Traian Terzian, Mediafax

730 articole publicate pe Mediafax 87 in mar. 2015
25 mar. 2015 Lionel Messi, fotbalistul cu cele mai mari venituri în 2014. Ce jucători îl urmează în top
25 mar. 2015 Horia Tecău şi Florin Mergea vor fi adversari în primul tur al probei de dublu de la Miami
25 mar. 2015 Arbitrii partidelor de vineri din preliminariile Campionatului European din 2016
25 mar. 2015 Alin Vigariu: Trebuia să fiu în avionul care s-a prăbuşit în Franţa
24 mar. 2015 Un ciclist italian de 21 de ani a decedat în urma unui stop cardiac
24 mar. 2015 Michel Platini, reales în funcţia de preşedinte al UEFA
24 mar. 2015 Diego Simeone şi-a prelungit contractul cu Atletico Madrid până în 2020
24 mar. 2015 Alexandra Dulgheru şi Monica Niculescu vor juca marţi, la Miami Open
23 mar. 2015 Alexandra Dulgheru a acces în turul doi al calificărilor, la Miami Open
23 mar. 2015 Rezultate din Liga I şi clasamentul competiţiei
22 mar. 2015 Victor Hănescu s-a calificat pe tabloul principal la Miami
22 mar. 2015 FC Steaua şi Ciprian Marica au felicitat-o pe Simona Halep pentru succesul de la Indian Wells
22 mar. 2015 CFR Cluj - Petrolul Ploieşti, scor 0-1, în Liga I
22 mar. 2015 Jelena Jankovici: Nu puteam face mai mult în această finală
19 mar. 2015 FC Barcelona a învins Manchester City, scor 1-0, şi s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor
19 mar. 2015 Un englez a fost arestat după ce filmat cu o dronă meciuri din Premier League
19 mar. 2015 Serena Williams: Sunt pregătită pentru meciul cu Halep, mă aştept să fie o partidă grea
19 mar. 2015 Novak Djokovici, Roger Federer şi Rafael Nadal s-au calificat în sferturi de finală la Indian Wells
19 mar. 2015 Juventus a învins Borussia Dortmund, scor 3-0, şi s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor
19 mar. 2015 FC Viitorul - Pandurii Târgu Jiu, scor 4-0, în Liga I
18 mar. 2015 Astra Giurgiu - Rapid Bucureşti, scor 2-0, în Liga I
18 mar. 2015 Rezultate din Liga I
18 mar. 2015 Constantin Gâlcă: Integritatea jucătorilor a fost pusă în pericol din cauza terenului
18 mar. 2015 Rezultate din optimile de finală ale Ligii Campionilor
18 mar. 2015 Meciul Ceahlăul - Steaua, amânat cu 15 minute din cauza ninsorii
18 mar. 2015 Tenismanul american Wayne Odesnik, suspendat 15 ani pentru dopaj
18 mar. 2015 Oţelul Galaţi - CSMS Iaşi, scor 0-0, în Liga I
18 mar. 2015 Ceahlăul Piatra Neamţ - Steaua Bucureşti, scor 0-1, în Liga I
17 mar. 2015 Marius Şumudică: Există posibilitatea ca eu să nu mai fiu de mâine la Concordia Chiajna
17 mar. 2015 Flavius Stoican: Am fost lipsiţi de şansă, iar eliminarea a fost dictată uşor
17 mar. 2015 Morten Olsen va părăsi naţionala Danemarcei la finalul Euro-2016
17 mar. 2015 Ambasadorul Marii Britanii: Este o onoare să fiu gazda trofeului CM de rugby la Bucureşti
17 mar. 2015 Serena Williams s-a calificat în sferturi de finală la Indian Wells
17 mar. 2015 Carla Suarez Navarro a învins-o pe Heather Watson şi ar putea să o întâlnească pe Simona Halep
17 mar. 2015 Rezultate din Liga I
17 mar. 2015 Daniel Stanciu: Suntem într-o criză şi nu putem nega asta
17 mar. 2015 Rezultate din optimile de finală ale Ligii Campionilor
17 mar. 2015 Atletico a învins Leverkusen, scor 4-2 după lovituri de departajare, şi s-a calificat în sferturi
17 mar. 2015 Universitatea Cluj - FC Botoşani, scor 0-0, în Liga I
17 mar. 2015 România - Ungaria, scor 5-14, în etapa a cincea a Ligii Mondiale de polo
17 mar. 2015 AS Monaco a fost învinsă de Arsenal, scor 0-2, dar s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor
17 mar. 2015 Dinamo Bucureşti - Concordia Chiajna, scor 0-3, în Liga I
16 mar. 2015 Lotul Insulelor Feroe pentru meciul cu România
16 mar. 2015 Agnieszka Radwanska, eliminată în turul trei la Indian Wells
16 mar. 2015 Stan Wawrinka, eliminat în turul doi la Indian Wells
16 mar. 2015 Un suporter a murit la un meci din Argentina, după ce a căzut din tribună
15 mar. 2015 Raluca Olaru, eliminată în optimile probei de dublu de la Indian Wells
15 mar. 2015 Rezultate din Liga I
15 mar. 2015 Pandurii Târgu Jiu - Steaua Bucureşti, scor 3-1, în Liga I
15 mar. 2015 Gâlcă: Nu mă tem că putem pierde campionatul
15 mar. 2015 Gheorghe Hagi: Am luat trei puncte, dar încă suntem în lupta pentru evitarea retrogradării
15 mar. 2015 HCM Baia Mare a învins Viborg, scor 32-22, şi s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor
15 mar. 2015 CFR Cluj - FC Viitorul, scor 1-2, în Liga I
15 mar. 2015 Victor Hănescu, eliminat în turul doi la Indian Wells
12 mar. 2015 Monica Niculescu s-a calificat în turul doi la Indian Wells, la dublu
12 mar. 2015 Rezultate din Liga Europa
12 mar. 2015 Rezultate din optimile de finală ale Ligii Campionilor
12 mar. 2015 Programul partidelor din etapele a XXIV-a, a XXV-a, a XXVI-a şi a XXVII-a ale Ligii I
11 mar. 2015 Monica Niculescu s-a calificat în turul doi la Indian Wells şi o va întâlni pe Serena Williams
11 mar. 2015 Raluca-Ioana Olaru s-a calificat în turul doi la Indian Wells, la dublu
11 mar. 2015 Bayern Munchen a învins Şahtior Doneţk, scor 7-0, şi s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor
11 mar. 2015 Simona Halep o va întâlni pe Daria Gavrilova în turul doi la Indian Wells
11 mar. 2015 Conducerea FC Dinamo doreşte rezilierea contractului cu Mihai Teja
10 mar. 2015 Simona Halep va juca direct în turul doi la Indian Wells
10 mar. 2015 Francois Hollande: Dispariţia brutală a compatrioţilor noştri este o mare tragedie
10 mar. 2015 Cavani: Aş reveni la Napoli, dar nu cu De Laurentiis preşedinte
10 mar. 2015 Secretarul de Stat francez pe probleme de sport: Sportul nostru este în doliu după ce a pierdut trei mari campioni
08 mar. 2015 FC Viitorul - CS Universitatea Craiova, scor 1-1, în Liga I
04 mar. 2015 Burleanu spune că DNA investighează plecarea lui Victor Piţurcă de la FRF
04 mar. 2015 Fanii naţionalei României îşi pot printa acasă biletele la meciul cu Insulele Feroe
03 mar. 2015 Antrenorul Josep Guardiola a fost implicat într-un accident uşor
03 mar. 2015 Alexandra Dulgheru a învins-o pe Sabine Lisicki şi s-a calificat în turul doi la Kuala Lumpur
02 mar. 2015 Horia Tecău a urcat pe locul 9 în clasamentul ATP de dublu. Topul primilor zece jucători de simplu
02 mar. 2015 Simona Halep se menţine pe locul 3 în clasamentul WTA. Topul primelor 10 jucătoare din lume
02 mar. 2015 Roger Federer, al patrulea jucător care a depăşit 9.000 de aşi în carieră
01 mar. 2015 CFR Cluj - Pandurii Târgu Jiu, scor 0-4, în Liga I
01 mar. 2015 FC Braşov - Astra Giurgiu, scor 1-1, în Liga I