Andone şi Tătăruşanu, cei mai buni români
05 sept. 2019 Când tiki-taka întâlneşte bambiliciul. Spania a ţinut la respect România, dar tricolorii au irosit o şansă uriaşă în ultimele momente. Tătăruşanu şi Puşcaş l-au spălat imaginea echipei
05 sept. 2019 VIDEO | Incidente grave la final între suporteri şi forţele de ordine! Bătaie şi gaze lacrimogene în peluza de pe Arena Naţională
05 sept. 2019 Când tiki-taka întâlneşte bambiliciul. Spania a ţinut la respect România, dar tricolorii au irosit o şansă uriaşă în ultimele momente. Tătăruşanu şi Puşcaş au spălat imaginea echipei