2009
2008

Florin Dincă, Gazeta Sporturilor

582 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 22 in sept. 2011
30 sept. 2011 Se întîmplă la Steaua » Un portar de 16 ANI ar putea apăra la meciul cu Oţelul!
30 sept. 2011 10 motive pentru care Ronny Levy n-a rezistat la Steaua
27 sept. 2011 Samba do Wesley » Căpitanul Vasluiului e cel mai bun marcator străin din istoria Ligii 1
27 sept. 2011 Steaua n-a mai înregistrat rezultate atît de proaste din 1974, cînd începuse exact ca acum!
25 sept. 2011 Finala BRD Năstase-Ţiriac Trophy dintre Pablo Andujar şi Florian Mayer e liveTEXT pe GSP.RO de la ora 15:00
25 sept. 2011 Florian Mayer a cîştigat primul titlu din carieră, la BRD Năstase-Ţiriac Trophy
24 sept. 2011 Pablo Andujar - Florian Mayer, finala de la BRD Năstase-Ţiriac Trophy
24 sept. 2011 Bracciali şi Starace au cîştigat BRD Năstase-Ţiriac Trophy la dublu
23 sept. 2011 Chela - Andujar şi Volandri - Mayer sînt semifinalele de la BRD Năstase-Ţiriac Trophy
22 sept. 2011 Adrian Ungur a ratat calificarea în "sferturi" deşi a avut 4 mingi de meci!
21 sept. 2011 Tecău şi Lindstedt s-au calificat în "sferturi" la BRD Năstase-Ţiriac Trophy
20 sept. 2011 Primul român în turul doi la BRD Năstase-Ţiriac Trophy » Copil l-a învins din nou pe Crivoi
20 sept. 2011 IAR?! » Hănescu, eliminat 4 ani la rînd în primul tur la BRD Năstase-Ţiriac Trophy
19 sept. 2011 Supriză la BRD Năstase-Ţiriac Trophy: Robredo iese din primul tur!
19 sept. 2011 0 din 22 » Nici un român n-a reuşit să treacă de calificări la BRD Năstase-Ţiriac Trophy
19 sept. 2011 Sabău a ratat calificarea pe tabloul principal la BRD Năstase-Ţiriac Trophy
10 sept. 2011 Stejari adevăraţi! » România a făcut un meci incredibil în faţa Scoţiei, dar a scăpat o victorie uriaşă în ultimele minute!
06 sept. 2011 Egalul cu Franţa lasă România 99% acasă
04 sept. 2011 România n-a mai cîştigat un meci în faţa a peste 45.000 de fani din 1998 şi a luat de două ori cîte 5 goluri!
03 sept. 2011 Ce-au fost şi ce-au ajuns! Traseul steliştilor care în 2006 ajungeau în semifinala Cupei UEFA
03 sept. 2011 Se anunţă vremuri grele » Adversarele României pentru CM2014 au defilat ieri
02 sept. 2011 România are şanse minime de calificare la Euro dacă nu bate Franţa!