Valentin Şchiopu, Gazeta Sporturilor

668 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 17 in aug. 2012
31 aug. 2012 Piaţa Porto » CFR Cluj, la vînătoare de solduri în Portugalia
31 aug. 2012 Sare revine abia în retur! » Episodul 4 din blestemul accidentărilor la CFR
31 aug. 2012 Beto revine ca adversar la Cluj: ”Braga, Galata şi CFR sînt de acelaşi nivel”
31 aug. 2012 Sprint spre Premier League » Swansea, Norwich şi Southampton se bat pentru semnătura lui Sougou
30 aug. 2012 VIDEO + FOTO Băieţi de milioane » CFR Cluj s-a calificat pentru a treia oară în grupele Champions League
23 aug. 2012 Sacrifică meciul cu Rapid? » Rada, Cadu şi Kapetanos nu vor juca sigur împotriva giuleştenilor
23 aug. 2012 Gazeta a aflat cum şi-a făcut Andone jucătorii să treacă peste golul primit cu un minut înainte de pauză: ”Arătaţi-mi cine sînteţi!”
22 aug. 2012 Vor să scape de Mincă » Portarul a fost pus de CFR pe lista de transferuri
21 aug. 2012 Surprizele Pedro şi Godemeche » Andone le-a pregătit capcane elveţienilor
20 aug. 2012 Titular în ambele confruntări cu Basel din 2010, Rada ştie care e diferenţa de acum: ”Mai puternici şi mai uniţi”
20 aug. 2012 VIDEO Basel e în formă » Campioana Elveţiei şi-a revenit chiar înaintea dublei cu CFR
13 aug. 2012 VIDEO Salvatorul Rusescu » Steaua a scos doar o remiză la Mediaş, scor 1-1
12 aug. 2012 Netransferabil! » Kapetanos a devenit indispensabil pentru CFR Cluj
11 aug. 2012 Mai slabi ca în 2010 » Basel s-a calificat cu emoţii în play-off, după dubla cu Molde
09 aug. 2012 Andone vrea să forţeze accesul în grupele Champions League: ”Ne batem pînă la capăt!”
02 aug. 2012 Andone nu se mulţumeşte cu victoria la limită: ”Trebuia să cîştigăm cu 4-0!”
02 aug. 2012 Puţini, dar inimoşi » Clujenii nu s-au înghesuit la primul meci european al CFR din actuala stagiune