20 feb. 2021 EXCLUSIV Gigi Becali anunță când îl lasă pe Moruțan să plece de la FCSB: „Acum nu pot cere o sumă mare! Nu a demonstrat nimic”
20 feb. 2021 EXCLUSIV Gigi Becali anunță când îl vinde pe Olimpiu Moruțan: „Acum nu pot cere o sumă mare! Nu a demonstrat nimic”
16 feb. 2021 EXCLUSIV Gigi Becali trece la amenințări: „Facem hârtie la FRF! Dacă se mai întâmplă asta, ieșim de pe teren”
15 feb. 2021 EXCLUSIV CTP l-a înțepat pe Ion Țiriac înainte de Simona Halep - Serena Williams: „A sărit din fundul grădinii cu o combinație de inutilitate și răutate”
14 feb. 2021 CTP a analizat victoria Simonei Halep de la Australian Open: „În setul doi a făcut ceva simplu și i-a fărâmat jocul adversarei” » Ce a remarcat în jocul ei: „Am crezut că se rupe ceva”
10 feb. 2021 Simona Halep, victorie spectaculoasă la Australian Open! E în turul III după un meci dramatic cu Ajla Tomljanovic și o revenire incredibilă
10 feb. 2021 FOTO. Cum arată terenul înainte de Dinamo - FCSB » GSP a inspectat gazonul din Ștefan cel Mare
03 feb. 2021 SIMONA HALEP - LAURA SIEGEMUND 6-2, 6-4. VIDEO + FOTO Simona Halep se califică fără emoții în sferturi la Gipssland Trophy! Cu cine va juca în turul următor
01 feb. 2021 SIMONA HALEP - ANASTASIA POTAPOVA 6-4, 6-4. VIDEO + FOTO Simona Halep, victorie la primul meci oficial din 2021! Joc excelent prestat de româncă