Traian Terzian, Gandul

617 articole publicate pe Gandul 33 in oct. 2012
29 oct. 2012 BALONUL DE AUR 2012. Lista celor 23 de fotbalişti nominalizaţi
29 oct. 2012 Victor Hănescu îl înlocuieşte pe Roger Federer la turneul de la Paris
25 oct. 2012 Ionuţ Iftimoaie va reveni în ring la Superkombat Craiova
24 oct. 2012 USAIN BOLT vrea O NOUĂ CARIERĂ după Jocurile Olimpice din 2016
24 oct. 2012 Mircea Lucescu: A fost una dintre cele mai bune partide pe care le-am făcut în ultimii ani
23 oct. 2012 Victor Hănescu a ratat calificarea în turul doi la Basel
23 oct. 2012 LIGA I. Rezultate din etapa a XII-a
22 oct. 2012 Încă un sponsor a rupt contractul cu Lance Armstrong
22 oct. 2012 LIGA I. Rezultate din etapa a XII-a
22 oct. 2012 DINAMO - RAPID LIVE DIGISPORT 1
21 oct. 2012 Monica Niculescu a pierdut finala de la Luxemburg
21 oct. 2012 Horia Tecău: E o surpriză pentru mine să jucăm cu Danemarca, dar e mai bine!
21 oct. 2012 Perechea Begu/Niculescu a pierdut finala la Luxemburg
18 oct. 2012 Bogdan Lobonţ a suferit o fractură la prima falangă de la mâna dreaptă
16 oct. 2012 Victor Becali: Chivu va putea evolua din nou pentru Inter în luna decembrie
16 oct. 2012 Perechea Hănescu/Cerretani a ratat calificarea în sferturi de finală la Moscova
15 oct. 2012 Marius Copil, pe locul 178 ATP, cel mai bun din carieră
15 oct. 2012 CUPA MONDIALĂ 2014. Programul partidelor de marţi din preliminarii
11 oct. 2012 Irina-Camelia Begu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Linz
10 oct. 2012 Scandal la Federaţia de Box. Titi Tudor: "Obreja i-a jignit şi ameninţat pe Doroftei şi Vaştag. Despre Doroftei a spus ca este «dus cu capul la propriu» şi i-a promis o corecţie fizică"
09 oct. 2012 Ionel Dănciulescu a doborât un record în Liga I, care stătea în picioare de 24 de ani
09 oct. 2012 Sorin Oprescu: Echipa Oltchim are nevoie de un buget de două milioane de euro
09 oct. 2012 Dumitru Dragomir vrea schimbarea lui Asztalos Csaba Ferenc din funcţia de preşedinte al CNCD. "Asztalos ăsta e de pe altă planetă"
09 oct. 2012 Sorin Cârţu: Am bătut palma cu Ioan Neculaie, voi fi antrenorul Braşovului
09 oct. 2012 LIGA I. Rezultate din etapa a XI-a
08 oct. 2012 FC Barcelona şi Real Madrid au terminat la egalitate, scor 2-2
07 oct. 2012 Gabriel Torje, gol şi penalti scos pentru Granada în victoria de la Mallorca, scor 2-1
05 oct. 2012 LIGA EUROPA. Rezultate din etapa a II-a a grupelor
03 oct. 2012 România a urcat 11 locuri în clasamentul FIFA
03 oct. 2012 Dorin Goian a fost suspendat o etapă în Serie B
03 oct. 2012 LIGA CAMPIONILOR. Rezultate din etapa a II-a a grupelor
03 oct. 2012 STEAUA - FC COPENHAGA. Peste 400 de jandarmi vor asigura ordinea publică la meci
02 oct. 2012 Dinamoviştii îl comemorează pe "Unicul Căpitan" Cătălin Hâldan, la 12 ani de la dispariţie