Horia Buz, Crisana

608 articole publicate pe Crisana 18 in ian. 2016
31 ian. 2016 CS Oşorhei - Dacia Gepiu 6-1 (3-1) - Eficienţi pe finalul reprizelor
31 ian. 2016 Crişul Sântandrei, surclasată de UTA
31 ian. 2016 Acţiune reuşită a "Cavalerilor Fluierului" - Arbitri şi observatori instruiţi pentru noul sezon
31 ian. 2016 Medaliată şi la CN de junioare - Bianca Benea, locul 3 la spadă
29 ian. 2016 CS Oşorhei începe seria amicalelor - Dacia Gepiu, primul adversar
29 ian. 2016 S-a reunit şi liderul Ligii a IV-a - CS Diosig forţează câştigarea campionatului
29 ian. 2016 CSU CSM Oradea - Naţional Braşov - Handbalistele au o adversară abordabilă
28 ian. 2016 Arbitrii şi observatorii, la instruire
27 ian. 2016 Luceafărul a câştigat primul amical - Orădenii s-au desprins după pauză
25 ian. 2016 Crişul, lideră după primul turneu de junioare - Poloistele orădene au punctaj maxim
20 ian. 2016 Apogeul carierei în vară
15 ian. 2016 CS Oşorhei mizează pe tineret
12 ian. 2016 Adio, FC Bihor! - Instanţa a respins recursul în privinţa falimentului
11 ian. 2016 România - Georgia 12-6 - Victorie scontată la debutul în CE de polo