Victor Gavril, Romania Libera

864 articole publicate pe Romania Libera 115 in aug. 2013
30 aug. 2013 UEFA: Steaua joacă în grupa E în Liga Campionilor: Chelsea vine iar la Bucureşti!
30 aug. 2013 Tavares şi-a dat demisia! "Numărul 2" de la Renault a vrut în locul lui Ghosn
30 aug. 2013 Tavares şi-a dat demisia de la Renault! "Numărul 2" a vrut în locul lui Ghosn
29 aug. 2013 FOTO Kia Niro Concept: declaraţie de război pentru Captur, Juke sau Mokka
29 aug. 2013 Steaua joacă în grupa E în Liga Campionilor: Chelsea vine iar la Bucureşti!
28 aug. 2013 FOTO Ford S-Max Concept: Aşa va arăta viitorul monovolum european
28 aug. 2013 Maşina care se conduce singură: Nissan o transformă din vis în realitate
28 aug. 2013 Maşina care se conduce singură: Nu e un vis, Nissan o pregăteşte pentru 2020
27 aug. 2013 Live TEXT LEGIA - STEAUA 1-2 PAUZĂ. O primă repriză de FOC Steaua (Play-off LC)
27 aug. 2013 Live TEXT LEGIA - STEAUA 0-0 21.45: A început meciul ANULUI (play-off LC)
27 aug. 2013 Live TEXT LEGIA - STEAUA 1-2 Gol Legia. Latovlevici a greşit din nou (Play-off LC)
27 aug. 2013 FOTO Viaţa de milioane a Mariei Sharapova: A vrut să-şi schimbe numele în Sugarpova
27 aug. 2013 LEGIA - STEAUA 2-2: Steaua s-a calificat în grupele LIGII CAMPIONILOR! (Play-off LC)
27 aug. 2013 LEGIA - STEAUA 2-2: Steaua s-a calificat în LIGA CAMPIONILOR! (Play-off LC)
27 aug. 2013 Nemţii vor construi cea mai mare uzină Mercedes din lume. Investiţie de 2 miliarde euro
27 aug. 2013 Live TEXT LEGIA - STEAUA 2-2 REPRIZA A DOUA. Meci incendiar la Varşovia (Play-off LC)
27 aug. 2013 Live TEXT LEGIA - STEAUA 21.45, în play-off LC: Totul despre meciul ANULUI
27 aug. 2013 Live TEXT LEGIA - STEAUA 0-2 Goooool Steaua, 2 GOLURI ÎN 2 MINUTE (Play-off LC)
27 aug. 2013 Live TEXT LEGIA - STEAUA 21.45, play-off LC: Totul despre meciul ANULUI
27 aug. 2013 Analiză piaţa auto second-hand: Berlinele germane în topul preferinţelor românilor
26 aug. 2013 US Open: Halep şi Cîrstea se pregătesc de spectacol. Va fi anul României?
26 aug. 2013 US Open: Halep şi Cîrstea pregătite să facă spectacol. Va fi anul României?
26 aug. 2013 Chinezii vor să exporte în SUA şi Europa maşini dezvoltate împreună cu Volvo
26 aug. 2013 FOTO Viaţa de milioane a Mariei Sharapova: De ce a vrut să-şi schimbe numele în Sugarpova
26 aug. 2013 US Open: Sorana Cîrstea a învins-o pe Sharon Fichman şi s-a calificat în turul al doilea
23 aug. 2013 Dacia, lăudată în Financial Times. Vezi ce scrie cel mai prestigios cotidian de business din lume
23 aug. 2013 Fisker ar putea fi salvat de o companie germană. Rivalul Tesla, readus la viaţă!
23 aug. 2013 Simona Halep s-a calificat în semifinale la New Haven. Urmează Wozniacki!
22 aug. 2013 Rezultate play-off Liga Campionilor: Scoruri imprevizibile cu echipe mari în prag de eliminare
22 aug. 2013 Audi A8 Facelift: Limuzina primeşte noi modificări în lupta cu S Class (FOTO)
22 aug. 2013 Istoria se repetă: Steaua, VICTIMĂ sigură la Varşovia! Vezi primele reacţii
21 aug. 2013 Steaua - Legia: 1-0 LIVETEXT GOOOOOL Piovaccari (prima repriză) Italianul dinamitează partida
21 aug. 2013 LiveTEXT Steaua - Legia: 1-1 GOL Legia (REPRIZA A DOUA) Steaua nu are direcţie, Reghecampf fără REACŢIE
21 aug. 2013 Avancronică Steaua - Legia: "Gazonul e un GUNOI". Chiricheş posibil ABSENT!
21 aug. 2013 Magazine de lux Lexus: Noul mod prin care Toyota îşi va promova brandul auto
21 aug. 2013 Steaua - Legia: 0-0 LIVETEXT Liga Campionilor (prima repriză) Echipe de start: Chiricheş nu e titular!
21 aug. 2013 Steaua - Legia: 1-0 LIVETEXT GOOOOOL Piovaccari (PUAZĂ) Pintilii nu va juca în retur
21 aug. 2013 Chiricheş este CAP de listă la Tottenham! Telenovelă sau transfer realizabil?
21 aug. 2013 Tesla nu-şi poate înregistra numele în China. Se va numi "TUOSULE"
21 aug. 2013 Steaua - Legia: 1-0 LIVETEXT GOOOOOL Piovaccari (REPRIZA A DOUA) Pintilii nu va juca în retur
21 aug. 2013 LiveTEXT Steaua - Legia: 1-1 (FINAL DE MECI) Legia are 60% şanse la calificare!
21 aug. 2013 LiveTEXT Steaua - Legia: 1-1 GOL Legia (REPRIZA A DOUA) Steaua şi-a diminuat şansele la calificare
20 aug. 2013 Steaua - Legia: LIVETEXT Liga Campionilor (21.45) Vezi totul despre confruntarea militarilor!
20 aug. 2013 Dacia împlineşte 45 de ani: Istoria celui mai puternic brand românesc în IMAGINI
20 aug. 2013 Steaua vs Legia: Istoria confruntărilor dintre echipele poloneze şi cele româneşti
19 aug. 2013 Volkswagen Kombi va fi scos din producţie. Vezi ediţia specială de 27.000 euro FOTO
19 aug. 2013 Nissan Terrano arată ca o Dacia Duster. Vezi IMAGINI cu Dusterul indian
19 aug. 2013 RAFAlă de victorii: Nadal câştigă şi turneul de la Cincinnati şi urcă pe locul 2
19 aug. 2013 Nissan Terrano arată ca o Dacia Duster. Vezi primele imagini cu Dusterul indian FOTO
16 aug. 2013 Wiesmann cere protecţia legii FALIMENTULUI. Producătorul auto german, gata să devină istorie!
16 aug. 2013 FOTO-VIDEO Noul BMW M4, coupeul german prezentat sub formă de concept
16 aug. 2013 Wiesmann cere FALIMENTUL. Producătorul auto german, gata să devină istorie!
16 aug. 2013 FOTO Noul BMW M4, coupeul german prezentat sub formă de concept
15 aug. 2013 Top 30 Producători de componente auto din Europa. Vezi cine a ţinut piept crizei în 2012
15 aug. 2013 MINI pregăteşte o surpriză: sportivă de 200 CP, rivală pentru Maza MX-5
14 aug. 2013 România - Slovacia: 1-0, Goool Bogdan Stancu! (Repriza a doua)
14 aug. 2013 România - Slovacia, amical tricolor pe Arena Naţională (21.00) Vezi echipele de start!
14 aug. 2013 România - Slovacia: 1-1, Stancu înscrie primul gol (Final de meci)
14 aug. 2013 România - Slovacia: 1-1, Stancu înscrie primul gol (Repriza a doua)
14 aug. 2013 FOTO NOUL Mercedes GLA. Nemţii îşi completează gama cu un baby-SUV!
13 aug. 2013 FOTO Maşina cu volan pe mijloc, lansată în 2016. Vezi cum va arăta
12 aug. 2013 Sorana Cîrstea, nr 21 WTA, după meciul cu Williams: "Meciul s-a simţit diferit faţă de ce a fost pe tabelă"
12 aug. 2013 Sorana, după finala cu Williams: "Meciul s-a simţit diferit faţă de ce a fost pe tabelă"
12 aug. 2013 Porsche Macan, modelul care va depăşi Cayenne la vânzări. Vezi planurile Porsche!
12 aug. 2013 Sorana Cîrstea, după meciul cu Williams: "Meciul s-a simţit diferit faţă de ce a fost pe tabelă"
12 aug. 2013 Sorana Cîrstea, nr 21 mondial, după meciul cu S. Williams: "Meciul s-a simţit diferit faţă de ce a fost pe tabelă"
12 aug. 2013 FOTO Noul Honda Civic Tourer, break mai arătos decât un hatchback
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA 0 - 2 Autogoooool Collins Fai (Dinamo) (Repriza a doua)
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA (ORA 21.30) TOT ce trebuie să ştii despre DERBIUL Dinamo - Steaua
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA 1 - 2 Gooool Rotariu (Dinamo) (Repriza a doua)
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA 0 - 2 (ORA 21.30) Autogoooool Collins Fai!
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA 1 - 2 Gooool Rotariu (Dinamo) Steaua ratează un penalty FINAL DE MECI
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA 0 - 1 (ORA 21.30) Gooool Latovlevici! Început INCEDIAR de meci
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA 1 - 2 Meci infernal: penalty ratat, eurogol Latovlevici, Rotariu GENIAL!
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA 1 - 2 Gooool Rotariu (Dinamo) Steaua ratează un penalty (Repriza a doua)
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA 0 - 2 (ORA 21.30) Autogoooool Collins Fai (Dinamo)!
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA 0 - 2 Autogoooool Collins Fai (Dinamo) (PAUZĂ)
11 aug. 2013 LIVE TEXT DINAMO - STEAUA (ORA 21.30) Fostul dinamovist, Adrian Cristea, titular la Steaua!
09 aug. 2013 Mercedes face saltul care o apropie de liderii BMW şi Audi. Vezi ce vânzări au!
09 aug. 2013 Play-off LC: Steaua - Legia Varşovia, meci decisiv pentru grupele Ligii Campionilor
09 aug. 2013 Play-off Liga Europa: Vezi adversarele echipelor Petrolul, Pandurii şi Astra
09 aug. 2013 Sorana Cîrstea, în sferturi la Toronto. A mai eliminat un nume mare al tenisului!
09 aug. 2013 Play-off Liga Europa: Vezi adeversarele echipelor Petrolul, Pandurii şi Astra
08 aug. 2013 Liga Campionilor, play-off: Cinci posibile adversare pentru Steaua. Vezi cine sunt
08 aug. 2013 CODUL RUTIER: Informaţie preluată GREŞIT de presă. Vezi ce se schimbă!
08 aug. 2013 Tesla Model S, prima maşină vândută în Europa. Vezi din ce ţară este proprietarul
08 aug. 2013 Bătălia pentru Liga Europa: Astra, Petrolul şi Pandurii luptă azi pentru un loc în play-off
07 aug. 2013 Noul Hyundai i10, revoluţie coreeană. Cum vrea să atace poziţia lui Volkswagen Up!
07 aug. 2013 DEZBATERILE RL: Papahagi, despre construcţia dreptei în România
07 aug. 2013 BOMBĂ în fotbalul rusesc. Cel mai bogat club îşi vinde vedetele şi taie bugetul!
07 aug. 2013 DEZBATERILE RL: Papahagi, despre unificarea sau construcţia forţelor de dreapta în România
06 aug. 2013 Preliminarii Liga Campionilor: Steaua - Dinamo Tbilisi, lupta pentru un loc în play-off (20.45)
06 aug. 2013 Iranul rămâne interzis pentru Renault. Vânzările Logan, afectate de criza de la Teheran
06 aug. 2013 "Ferrariul" telefoanelor mobile: Vertu ediţie limitată, mai scump decât un Duster!
06 aug. 2013 Steaua - Dinamo Tbilisi 1-1, Roş-albaştrii s-au calificat în play-offul Ligii Campionilor
06 aug. 2013 Steaua - Dinamo Tbilisi 1-1 (3-1). Vezi şansele Stelei în play-off-ul Ligii Campionilor
06 aug. 2013 VIDEO Imagini cu replicile Ferrari din Spania. Vezi reacţia producătorului auto
05 aug. 2013 Ronaldo îi dă replica lui Mourinho. Vezi şi ce spune despre transferul secolului!
05 aug. 2013 Pregătiri înainte de US Open: turneele din SUA luate cu asalt de românce
05 aug. 2013 FOTO Noul monopost electric al Renault, pregătit pentru Formula E 2014
02 aug. 2013 Bayern a învins Manchester City în finala Audi Cup. Pantilimon a făcut senzaţie!
02 aug. 2013 Minunile yenului japonez: Toyota anunţă un profit RECORD, de aproape 100%!
01 aug. 2013 Cel mai RAPID Lamborghini Gallardo din istorie: o ultimă ediţie specială!
01 aug. 2013 RABLA funcţionează în Spania: piaţa auto în creştere cu 15% în iulie