32 articole publicate pe Romania Libera 20 in nov. 2016
18 nov. 2016 Black Friday 2016. Site-urile cu cele mai mari reduceri. Românii au cumpărat multe smartphone-uri. Pe lista cu promoții apar apartamente și automobile
16 nov. 2016 FOTO + VIDEO. Incendiul care a izbucnit la vechea hală Obor a fost lichidat, după patru ore. România Liberă avertizase asupra pericolului reprezentat de această clădire
11 nov. 2016 Polonia a deschis scorul în meciul cu România. 1 - 0 în minutul 11
11 nov. 2016 FOTO. România - Polonia la București, pe Naţional Arena. Polonia a deschis scorul în minutul 11. Arbitrul a oprit meciul în minutul 42 după ce o torță a fost aruncată în teren
11 nov. 2016 FOTO. România - Polonia la București, pe Naţional Arena. Polonia a deschis scorul. 1 - 0 în minutul 11
11 nov. 2016 FOTO. România - Polonia la București. Polonia conduce cu 1-0. Meciul a fost oprit de mai multe ori după ce s-au aruncat torțe în teren
11 nov. 2016 FOTO. România - Polonia la București. Polonia conduce cu 1-0. Arbitrul a oprit meciul în minutul 42 după ce o torță a fost aruncată în teren
11 nov. 2016 FOTO. Polonia a învins România la București cu 3-0. Meciul a fost oprit de mai multe ori după ce s-au aruncat torțe în teren
11 nov. 2016 FOTO. România - Polonia la București, pe Naţional Arena. Polonia conduce cu 1-0 la pauză. Arbitrul a oprit meciul în minutul 42 după ce o torță a fost aruncată în teren
09 nov. 2016 FOTO + VIDEO. Rezultate alegeri SUA. Deocamdată Trump conduce. Are 168 de voturi, în timp ce Clinton are doar 122. Pentru a câştiga e nevoie de 270 de voturi
08 nov. 2016 FOTO + VIDEO. Alegeri pentru Casa Albă. Peste 145 de milioane de americani își aleg președintele. Hillary Clinton are un ușor avans. Trump dă în judecată statul Nevada
08 nov. 2016 FOTO + VIDEO. Alegeri pentru Casa Albă. Peste 145 de milioane de americani își aleg al 45-lea președinte. Clinton și Trump deja au votat. Hillary are un ușor avans
08 nov. 2016 FOTO + VIDEO. Alegeri pentru Casa Albă. Peste 145 de milioane de americani își aleg președintele. Hillary Clinton are un ușor avans. Fiul lui Trump a postat o poză a buletinului de vot
08 nov. 2016 FOTO + VIDEO. Alegeri pentru Casa Albă. Peste 145 de milioane de americani își aleg președintele. Aglomerații la secțiile de vot și defecțiuni la sistemele electronice. Trump nu e decis dacă să accepte sau nu rezultatul
08 nov. 2016 FOTO + VIDEO. Alegeri pentru Casa Albă. Peste 145 de milioane de americani își aleg președintele. Sunt aglomerații la secțiile de vot și defecțiuni la sistemele electronice