Cosmin Staicu, Pro Sport

910 articole publicate pe Pro Sport 16 in iul. 2015
28 iul. 2015 Astrele nu s-au aliniat pentru craioveni. CSU Craiova - Astra 1-2. Şumudică a ieşit victorios după un gol marcat în prelungiri
24 iul. 2015 Cârţu e dezamăgit de rezultatele Craiovei: "Speram să avem altă stare de spirit, nu iar disperarea de anul trecut"
22 iul. 2015 Hristo Zlatinski a fost prezentat în Bănie: "Voi da totul pentru a câştiga titlul şi cu Craiova"
16 iul. 2015 FOTO | Noul "Ion Oblemenco" va avea 30.000 de locuri, costă 50 de milioane de euro şi va fi gata la finalul anului viitor
16 iul. 2015 Craiova, decimată pentru meciul cu Dinamo. Cinci jucători de bază absentează. Ce spun Cârţu şi Bălgrădean despre derby-ul din "Groapă"
13 iul. 2015 Liga X! Cinci meciuri, cinci remize în debutul Ligii 1! CS U Craiova - FC Botoşani 0-0. Cîrţu a luat foc în timpul meciului: "N-am bani de transferuri, treceţi voi pe bancă!"
11 iul. 2015 Craioveanu regretă plecarea lui Brandan şi spune că CSU are nevoie de întăriri: "Vreau să aduc la Craiova jucători de la Vilarreal". Cum arată noile echipamente ale oltenilor
04 iul. 2015 Săndoi: "Ne aşteptăm la un debut bun de campionat"
03 iul. 2015 Craiova a pierdut ultimul amical din Austria, 0-2 cu Dinamo Kiev
02 iul. 2015 Craiova a pierdut ultimul amical din Austria, 0-2 cu Dinamo Kiev
01 iul. 2015 Craiova pierde amicalul cu Ludogoreţ, scor 0-1. Bawab a ratat un penalty