Traian Terzian, Pro Sport

659 articole publicate pe Pro Sport 70 in feb. 2014
19 feb. 2014 Suporteri ai echipei PSG întorşi în Franţa de la graniţa germano-belgiană
18 feb. 2014 Rusia şi Slovenia s-au calificat în sferturile de finală ale turneului de hochei pe gheaţă
18 feb. 2014 Irina-Camelia Begu s-a calificat în turul doi la Rio de Janeiro
18 feb. 2014 Miercuri au loc sferturile de finală la hochei pe gheaţă masculin. Programul zilei de la JO Soci
18 feb. 2014 Barbu, Pripici, Pepene, Constantin şi Grecu concurează miercuri pentru România
18 feb. 2014 Constantin şi Grecu, locul 17 după primele două manşe, la bob dublu feminin
18 feb. 2014 Americanul David Wise, campion olimpic la half-pipe
18 feb. 2014 Cehia şi Letonia s-au calificat în sferturile de finală ale turneului de hochei pe gheaţă. Programul complet al meciurilor
18 feb. 2014 Raţ, prezentat oficial la noua sa echipă: "Rayo Vallecano îmi permite să joc la un nivel înalt în campionatul Spaniei"
18 feb. 2014 Bilete între 5 şi 50 de lei la meciul Concordia Chiajna - Steaua Bucureşti
18 feb. 2014 Olandezii, la a patra "triplă", după ce au ocupat locurile 1-3 în proba de patinaj viteză, 10.000 m
17 feb. 2014 Caill, Constantin şi Grecu concurează marţi pentru România, la JO
17 feb. 2014 Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la Dubai
17 feb. 2014 Ovidiu Haţegan va arbitra Steaua - U Cluj
17 feb. 2014 Americanii Meryl Davis şi Charlie White au cucerit medalia de aur la patinaj artistic în proba de dans de la JO de la Soci
17 feb. 2014 Săpunaru va trebui să plătească daune materiale după incidentele de la meciul Benfica - Porto
17 feb. 2014 JO-Soci: Programul zilei de marţi
16 feb. 2014 Patricia Maria Ţig a câştigat turneul ITF din Antalya
13 feb. 2014 Un voluntar a fost lovit de un bob şi are fracturi la picioare
13 feb. 2014 Partida Pandurii Târgu Jiu - Cernomoreţ Odessa, întreruptă din cauza incidentelor
13 feb. 2014 OFICIAL - Răzvan Raţ a semnat cu Rayo Vallecano
13 feb. 2014 Perechea Niculescu/Zakopalova s-a calificat în sferturi de finală la Doha
13 feb. 2014 Vladimir Putin a îmbrăţişat o sportivă olandeză declarată lesbiană
13 feb. 2014 Cristian Balaj va arbitra primul meci oficial din 2014 în Liga I, Steaua - Chiajna
13 feb. 2014 OFICIAL - Raţ a semnat cu Rayo Vallecano
13 feb. 2014 Programul românilor care vor concura vineri la Jocurile Olimpice de iarnă de la Soci
13 feb. 2014 JO-Soci: Programul zilei de vineri
13 feb. 2014 Cornel Puchianu - locul 60 la biatlon 20 km individual, Martin Fourcade - campion olimpic
12 feb. 2014 Olandezul Stefan Groothuis, campion olimpic la patinaj viteză în proba de 1.000 metri
12 feb. 2014 Programul românilor care vor concura joi la Jocurile Olimpice de iarnă de la Soci
12 feb. 2014 JO-Soci: Programul zilei de joi
12 feb. 2014 Patinatorii ruşi Tatiana Volosojar şi Maxim Trankov, campioni olimpici la perechi
12 feb. 2014 Germanii Tobias Wendl şi Tobias Arlt, campioni olimpici în proba de dublu sanie
11 feb. 2014 Pepene şi Pripici au ratat calificarea în sferturile probei de sprint individual la schi fond
11 feb. 2014 Suspendare dură pentru Vedad Ibisevic: bosniacul va lipsi cinci etape după ce a lovit dur un adversar
11 feb. 2014 Tehnicianul Laurent Roussey a fost demis de la FC Sion
11 feb. 2014 Timea Sara a ratat calificarea în finala probei de sprint individual la schi fond
11 feb. 2014 Canadianca Sara Howell, campioană olimpică la slopestyle
11 feb. 2014 Robert Lewandowski şi-a găsit maşina fără roţi
10 feb. 2014 Rusescu a fost integralist în Braga - Gil Vicente 4-1
10 feb. 2014 Rusescu a fost integralist în Sporting Braga - Gil Vicente 4-1
09 feb. 2014 JO Soci: Programul zilei de luni
09 feb. 2014 Programul românilor care vor concura luni la Jocurile Olimpice de la Soci
09 feb. 2014 Rusia a câştigat titlul olimpic la patinaj artistic, proba pe echipe
09 feb. 2014 Polonezul Kamil Stoch, campion olimpic la sărituri cu schiurile de pe trambulina normală
09 feb. 2014 Cupa Federaţiei: Cîrstea a învins-o pe Olga Savciuk, în primul meci al întâlnirii România - Ucraina
06 feb. 2014 AS Roma va juca următoarele două meciuri din Serie A cu peluzele închise
06 feb. 2014 Chiajna, în formă înaintea meciului cu Steaua. Concordia - Zimbru Chişinău 1-0
06 feb. 2014 Gorjenii, fără eşec în cele două amicale ale iernii. Pandurii - Mlada Boleslav 0-0. Şahtior Doneţk, următorul adversar
06 feb. 2014 A venit şi prima victorie a iernii. U Cluj - Lokomotiv Sofia 3-2. Ce echipă a folosit Teja
06 feb. 2014 Perechea Tecău/Rojer s-a calificat în semifinale la Zagreb
06 feb. 2014 Patinatoarea chineză Yu Jing va absenta de la Jocurile Olimpice de la Soci
05 feb. 2014 Horia ţine steagul sus. Perechea Tecău/Rojer s-a calificat în sferturi de finală la Zagreb
05 feb. 2014 Spectacol pe Olimpico. Roma - Napoli, scor 3-2, în prima manşă a semifinalelor Cupei Italiei
05 feb. 2014 Victorie de ziua "Regelui". Viitorul - Slavia Praga 1-0
04 feb. 2014 Hernanes: "Nu am plecat la Inter pentru bani. Voiam să iau titlul cu Lazio, dar acest lucru e imposibil"
02 feb. 2014 Zoltan Kelemen: "E un miracol că suntem chiar aşa mulţi, nu mă aşteptam." FOTO: Delegaţia României a plecat spre Soci
02 feb. 2014 Ekaterina Makarova a câştigat turneul de la Pattaya
02 feb. 2014 Preşedintele CIO, Thomas Bach: "Mai sunt câteva lucruri de reglat la Soci"