Anda Deliu, Pro Sport

487 articole publicate pe Pro Sport 38 in nov. 2017
30 nov. 2017 0-3, la 3 grade Celsius. FCSB merge în sferturile Cupei României după ce ACS Poli i-a făcut misiunea uşoară. Soljic în zi execrabilă, cuplul de fundaşi centrali s-a ”rupt”, iar căpitanul a ieşit pentru proteste
28 nov. 2017 ACS Poli pregăteşte "vendetta" cu FCSB, în Cupa României. Ionuţ Popa vrea să îşi aducă un fin pe bancă: "Maică-sa mi-a zis ca la 10 seara e în pat. Îmi doarme acolo pe bancă. Îl trec fizioterapeut"
26 nov. 2017 Echipa rănită îl blochează pe Hagi. Cronica meciului în care ACS Poli Timişoara a obţinut un egal cu Viitorul după o acţiune personală a lui Alexandru Ciucur, la singurul şut pe poartă
25 nov. 2017 Echipa rănită răpune campioana. Cronica meciului în care ACS Poli Timişoara a obţinut un egal cu Viitorul după o acţiune personală a lui Alexandru Ciucur, la singurul şut pe poartă
24 nov. 2017 Ionuţ Popa trebuie să stea bine cu nervii! Jucătorul care urma să fie titular cu Viitorul a făcut o "scenă" cu valize
24 nov. 2017 Te dau la comisii, dar nu te las! ACS Poli s-a ales cu un nou memoriu la CNSL. Jucătorul nu are niciun minut pe teren în acest sezon, dar vrea să facă pe fizioterapeutul
24 nov. 2017 Scandal imens în futsalul românesc! United Galaţi acuză Informatica Timişoara şi FRF de trafic de influenţă mascat. "Mergem inclusiv la MTS şi DNA"
24 nov. 2017 Scandal imens în futsalul românesc! United Galaţi acuză Informatica Timişoara şi FRF. "Mergem inclusiv la MTS şi DNA"
22 nov. 2017 Întoarcerea fiului risipitor? Ionuţ Popa a dat peste un fost jucător al ACS Poli la antrenamentul de miercuri: ”I-am spus că e un mare prost!”
18 nov. 2017 Două super-execuţii în două reprize diferite au decis meciul de la Timişoara! ACS Poli şi FC Botoşani au remizat, scor 1-1, după un final cu o bară a moldovenilor
18 nov. 2017 Când fotbaliştii se întorc împotriva propriului club! ACS Poli, reclamată din nou la comisii. Un nou "caz" Mailat?
16 nov. 2017 Ionuţ Popa iese la atac: "La mine impresarii nu fac presiuni. Joacă cei mai buni". Cine l-a deranjat şi cu ce situaţie se confruntă înaintea meciului cu FC Botoşani
15 nov. 2017 Au rămas golaşi în flancul stâng! Accidentarea gravă a lui Ţigănaşu îl ţine pe polist aproape tot sezonul pe bară. ACS Poli are multiple absenţe pentru jocul cu FC Botoşani
10 nov. 2017 Încă un cadou pentru Dică. ACS Poli Timişoara l-a pierdut şi pe Mailat! Clubul merge însă la TAS şi nu-l lasă la FCSB
07 nov. 2017 S-au ”jefuit” singuri în ”Singuri acasă”. ACS Poli a scăpat din mână o victorie cu Juventus, pe un stadion gol, la Ploieşti
04 nov. 2017 ACS Poli îşi recuperează din răniţi înainte de meciul cu Juventus. Ionuţ Popa încearcă să pară optimist, dar la club problemele sunt tot mai serioase. Care e situaţia jucătorului dorit de FCSB
03 nov. 2017 Ionel Pascotă, rege al motociclismului în România şi Bulgaria. Pilotul a terminat sezonul în stil de mare campion şi a ajuns la 40 de titluri supreme
02 nov. 2017 Învingătorul ia tot, învinsul iese din joc. După ce a pierdut lupta pentru şefia LPF cu Gino, Sorin Drăgoi demisionează de la ACS Poli şi invocă o legătură cu alegerile de la Ligă. Posibilul său înlocuitor a fost ofiţer SRI şi membru PRM
02 nov. 2017 Un jucător de la ACS Poli a egalat recordul negativ al lui Steliano Filip
02 nov. 2017 Ionuţ Popa îl provoacă pe Nicolae Dică pentru confruntarea dintre ACS Poli şi FCSB din optimile Cupei României. "Dacă e o echipă aşa bună, că ei au trei loturi..."
01 nov. 2017 ACS Poli are datorii la stat de peste 1 milion de euro, dar nu se sperie de noile condiţii de licenţiere impuse de FRF. Când speră clubul timişorean să-şi plătească toate datoriile
01 nov. 2017 ACS Poli are datorii la stat de peste 1 milion de euro, dar nu se sperie de noile condiţii de licenţiere impuse de FRF. Când speră clubul timişorean să-şi plătească toate restanţele