2013
2012

b.o.n., Tribuna

1125 articole publicate pe Tribuna 11 in oct. 2024
15 oct. 2024 (ÎN CURS DE ACTUALIZARE) Ianis Stoica scrie istorie în tricoul naționalei de tineret! ”Dublă” pentru jucătorul lui Hermannstadt în prima repriză a meciului decisiv pentru calificarea la EURO cu Elveția U21!
15 oct. 2024 (ACTUALIZARE) Ianis Stoica, decisiv în meciul care a decis calificarea ”tricolorilor” U21 la EURO! Atacantul lui Hermannstadt a marcat două goluri! Ce promisiune făcuse jucătorul acasă, la Sibiu...
14 oct. 2024 ”Cupa micul atlet”, în weekend, la Stadionul ”Municipal”
09 oct. 2024 Andreea Dragoman, la Campionatele Europene individuale de tenis de masă de la Linz. Medieșeanca are de apărat argintul de la Munchen
09 oct. 2024 FC Hermannstadt joacă de Sf. Dumitru cu Dinamo. Meciul cu Rapid, ultimul din etapa a XV-a a Superligii
09 oct. 2024 Daniel Olariu, al nouălea jucător de la CSC Șelimbăr convocat la naționala de tineret a României. ”Cel mai frumos sentiment pe care-l poate trăi un sportiv”
07 oct. 2024 Sala ”Transilvania” din Sibiu găzduiește, în perioada 11-13 octombrie, două Campionate Naționale de judo și ne-waza
04 oct. 2024 FC Hermannstadt, tratative cu Oroian pentru prelungirea contractului
04 oct. 2024 Cu 213 km/h pe autostradă, la Cristian! ”Recompensa” din partea polițiștilor: 4 luni fără carnet și aproape 2.500 lei amendă!
01 oct. 2024 FC Hermannstadt, cea mai cuminte echipă din Superligă! Sibienii se desprind în fruntea clasamentului Fair-Play. Doar 13 ”galbene” în 11 meciuri pentru ”alb-roșii”
01 oct. 2024 Accident cu două camioane, un cap tractor și un autoturism pe A1, lângă Săcel