Traian Terzian, Gandul

617 articole publicate pe Gandul 25 in nov. 2012
29 nov. 2012 Victor Hănescu s-a calificat în semifinale la Challenge Tour Finals
29 nov. 2012 LIGA I. Programul partidelor din etapele XIX şi XX
29 nov. 2012 CUPA ROMÂNIEI. Dorinel Munteanu, după eliminarea echipei Dinamo Bucureşti din sferturile de finală
29 nov. 2012 CUPA ROMÂNIEI. Oţelul Galaţi a învins Ceahlăul, scor 2-0, şi s-a calificat în semifinalele
27 nov. 2012 "Goian este cea mai mare dezamăgire a mea", spune un oficial al clubului Spezia
26 nov. 2012 Rinat Ahmetov, patronul Şahtior Doneţk: Gestul lui Luiz Adriano este inacceptabil
21 nov. 2012 LIGA CAMPIONILOR. Rezultate din etapa a V-a a grupelor
21 nov. 2012 Ce spune Mircea Lucescu despre victoria obţinută în partida Şahtior Doneţk-FC Nordsjaelland
21 nov. 2012 Cum se poate CALIFICA CFR Cluj în optimile Ligii Campionilor
21 nov. 2012 Viaţa de fotbalist a lui Andy van der Meyde - droguri, curse de maşini şi mulţi bani. "Am băut o sticlă de rom şi m-am dus la antrenament. Am scos cei mai buni timpi din carieră"
20 nov. 2012 Dorin Goian a fost suspendat patru etape în Serie B
20 nov. 2012 Galatasaray Istanbul - Manchester United 1-0, în meciul care îi face pe turci favoriţi la calificarea în optimi
20 nov. 2012 LIGA I. Rezultate din etapa a XVI-a
19 nov. 2012 LIGA I. Rezultate din etapa a XVI-a
18 nov. 2012 Brazilia a câştigat pentru a cincea oară Cupa Mondială la futsal
06 nov. 2012 LIGA I. Rezultate din etapa a XIV-a
05 nov. 2012 LIGA I. Rezultate din etapa a XIV-a
05 nov. 2012 STEAUA - DINAMO. Reghecampf: Nu cred că merita să câştige meciul o echipă care s-a apărat 90 de minute
04 nov. 2012 Oltchim a învins Randers, scor 27-23, şi s-a calificat în grupele principale ale LC
04 nov. 2012 Ianis Zicu a marcat în campionatul din Coreea de Sud
04 nov. 2012 "U" Jolidon Cluj, a patra înfrângere consecutivă în grupele Ligii Campionilor
02 nov. 2012 CUPA ROMÂNIEI 2012 - 2013. Rezultate din optimile de finală
01 nov. 2012 Fiul fostului atlet Serghei Bubka, în stare gravă după ce a căzut de la etajul 4
01 nov. 2012 Mihai Stoica, implicat într-un incident la stadion după meciul cu Concordia Chiajna. Cine a vrut să-l bată pe oficialul stelist
01 nov. 2012 Ce spune Gigi Becali după eliminarea Stelei din optimile Cupei României