2009
2008

Daniel Scorpie, Gazeta Sporturilor

2678 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 35 in feb. 2013
28 feb. 2013 Kilo Giggs » Legendarul galez de 39 de ani se pregăteşte sîmbătă de meciul 1.000
28 feb. 2013 3-1 cu fosta echipă » Olăroiu a învins-o pe Al Hilal într-un meci din Liga Campionilor Asiei
26 feb. 2013 FOTO Goluri ba, insulte da! » Batjocorit de fanii interişti, Balotelli s-a întrecut în ratări în derbyul milanez (1-1)
25 feb. 2013 VIDEO Regii Londrei sînt galezi! » Swansea cucereşte în premieră un trofeu englezesc de top, după 5-0 cu Bradford
25 feb. 2013 Van Pierde Real? » O cameră ascunsă îl poate face spectator pe Van Persie la returul ”optimilor” Ligii
24 feb. 2013 Baloderby » Balotelli e în premieră adversar al Interului în Derby della Madonnina
23 feb. 2013 Gata de joc! » La 10 luni după transplantul de ficat, Abidal poate reveni pe teren
23 feb. 2013 Liga lamelor ascuţite » Trei fani nemţi înjunghiaţi înainte de Lazio - M'Gladbach 2-0
21 feb. 2013 VIDEO Arsenalul durerii » Fanii lui Arsenal au început să plece de la stadion încă din minutul 25, la 0-2 cu Bayern
20 feb. 2013 Allegri îşi înfruntă patronul înaintea şocului Milan - Barcelona: ”Berlusconi e genial, dar echipa o fac eu!”
20 feb. 2013 VIDEO Demonstraţie de forţă » Munchenezii, ca şi calificaţi în ”sferturi”: 3-1 cu Arsenal. Porto, 1-0 cu Malaga
16 feb. 2013 VIDEO MiliK.O! » Dramă pe ”Meazza”: Diego Milito şi-a distrus genunchiul stîng cu CFR Cluj (2-0)
14 feb. 2013 Piraţii din Bosfor » Galatasaray a devenit exponenta unei ţări în plin boom economic ce visează la JO 2020
14 feb. 2013 Trimis în tribună! » Accidentat luni, Chivu este menajat pentru meciul cu Fiorentina
14 feb. 2013 Mutu are ruptură la gambă! » Ratează meciurile cu Ungaria şi Olanda?
14 feb. 2013 VIDEO Egal cu gust amar » Defensiva l-a trădat pe Lucescu. Şahtior, egal cu Dortmund (2-2)
14 feb. 2013 VIDEO I-a Zlatanat şi pe ”lilieci” » Ibrahimovici poate rata ”sferturile” cu PSG după eliminarea contra Valenciei (2-1)
13 feb. 2013 VIDEO Matriţa italiană » Juventus s-a impus fără emoţii la Glasgow. PSG, victorie la limită cu Valencia
13 feb. 2013 Mircea Lucescu e comparat de nemţi cu Magath: ”Cheltuieşte banii altora. Dar cu cap”
12 feb. 2013 Alianţă cu duşmanul » Juventus a pregătit pe stadionul lui Rangers duelul cu Celtic
12 feb. 2013 Delirio Rossi » După ce l-a bătut pe Ljajici, Delio Rossi face gesturi obscene
11 feb. 2013 Berlusconi l-a făcut praf pe Allegri: ”Nu înţelege nimic!”
11 feb. 2013 VIDEO Bătuţi de Scifo » La debutul lui Cristea şi Ţucudean, Standard a cedat acasă cu Mons, 0-1
10 feb. 2013 VIDEO Tăiat pe tibie » Gouffran s-a accidentat urît după ce a marcat un gol în Tottenham - Newcastle, 2-1
10 feb. 2013 VIDEO I-au bătut şi desculţi! » Matri a înscris fără gheată al doilea gol al lui Juve în meciul cu Fiorentina
09 feb. 2013 A murit pe front ca să fie reabilitat » Prins că a trucat un meci, o legendă a lui Man. United s-a înrolat în Primul Război Mondial
09 feb. 2013 Messi a prelungit cu Barca şi a făcut un legămînt inedit cu fanii: "Eu, Leo Messi, promit"
07 feb. 2013 VIDEO Relaxare păguboasă » Cea mai tînără trupă a Olandei din ultimul secol a controlat 80 de minute meciul cu Italia, 1-1
06 feb. 2013 VIDEO Mărul stricat al Ligii » Portarul Poleksici e acuzat de blat în meciul Liverpool - Debrecen (1-0) din 2009
04 feb. 2013 VIDEO Lion King » Mutu a reuşit ieri prima ”dublă” la Ajaccio, îngenunchind-o pe Lyon (3-1)
04 feb. 2013 VIDEO Alarmă roşie! » Chivu eliminat, Inter suferă şi pierde cu lacrimi la Siena (1-3)
03 feb. 2013 Scamatorul englez » Cum a fentat Beckham fiscul cu un contract de 11.000 de euro pe 5 luni!