Adrian Petculescu - Mediafax, Pro Sport

138 articole publicate pe Pro Sport 38 in apr. 2015
29 apr. 2015 Ciprian Deac, suspendat două meciuri de Comsia de Disciplină
28 apr. 2015 Ibrahimovic, Pastore, Motta şi Cavani nu părăsesc PSG. "Blanc poate scrie istorie ca în 1998"
24 apr. 2015 Simona Halep - Sara Errani, în sferturi la Stuttgart, de la 15:00! Scorul întâlnirilor directe de până acum: 1-1
24 apr. 2015 Simona Halep - Sara Errani, în sferturi la Stuttgart! Scorul întâlnirilor directe de până acum: 1-1. Aluzia italiencei: "Mă simt obosită... am jucat în Fed Cup"
23 apr. 2015 Sara Errani a învins-o pe Zarina Dias şi va juca împotriva Simonei Halep
23 apr. 2015 Simona Halep - Sara Errani, în sferturi la Stuttgart! Scorul întâlnirilor directe de până acum: 1-1. Când se va disputa meciul
23 apr. 2015 Simona Halep - Sara Errani, în sferturi la Stuttgart! Scorul întâlnirilor directe de până acum 1-1
21 apr. 2015 Amical exotic pentru Petrolul! "Lupii" ar putea juca un amical cu Asante Kotoko, la Kumasi
21 apr. 2015 VIDEO | Andreea Mitu, în lacrimi după succesul în faţa lui Bouchard: "Să joci pentru ţara ta e ceva special. Nu se compară cu o victorie în circuit"
21 apr. 2015 Seară neagră pentru Steaua! O nouă veste proastă după înfrângerea cu Oţelul: s-a rupt şi Rusescu! Vârful a suferit o fractură de os zigomatic şi de maxilar
21 apr. 2015 Andreea Mitu, cea mai tare victorie din carieră în meciul cu Eugenie Bouchard
19 apr. 2015 Andreea Mitu, în lacrimi după succesul în faţa lui Bouchard: "Să joci pentru ţara ta e ceva special. Nu se compară cu o victorie în circuit"
19 apr. 2015 Lewis Hamilton a câştigat MP al Bahrainului, Raikkonen al doilea. Clasamentul piloţilor şi al constructorilor
19 apr. 2015 Lewis Hamilton a câştigat MP al Bahrainului, Raikkonen al doilea. Ordinea primilor 10 sosiţi
14 apr. 2015 Premii totale de 28 de milioane de euro, mai mari cu 12 la sută, la turneul de la Roland Garros
14 apr. 2015 Premii totale de 28 de milioane de euro, mai mari cu 12 la sută, la turneul de la Roland Garros. Cât poate câştiga Simona Halep dacă îşi egalează performanţa de anul trecut
14 apr. 2015 Rednic: "Vom începe negocierile pentru prelungirea contractului portarului Pecanha"
12 apr. 2015 Şahtior Doneţk s-a calificat în finala Ligii Campionilor de tineret
12 apr. 2015 Lewis Hamilton a obţinut în China a 35-a victorie din carieră
08 apr. 2015 Eugenie Bouchard nu va juca pentru Canada în meciul cu România din Fed Cup
08 apr. 2015 Loc liber lăsat pentru Eugenie Bouchard în echipa Canadei la întâlnirea cu România din Fed Cup
03 apr. 2015 Adio, emblemă? Talpan, jurist CSA: "Având în vedere că FCSB ne atacă în procese, nu poate fi vorba de o înţelegere"
03 apr. 2015 "Nu am jucat pentru scor!" Un moment care a arătat cât de concentrată a fost Simona Halep în faţa Serenei: nu şi-a dat seama că a câştigat setul doi
02 apr. 2015 Revoluţie în Premier League! Cinci foşti selecţioneri ai Angliei cer reformarea campionatului, pentru a le oferi şanse tinerilor englezi
01 apr. 2015 Alexandra Marinescu debutează în Formula 4 britanică la finalul acestei săptămâni